PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znaci zaradio sam si neki osrednji auto :), ljepota

Cestitke upravi.
Cestitke dionicarima.
Sto drugo reci?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Cestitke svima, svaka cast upravi na ovim rezultatima, ovo je brutalno i iznad svih ocekivanja.
Sad na burzu

sve je to lijepo, ali dok god to ne osvane n aburzi – nitko nije zaradio ništa. i ne bude.

govorim iz osobnog iskustva – imam dionice jad luks hotela koji malte silnu lovu u dbrovniku,m ali dzaba sve kad to nije na burzi.

ovo j ebilo z aočekivati, jedino ostaje nadati se da se uprava i njim apovezan lica napokon nagrabila dosta i da odluce nesto od toga unovčiti. u galantriju sumnjam veoma, jedino interes.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ako ovo ispadne dobro ulaganje predlazem da oni koji su ostali unutra i pocaste nekim rostiljom pa da se ekipa s foruma skup nedje na moru, ide ljeto:) piva od mene:)

ah, serislave, mokri snovi

al da smo zaslužili da s ei nam nesto dobro dogodi na grobexu, zaslužili smo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Brojke su stvarno bolje od ocekivanja, sreca pa dokapitalizacija nije prosla, necu raspravljat o brojkama to vec sada svi vide medjutim ono sta mene zanima sta sljedece ocekivat od uprave, ono sta me zanima je prvo razlog zbog cega dokapitalizacija nije uspjela nekako mi se namece razmisljanje da je vecinski htio sudjelovat u dokapitalizaciji do odredjenog postotka recimo 50% dokapitalizacije onoliko koliko je kapitala imao medjutim odaziv ostalih za sudjelovanje je bio nikakav i zanemariv pa je moguce da vecinski nije htio ni uplatit za dokapitalizaciju kada mu je postalo jasno da dokapitalizacija nece proc, a na taj nacin bi otkrio s cime raspolaze s kojim kapitalom za sudjelovanje, ocito je da je vecinski imao informacije o stanju uplata te se odlucio na kraju na takav pristup to mi je nekako logicno razmisljanje.S druge strane gledista postavlja se pitanje zbog cega ostali nisu sudjelovali moguce tj vrlo vjerovatno da zbog samog slucaja agrokora te postupka vecinskog u prijasnje vrijeme ostali nisu htjeli sudjelovat te riskirat svoju imovinu vise jer nemaju dovoljno povjerenja u same postupke uprave te pogotovo nakon izlista s burze vide jos manju sigurnost za svoje ulaganje koje kasnije ne mogu lako prodat ako se ne slazu s smjerom te s druge strane na taj nacin ne mogu maksimizirat svoju ulozenu vrjednost s druge strane udruga kaze da vecinskog podrzava 80% glasova pa onda mi je takvo razmisljanje malo upitno ali opet svi oni su izglasali takvu vrstu dokapitalizacije gdje bas oni imaju prednost u kupnji po takvim uvjetima da bi na kraju ista propala kako i zasto jos uvjek mi je ne jasno pitanje nesto je poslo po krivu u trenutku kada se trebalo uplatit za dokapitalizaciju pitanje je sta ?

Ignore : renči

Dokap je bio zadnji zadnji način da se izbaci do kraja male dioničare koje nisu poklekli u ona 3 dana trgovanja nakon nedostavljanja lei broja.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

očekujem nove javne ponude za otkup od malih dioničara. očito je da većinski
igra vrlo prljavo, a načina ima na stotine da se obezvrijede mali dioničari kroz
upravljanje i odluke društva. u slučaju transparetnosti koja je kako sada stvari
stoje nezamisliva bi se odmah vratio u igru. kakvi su prometi preko hitine platforme i cijene.
vrlo slabo pratim.

@Barikb

samo sto ce sad morati nuditi 500, 600 kn a i tada je pitanje bili itko prodao.

Ovo su rezultati za 2017.g, a mi smo u petom mjesecu 2018. u kojoj je realno očekivati okruglih 2mlrd prihoda i 100kn neto dobiti po dionici.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


očekujem nove javne ponude za otkup od malih dioničara. očito je da većinski
igra vrlo prljavo, a načina ima na stotine da se obezvrijede mali dioničari kroz
upravljanje i odluke društva. u slučaju transparetnosti koja je kako sada stvari
stoje nezamisliva bi se odmah vratio u igru. kakvi su prometi preko hitine platforme i cijene.
vrlo slabo pratim.

mislim da je akumulacija završila, imaju 80 posto, jesu halapljivi, ali valjda je i njima dosta

nije ovo izvješće slučajno ovako, nimalo ne sumnjaj – da su oni htjeli, mogli su prikazati i dobit od 5 milja, na miljardu i pol prihoda sve se da namjestit

čim su pustiliu svijet ovakvo izvješće, to znači da sad pokazuju što imaju. pa nisu oni bedast, znaju oni jako dobro da nakon ovakcvog izvješča svaka javna ponuda ipod 500 kn j ebesmislena. to sigurno nece raditi jer im ne treba, niti su oni ikad bili spremni platiti poštenu cijenu niti će ikada biti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close