PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hrkač Ljiljana kupila 2321 kom od grada Pule. Je li se Dicentra malo uljuljala kupujući po gradovima za siću od korumpiranih političara.
Svaka čast gospođi.

gdje ima ova vijest

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Hrkač Ljiljana kupila 2321 kom od grada Pule. Je li se Dicentra malo uljuljala kupujući po gradovima za siću od korumpiranih političara.
Svaka čast gospođi.

gdje ima ova vijest
[/quote]

Tu vijest imamo samo mi luzeri koji nismo prodali. Neki ovdje pišu da nam preostaje samo njuškalo iako znaju da se bez problema može prodati. Zadnja ponuda je išla uglavnom braniteljima jer znaju da im ovi sa 500+ kom neće prodati po p/e2. Ja nisam dobio nikakvu ponudu, a kupovalo se samo 2% dionica.
Ovo što sada kupuju je od d.o.o.-va koji su nakon stečaja dobili neke dionice. To su uglavnom strane firme kojima su police ipak važnije od samih dionica. Ima dosta tih firmi pa idu redom. Naravno, cijena je tu nepoznata.
U prvih 7 mj ove godine zarađeno je novih 80ak mil kn.

Inače grad Pula je nedavno objavio prodaju svojih 2321 dionica javnom ponudom. Upravo za toliko je gospođa povećala svoj udio.
Nešto mi govori da bi idući na redu mogao biti grad Bakar. Ali sada i mi pratimo oglase pa će letvica morati još malo gore.

Previše je ovo vrijedan papir da bi pao u zaborav, a svakim danom je sve vrijedniji. Naravno i nažalost zbog uprave još uvijek sa debelim diskontom ali polako. Na računu je trenutno oko 200 mil kn.

Pozdrav obitelji Hrkač

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

7. PVCM-R-A IN 3. ENERGIA NATURALIS D.O.O. 199.546 171,50 02.01.18 34,22 15,28%
9. OUT INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 171,50 02.01.18

Hmmm, polako se pocinju otkrivati iza skrbnickih racuna.
Zanimljivo

Znaci PPD se pokazao. Jako dobro.
Inace, i onaj od Hite je njihov u cijelosti.
Info lako provjerljiv na RGFI, revizorsko izvjesce. Tocno kad zbrojis dobije se to. Oko 34%.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

+ ako su jos ona dva “mala” skrbnička računa ( croatia i interkapital) njihova to je onda cca 74%. (73.86) što vidimo u top 10.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Evo danas Dicentra povećala za 0, 02 % udio i povecao udio onaj skrbnicki od Interkapitala za 0, 02 %.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

http://www.gornja-vrba.hr/upload/Javni%20poziv%20-%20prodaja%20dionica%20TD%20Pevec%20d.d..PDF

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pazi roka za dostavu ponuda, a objava 04.07.

Čekam jedan gradić da objavi javnu ponudu, a nisam jedini…
225 neće biti dovoljno

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ispao i skrbnicki br. 2. sa 18,67%
Energia naturalis povecala udio na 33, 95 %

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Nije povecala sad s ovim prebacom.
Imaju to vec neko vrijeme.
Sad su se samo pokazali so kraja.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Da znam to odavno.
Da si pogledao par postova iznad , vidio bi da sam ih vec uracunao.
Ovo je cisto da ostane upis.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close