PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Lovrinčević ne govori što je poduzeo da se izbjegne plaćanje tog poreza. To nas isto zanima, iako svi iz iskustva znamo kako to porezna radi…
Bilo kako bilo ukoliko se to bude platilo treba regresno tužiti onoga tko je kriv. U slučaju isplate to je 32 kune dobiti po dionici manje. Pa si računajte.

Svi mi tu znamo da MarkOs i uprava Peveca se trude spustiti cijenu dionice da bi za iste novce stekli veću količinu dionica…na vašu žalost ne ide vam baš najbolje, a na žalost nas dioničara, toliko lošega radite da dionica ne ide gore.

Puno više dioničara je na gubitku, nego vas šačica koja misli da dobro radite. Meni je želja da odletite i iz Uprave, a i s polica Peveca.

Pa je li moguće da ovaj jaro misli da su svi dioničari nepismeni i da ne znaju da je eps (35-50kn) prejak te da je sve već uračunato u cijenu! Pokupovao je dionice od branitelja za bagatelu a paralelno puštao informacije za koje je mislio da će izazvati paniku. Međutim postigao je upravo suprotni učinak pa sve više ulagača pikira pvcm.

Osobno ću dati punomoć udruzi kada bude skupština i o tome sam ih već obavijestio. Samo hitno uvrštenje može “prisiliti” upravu ma koja bila na transparentnost. Sve ostalo samo će ih više vući u glib.
Ima nas malo jačih investitora koji ne trzamo na mrvice nego koristimo svako klizanje cijene za dokup jer kad valja jari valja i nama .

zahtjeve za prijateljstvom ću odobriti zbog preglednosti postova

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pa je li moguće da ovaj jaro misli da su svi dioničari nepismeni i da ne znaju da je eps (35-50kn) prejak te da je sve već uračunato u cijenu! Pokupovao je dionice od branitelja za bagatelu a paralelno puštao informacije za koje je mislio da će izazvati paniku. Međutim postigao je upravo suprotni učinak pa sve više ulagača pikira pvcm.

ovo je suština stvari – čovjek laže, podmeće i manipulira i to ne radi slučajno, to radi namjerno, i to ne radi jednokratno, to radi sustavno. Taj predsjednik Uprave s 15 posto vlasništva laže i potkrada 85 svojih kolega dioničara – svašta je u hrv bilo, alo ovog ajoš nije bilo. Taj čovjek je sramota za svoju struku, nek ode lijepo natrag u svoje selo i vodi svoju krčmu kako hoće i razvodnjuje vino, Pevec nije krčma, 85 posto dioničara imaju pravo imati korporaciju, a ne trpjeti krčmu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kupovanje vremena , ali neće dugo !



Lovrinčević ne govori što je poduzeo da se izbjegne plaćanje tog poreza. To nas isto zanima, iako svi iz iskustva znamo kako to porezna radi…
Bilo kako bilo ukoliko se to bude platilo treba regresno tužiti onoga tko je kriv. U slučaju isplate to je 32 kune dobiti po dionici manje. Pa si računajte.

Svi mi tu znamo da MarkOs i uprava Peveca se trude spustiti cijenu dionice da bi za iste novce stekli veću količinu dionica…na vašu žalost ne ide vam baš najbolje, a na žalost nas dioničara, toliko lošega radite da dionica ne ide gore.

Puno više dioničara je na gubitku, nego vas šačica koja misli da dobro radite. Meni je želja da odletite i iz Uprave, a i s polica Peveca.
[/quote]

(Ponavljam post, ispravljam citate.)

Pa je li moguće da ovaj jaro misli da su svi dioničari nepismeni i da ne znaju da je eps (35-50kn) prejak te da je sve već uračunato u cijenu! Pokupovao je dionice od branitelja za bagatelu a paralelno puštao informacije za koje je mislio da će izazvati paniku. Međutim postigao je upravo suprotni učinak pa sve više ulagača pikira pvcm.

