PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo nas nazad, škola je skupa

gdje nazad? van trgovine?

vjerojatno će skupljati ove dane po 160 kn i vratiti se na burzu

Hm ovo me podsjeća na istu foru kad su objavili da povlače s burze da bi se dobro nakrcali i onda nedugo nakon toga objavili da vraćaju pevec na burzu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čini se da tu samo jedan igrač kolo vodi….mali su ili prodali ili zadržali i sad se on igra i lopta….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kaj nazad?

Nema šanse da se vrate. Osim ako postoje sredstva prisile za koja mi ne znamo. Pa nije nitko toliko lud da bi na ovakav način se igrao sa optužbama za manipulaciju cijenom.

Gdje šta piše?

ova mi je dionica neko vrijeme bila u radaru a s obzirom da sa stpljenjem i čekanjem nemam problema
ušao sam kad se već nude ovakvi diskonti na projekcije budćeg poslovanja.
čini se da večinski nije uspio u ponudi skupiti koliko je htio pa se koristi smicalicama kako bi
plašljivima i nestrpljivima izbio dionice.tog smo se scenarija nagledali u prošlosti.
delistiranje je izgledno kratkog roka da se pokupe dionice od…
to bi u budućem scenariju dodatno pozitovno moglo utjecati na cijenovna kretanja.
živi bili..

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Jedini razlog za delistiranje je ovdje što dionica ima neku vrijednost koju mi ne vidimo
jer nisu revno objavljivana izvješća

Da, ali netko i kupuje te tisuće.

Za koju godinu ce dobit ili divka biti jednaka sadasnjoj cijeni.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nudio je 199, pa je bilo slabo. Sada je uredno danas kupio po prosječnoj 165. Pravi business ovo sa LEI brojem.

New Report

Close