PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mogu vjerovat da neko opravdava nepostivanje zakona! I onda to opravdava nekim drugim eventualnim losim stvarima od prije?!???

Uprava ocjenjuje da li je sve po zakonu, da li su svi uvjeti za skupstinu zadovoljeni. Sud postoji u slucajevima kada uprava ne zeli provoditi zakon, da ju se natjera. Ne moze ju kazniti jer bi kaznjavala svih. Sramota je u ovom slucaju dovoljna kazna. Sto se suda tice. Sto se dionicara tice, nadajmo se da ce prikladna kazna biti otkaz. Tako da nikome vise ne pada raditi kontra volje dionicara i na stetu dionicara.

Jer po MarkOs-ovoj logici sada svaka uprava moze raditi sto god ju volja. Moze raditi stetu do onog iznosa koliko uspije optuziti bivse uprave.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

jel netko zna koliko sada treba vremena da sud da svoje mišljenje ?


jel netko zna koliko sada treba vremena da sud da svoje mišljenje ?

unatrag nekopilo str je snowlepizlozio historijatt slucaja podravka-mirna – izmedu dva tjedna i mjesec dana bi to trebalo uzeti da sud donese odluku , ne više

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Ne mogu vjerovat da neko opravdava nepostivanje zakona! I onda to opravdava nekim drugim eventualnim losim stvarima od prije?!???

Logika je otprilike ovakva: Svatko ima pravo zgazit čovjeka autom. Na Sudu je da procijeni je li onaj tko je zgazio čovjeka autom kriv. Zato postoji Sud. Ako onaj zgaženi misli da ima veća prava od onog tko ga je zgazio.

bilo kako bilo, sadašnje stanje i sudski sporovi nisu dobri signali i neće se to brzo riješiti kao što neki misle
ako se slažem da su se stekli uvjeti za održavanje skupštine

dan je pametniji od noći!

vrlo brzo će se riješiti situacija bilo na izvanrednoj ili redovnoj skupštini. Ne vjerujem da lovra & co mogu tamo nešto napraviti i zato se svim sredstvima služe kako do nje ne bi ni došlo. On de facto nema ni legitimitet da vodi društvo, to će se vidjeti na sljedećoj skupštini. Strašno me ova situacija podsjeća na izbore u kojem je Orešković bio premijer, također je i lovra na sličan način došao na čelo peveca. Mislim da će na čelu peveca biti dugo koliko je i Orešković bio premijer. Ono što me više brine tko će biti “novi premijer”, ako idemo do kraja u paralelama onda bi to trebao biti netko iz samoborke s daleko jačom pozadinom?

veoma summnjam da lovra može dobiti 50 posto glasova na skupštini jer on za tih 50 posto dioničara nije učinio nista, a za sebe je puno učinio. njihovu imovinu je umanjio, a svoju bome uvećao.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Po tko zna koji put ponavljam da bi ja na mjestu Lovrinčevića sazvao Skupštinu. Ne shvaćam razloge nesazivanja, ali ponavljam da Zakon predviđa tavu situaciju i nema mjesta panici. Svi se nadamo da će Sud uskoro ovlastiti MPU za sazivanjem. Na Skupštini će svatko moći reći svoje stavove po svim točkama u prijedlogu za sazivanje. To je jedino relevantno…
Ukoliko prođu prijedlozi MPU to će biti jasan pokazatelj da Lovrinčevićeva politika nije dobra…


@Vanilla

Moguće da je ovo na tragu najboljeg rješenja. Lovro, Šket, Kodrić out, a naći nekoga trećeg neovisnog.
Pitanje je je li to moguće. Do tada ova Uprava ima legitimitet…

MarkOs, oćeš li se upoznati sa snowlepom i ekipom koje si nazivao plaćenicima i naručiteljima premlačivanja? Bilo bi lijepo. Usput bi im se mogo ispičati. I vidit da je to ekipa entuzijasta koja se brine za svoje ulaganje. Protiv svakakvih ljigavih likova…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Naravno da bi dionica trebala u višu kotaciju, to je neupitno.
Čekajte, a ovaj vlasnik Samoborke je poslovni anđeo, besprijekoran ili ?
Navodno ima na desetke firmi…

Možda ubace dionicu u višu kotaciju i prije skupštine, to bi upravi
bilo pametno čini mi se.

Naravno da bi mogla. Pogotovo ako osjete da neće imati podršku. Onda će im biti pogotovo u interesu ako opet dođu u “oporbu”. U biti SVIMA je u interesu da Pevec ide na burzu. SVIMA. Osim onima koji hoće muljati…

Tako neki koji su bili protiv uvrštenja sada ga traže, a neki koji su bili za uvrštenje sada neće da ga sprovedu…

Ako osjete da neće imati podrušku uvrštenje ide definitivno prije skupštine i onda će im to biti argument za skupštinu, “pa jesmo vam rekli”, “mi govorimo samo istinu”, “mi ne muljamo”, “jednako tako je istina da je bivša uprava radila na štetu Peveca”, “vidite da vanredna skupština nije bila potrebna”, “glasajte za nas, mi smo svetci” i sl…

No, treba pustiti te slatke riječi i podastrijeti rezultate i činjenice. Onako kako to radi snowlep…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Da.
Ovdje je bilo gadnih problema i ne samo sa malim dioničarima, što se tiče trenutno 1. dioničara
http://www.index.hr/vijesti/clanak/malim-dionicarima-samoborke-20-milijuna-kuna-za-razliku-na-vrijednosti-dionice/751584.aspx
I ova ponuda od 105 kn je doista strašno problematična
http://direktno.hr/en/2014/direkt/49713/Branitelji—mali-dioni%C4%8Dari-Peveca-uzimaju-stvari-u-svoje-ruke.htm

New Report

Close