Osobno ću dati punomoć udruzi kada bude skupština i o tome sam ih već obavijestio. Samo hitno uvrštenje može “prisiliti” upravu ma koja bila na transparentnost. Sve ostalo samo će ih više vući u glib.
Ima nas malo jačih investitora koji ne trzamo na mrvice nego koristimo svako klizanje cijene za dokup jer kad valja jari valja i nama .

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

ako znaju lagati, znaju i lažirati izvješća. to sigurno.

kad god bude skupština, bome će biti pitanja. baš me zanima tko od dioničara može biti zadovoljan upravom koja namjerno i sustavno ide rušiti cijenu dionice i sijati paniku. Baš me zanima tko voli da gubi novac. Tko voli, naći će u Upravi savršene drugove za igru.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Po upisima na forumu ne bi trebalo biti upitno da ovakvim ponašanjem Lovrinčević gubi podršku.
Ukoliko mulja ovo za porez treba odgovarati za nanošenje štetu društvu.
Ukoliko je istina onda treba odgovarati onaj tko je doveo do situacije.

Nedavanje financijskih izvješća Uprava neće moći razvlačiti do unedogled. Isto kao i nesazivanje skupštine. I za to treba trenutna uprava odgovarati. Nikome drugom nego vlasnicima. Dioničarima. Na Skupštini, koja će se održati prije ili kasnije, vidjeti će se misli li većina kao forum ili imaju drugačije stavove.

Trenutno si uprava ovakvim ponašanjem radi o glavu, ali možda je forum u manjini. Tko će znati.
Čudni su putevi…

Činjenica je da je pod Kodrićem i Šketom firma izvučena iz gliba i počela masno zarađivati,a sada je činjenica da s novom upravom, ne znamo apsolutno ništa o poslovanju. Jedino što se zna da se i rukama i nogama pokušava izbjeći izvještavanje o firmi. U takvoj situaciji nije teško zakjljučiti kome ide moja potpora.

“ali možda je forum u manjini”

Sa prvim dioničarom imamo 27 % !


Činjenica je da je pod Kodrićem i Šketom firma izvučena iz gliba i počela masno zarađivati,a sada je činjenica da s novom upravom, ne znamo apsolutno ništa o poslovanju. Jedino što se zna da se i rukama i nogama pokušava izbjeći izvještavanje o firmi. U takvoj situaciji nije teško zakjljučiti kome ide moja potpora.

Činjenica je da će sada biti sve pod dodatnim povećalom javnosti _ dioničara, pogotovo kad su dvije struje u pevecu…… samo da ne dođe do “šlusa”

Činjenica je da se pevec konsolidirao, dobre odnose sa svojim dobavljačima, sa rukometnom repkom… 🙂 te je potrošnja građana sve veća dakle za očekivat je i sjajne rezultate…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Teško će se ovo razmrsiti, a kamoli brzo. Uprava zapravo najavljuje loš FI
i računovodstvene akrobacija oko rezerviranja i/ili slično.
Sa druge strane nevjerojatno je da se ne provodi odluka većine
da ide dionica u višu kotaciju. Veliki će se opet nekako snaći,
a rizik malih je ogroman. Mogu biti i dijamanti u sefovima
ako nema ključa i šifre što to vrijedi ili samo za neke. I sadašnjima i bivšima
očito upravlja pohlepa, a ne racio. A tko je putem
trgovačkog suda bilo što rješio na povoljan način za male dioničare.

barik, što je bolje – fingirana dobit ili fingirani gubitak.

nije neto dobit jedini pokazatelj, postoje drugi pokazatelju, druge multiple, marže, rastovi padovi

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sve to postoji, ali koliko je realno da će firma
“normalno” posložiti iskazivati dobit i “normalno”
isplaćivati dividendu dioničarima kada se ni
odluke glavne skupštine ne provode.
I prijašnja i sadašnja uprava su očito moralno
na istoj razini. Od novca na žiro računu do
isplate dividende je očito dugačak negdje i nikada neostvaren put.
Jednostavno nema instrumenata dok se ovo vlasnički
korjenito ne promjeni, a kada će to biti ? Mislim da bi dividenda
ovdje mogla biti nedosanjani san dioničara, jer se sva dobit može
“pržiti” i izvlačiti na mali milijun načina.

New Report

Close