PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje razloge ostanka sam vec naveo prije, da se ne ponavljam. A svode se na odnos potencijalnog dobitka naspram gubitka, uvazavajuci stvarne okolnosti.
Odluka je moja i nikome ne preporucujem da slusa ikoga osim samog sebe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kad ce bit dostupan fin. izvjestaj?

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre


kad ce bit dostupan fin. izvjestaj?

Rok za objavu na Fini je kraj lipnja.
Postoje neke kazne za kasnjenje.
U nekom trenutku ce izaci, barem za redovnu godisnju skupstinu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ima neko info kako ide (ako ide) trgovina na HITA-i s Pevecom?

Ima li kakvih vijesti sa skupstine?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Ima li kakvih vijesti sa skupstine?

Izglasana dokapitalizacija sa 97% glasova na skupštini

https://pevec.hr/kompanija/investitori-vijesti/obavijest-o-bezuspjesnosti-izdanja-novih-dionica-i-obustavi-postupka-povecanja-temeljnog-kapitala/

Opa, zanimljivo

Zasto obustava, ne navodi se razlog
Mozda je ovo i bilo planirano, da urade pritisak da sto vise ljudi proda, ili netko pomrsio racune :)?

Sad smo mi mali na konju, sad ne sumnjam da ce se ovo uskoro vratiti na burzu.

E sad da vidimo rezultate za 2017. Nema razloga čekati 6. mjesec kad su odigrali igru i skupili što se dalo.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ajmo prospekt i na burzu na zadovoljstvo svih. Uf, koja bi to explozija bila. Ili barem dobra dividenda.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close