PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma sve 5.
Zamro je topic vec odavno dok se nesto pametno ne desi pa eto.
Pozz.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Aha, oni javno pokazuju došli smo do 75%, a ovdje pojedinci tvrde da se ništa ne dogadja??

Da, mogli bi se delistirati.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Zanimljivo je i da se otkrivaju pred skupstinu NO.
Mozda se nesto zanimljivo dogodi i tamo, tko ce znati.

Juane
Dogadja se, itekako se dogadja.
Decki su opisali pa da se ne ponavljam.
A i gazda se nedavno pohvalio, i to unaprijed, rezultatima za TEKUCU godinu, 2 mlrd kn prihoda. Dobit povecajmo linearno i tu smo.
Kad netko svoga konja hvali to moze znaciti jedino da konj ide na vasar.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Nisam spominjao prihode, a pogotovo ne bilo kakve procjene nego da su došli na prag od 75%. To u smislu trgovačkog prava nešto znaci. Ili ne znaci?

Naravno da znači.
Pa i čeka se da skupe 75 %.
Onda će ići ili fer valuacije ili sa diskontom ali opet bolje od delista u to sam siguran.
Kad to- ne znam ,ali da se nesto kuha -kuha se

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

vlasnik je dosada izveo toliko bravura sve u svoju korist, a protiv malih da se ja ne bih ovdje nadao ničemu.

ako bude, dik ne opipam i omirišem, ne vjerujem

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

da, sa 2 miljarde i ca 120 miolja dobit i s pe 11 ili 12 , to je doista iljadarka, i preko bome.

najniža cijena je bila tamo 57, 58 kn. bome, ovo bi moglo biti jače od valamara

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ja nažalost nikad nisam vidio ni jednu suvislu usporedbu niti primjer zašto bi većinski ili netko to platio 1000 kuna po dionici.

Dajte neki primjer u regionalnim okvirima. Neku usporedbu ili sličnu transakciju, a ne nabadanje brojeva bez ikakva čvrstog uporišta.

Mislim, prodaja većinskog paketa ne obvezuje kupca na davanje javne ponude, a firma nigdje ne kotira, pa nakon sto “utvrdimo vrijednost”, postoji problem i kako tu vrijednost, ma kakva ona bila valorizirati na razini pojedinog dionicara. Dividenda? Ok, al koji su prosječni payout ratio-i za trgovine tehničkom robom ili neprehrambenim artiklima.

Dajte malo štofa prici, a ne samo ispaljivanje nekih cifri bez pokrića.


Ja nažalost nikad nisam vidio ni jednu suvislu usporedbu niti primjer zašto bi većinski ili netko to platio 1000 kuna po dionici.

Dajte neki primjer u regionalnim okvirima. Neku usporedbu ili sličnu transakciju, a ne nabadanje brojeva bez ikakva čvrstog uporišta.

Mislim, prodaja većinskog paketa ne obvezuje kupca na davanje javne ponude, a firma nigdje ne kotira, pa nakon sto “utvrdimo vrijednost”, postoji problem i kako tu vrijednost, ma kakva ona bila valorizirati na razini pojedinog dionicara. Dividenda? Ok, al koji su prosječni payout ratio-i za trgovine tehničkom robom ili neprehrambenim artiklima.

Dajte malo štofa prici, a ne samo ispaljivanje nekih cifri bez pokrića.

Kad izadje na burzu vidjet ces stofa.
Naravno, sad mozes reci “a kad ce to biti i da li ce biti i otkud ti to itd.”
Pa tako, mi nesto mislimo, znamo, nabadamo, tko ce ga znati…
.ebi ga, takav je zivot.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Dionica je tek izašla burze, a to znači da je većinskom vlasniku cilj okrupnjivanje vlasništva.

New Report

Close