PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pustimo svijet i nogometne klubove koji zarađuju novac.
Što se tiče Hajduka, zna se da navijačka skupina vodi klub
i da je klub spalionica novca. Biti sponzor takvog kluba
tajnim ugovorima, bravo investimire što to podupirete.
Jasno je zbog čega ovaj "marketing" ne previte se neuki.

ako sam dobro vidio i našim kaubojima je sponzor pevec! a gleda ih cijeli svijet! kakve li su tek ovdje muljaže!
[/quote]
Zna li netko išta o vrijednosti tog ugovora? Trebalo bi biti negdje objavljeno s obzirom da je ugovor potpisan 4.travnja kada je na čelu bila “transparentna” uprava…


Tko kupuje u Pevcu?; nemam pojma, ali očito da Pevcu dobro ide i da ima kupaca. Da sada trebam kupiti npr. novi TV;Pevec nema ono što ja trebam, nema webshop, nema besplatnu dostavu, cijenom nije konkurentan….. Često posjećujem jedan centar u manjem gradu i gotovo nikada ništa ne kupim, ali ga posjećujem iz navike još od "starog" Pevca, a i iz razloga što nema konkurencije!

Mislim da je i prijašnju, ali i sadašnju upravu poljuljala činjenica da nemaju konkurenciju osim Bauhausa.
Ovo za webshop stoji posebice što baš taj Bauhaus ima webshop.
Tu Pevec kasni par godina… To nije jednostavan proces, traži vremena, ali može se.
Ni meni Pevec nije prva asocijacija na bijelu tehniku, ali zato je za građevinu, vrt, alat…To je hard core biznis Peveca.

kukl, razumijemo se, ali nije baš poklon, sve se to ipak plaća živim kunama.

Istina je da CERP lijepo napreduje i mene zanima razvoj nakon njihovog
iskrcaja. Isto tako tko se želi ukrcati prilika je tu vjerojatno još tjednima.




Pustimo svijet i nogometne klubove koji zarađuju novac.
Što se tiče Hajduka, zna se da navijačka skupina vodi klub
i da je klub spalionica novca. Biti sponzor takvog kluba
tajnim ugovorima, bravo investimire što to podupirete.
Jasno je zbog čega ovaj "marketing" ne previte se neuki.

ako sam dobro vidio i našim kaubojima je sponzor pevec! a gleda ih cijeli svijet! kakve li su tek ovdje muljaže!
[/quote]
Zna li netko išta o vrijednosti tog ugovora? Trebalo bi biti negdje objavljeno s obzirom da je ugovor potpisan 4.travnja kada je na čelu bila "transparentna" uprava…

[/quote]

tko god želi biti transparentan, može. a može još i raspaliti po netransparentnim prethodnicima.

ovo je luk i voda, pevec ima prihode iznad milijardu, nas zanimaju ukupna slika i ukupne brojke, ove pojedinačne stavke ništa ne govore.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. – Skrbnički račun
5,74 %

Da li je ovo imovina Interkapitala kako bi se moglo zaključiti
na mojedionice ili samo njihov skrbnički ZA nekog drugog vlasnika ?

Slovenci podignuli kaznene prijave zbog curenja informacija pri trgovanju dionicama Gorenja

u sadu i sloveniji se zbog ovakvih stvari ide u zatvor, kod nas ni pijetao da kukurikne.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Dodao sam pa je brisano.
Intercapital je vlasnik 5,74% brokerska kuća…, ali su dionice njihove.
Obzirom na njihove performanse, za očekivati je da će se dobro
brinuti za svoju imovinu.

Kada se oćekuje izvještaj za 2016 g?

http://www.hrportfolio.hr/vijesti/ekonomija/maloprodajna-ulaganja-sudski-zatrazila-sazivanje-glavne-skupstine-peveca-45416

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Kada se oćekuje izvještaj za 2016 g?

,

znate i na kojoj kotaciji je pevec i što to znači za dinamiku i opseg izvještavanja. bilo bi tužno fda ne znate.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ide sud, napokon. sad cemo vidjeti je li u redi namjern ignorirati skupštinu i namjerno drćati no u krnjem sdastavu. kakva je to korporativna kultuira, to je jedna velika nekultura

http://www.seebiz.eu/maloprodajna-ulaganja-sudski-zatrazila-sazivanje-glavne-skupstine-peveca/ar-149327/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

još idljivije

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/najveci-dionicar-peveca-zatrazio-sazivanje-skupstine-sudskim-putem-trazi-uvrstavanje-te-trgovacke-kompanije-na-sluzbeno-trziste-zagrebacke-burze/5544439/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close