PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izašlo je i izvješće za Bauhaus, prihodi im jači 7,6%, ali od prodaje samo 6,5%.
Ebitda im je 67 milijuna ili 7%

Pevecova ebitda je 5,5% za 2016 godinu, dok je za 2015 ebitda bila 3,6%.

Pevec je ove godine imao prodaju jaču 17,99%, a Bauhaus samo 6,5%, Građa iz Solina rast prodaje 1,9%, ostale nisam gledao,

zaključak, Pevec dobro nagriza konkurenciju, a sa novim trgovinama u Zadru i Čakovcu sad će još i više.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Brutala, ivan.zoric, brutala!

Ne znam… PVCM mi je već 1/5 portfelja i s puškom za slonove koja je spremna ciljam na još malo i njega
Samo moram se strpiti da izađe SAPN, vidjeti rezervacije, pa ću onda odvagati
Uglavnom prstići svrbe…

Zakon izvjesce, Pevec opako podcijenjen na ovim cijenama..
Meni takoder zauzima preko 1/5 portfelja


Izašlo je i izvješće za Bauhaus, prihodi im jači 7,6%, ali od prodaje samo 6,5%.
Ebitda im je 67 milijuna ili 7%

Pevecova ebitda je 5,5% za 2016 godinu, dok je za 2015 ebitda bila 3,6%.

Pevec je ove godine imao prodaju jaču 17,99%, a Bauhaus samo 6,5%, Građa iz Solina rast prodaje 1,9%, ostale nisam gledao,

zaključak, Pevec dobro nagriza konkurenciju, a sa novim trgovinama u Zadru i Čakovcu sad će još i više.

sve je to krasno i bajno, samo ostaje jedan problem – vlasnik. ne bi me uopće čudilo da plati brokeraju da ne produzi uvrstenje na cee enter. većinski vlasnik se je jasno i glasno opredijelio ta delistirranje peveca, a delistirani pevec većini nas ovdje ne vrijedi prebijene pare. jedino ako netko želi zaglaviti ovdje slijedećih deset godina. ja ne hval, većs sam zaglavio u nekim drugima – sjajnim firmama s groznim vlasnicima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Što ako im Američki investicijski fond ponudi cijenu , koju ne mogu odbiti ?

Izlazak na uređeno tržište
Pokrenut je postupak izrade prospekta te su angažirani savjetodavni
stručnjaci s područja tržišta kapitala, prava, poreza i revizije kako bi
prospekt sadržavao cjelovitu, točnu i objektivnu informaciju o
imovini i obvezama, poslovanju, financijskom položaju,
perspektivama i čimbenicima rizika


Izlazak na uređeno tržište
Pokrenut je postupak izrade prospekta te su angažirani savjetodavni
stručnjaci s područja tržišta kapitala, prava, poreza i revizije kako bi
prospekt sadržavao cjelovitu, točnu i objektivnu informaciju o
imovini i obvezama, poslovanju, financijskom položaju,
perspektivama i čimbenicima rizika

Jel ovo javljanje sa skupštine?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

http://www.pevec.hr

Vidio sam centar Peveca u Zadru danas. Stvarno bolje ne može. Top lokacija i sve ostalo. Iznad svih očekivanja.


Vidio sam centar Peveca u Zadru danas. Stvarno bolje ne može. Top lokacija i sve ostalo. Iznad svih očekivanja.

Svaka dobra informacija ili komentar ovu dionicu dovede u minus, ma kakav on bio…. samo ću kazati DICENTRA… i zaleđe!

U Dubrovniku, bio u prolazu dolje u poslovno trgovačkoj zoni Župe, nije uvijek lako naći i parkiralište ispred centra, al koda je to bitno velikom dioničaru, za njega pevec rad minuse…i tralallllaaa…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Očekivao sam prijenos skupštine na Z1 !

Eto, skupština je gotova.

Male novosti, ove godine se otvaraju 3 nove trgovine, u rujnu Sisak i slavonski brod, a poslje toga Čakovec koji se obnavlja.

Što reći fantazija, ići će se u daljnje širenje mreže, kako kupnjom nekretnina ili najmom, ulaganja više stotina milijuna kuna kroz srednjoročno razdoblje.

Uz turiste, ovo je broj 1 dionica definitivno, iako nije na uređenom tržištu burze ali sve ostalo je za 5.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

New Report

Close