PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da su pojedinci poprilicni nervozni zbog svoje/sefove fotelje. Bolje da tu energiju utrose u korektno upravljanje Pevecom nego piskaranje i svadanje po forumu. Ovakvim nastupom samo rade kontraefekt.

Svaka čast Kresso i Investimir što ne gubite volju, ja sam nakon onog kvazi dana investitora malo odustao. Ali vidim da svaki dan sve više govore o sebi, ovo s autom je svakako zanimljiv potez.

MarkOs:
Kakve stvari tu pišete koje su u najmanju ruku degutantne, tražite poslodavca dodatak za sramoćenje. Nadam se da će na Skupštini doći sve na svoje pa da ćete biti pošteđeni.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



@lebowski
Šket je 2 godine vozio BMW 5 sa full opremom. O kakvih 40 000 kuna ti pričaš?


@kressoM

Dozvoljavaš da sam mogu tumačiti nečiji upis.
I dalje sam stava da je se ovdje mislilo na klasičnu upotrebu sile, koja, doduše, već i je upotrijebljena.

svatko normalan jako dobro zna što je tolismus htio reći i zna da je mislio na sudsku silu i priilu, anikakvu drugi silu ili nasilje. jadno je , bijedno je, uvredljivo je, stupidno he, gadljivo je na imputirati bilo što drugo.
[/quote]

U više navrata sam tu spomenu, pa ću to još jednom ponoviti „fizičko“ nasilje ne podržavam. Sa MarkOs-om ne želim ulaziti u nikakve diskusije. Kada bude redovna glavna skupština Peveca onda ću mu reći što mislim.

Loše je što lik očito radi u Pevecu, a troši vrijeme na forumu…što samo govori da je ova uprava loša. Oprostio bih im i zavlačenje i sve drugo, ali bahatost nikad neću. Treba u svemu biti gentleman, a gospoda iz sadašnje uprave to nisu…

to će biti zanimljiva skupština.

1. da mi smo za fer plej, ali nismo za to da nadzorni odbor bud eu punom sastavu ili ne daj boze 18 postotni dionicar ima člana. to je protiv fer plej i protiv interesa društva d jos i njeg amora placati. to cemo mi sve sami. pljesak okupljenih

2. mi smo za transparentnost, ali vam ne mozemo priopciti rezultat poslovanja jer ne mozemo jamciti svaki zarez, a mi smo ozbiljni ljudi pa d vas ne dovodimo u zabludu.. pljesak okupljenih

3. mi smo za suvremeno korporativno upravljanje, ali nsimo za to d ase odluke skupštine provode u roku godine dana. kratko je to, nama treba bar dvije zri godine. pljesak okupljenih

tko je za dati razrjesnicu. pljesak okupljenih

tko je za produziti mandat. pljesakl okupljenih

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Jel tko zna zašto samborka ne traži izvanrednu skupštinu preko suda? ili je podnesen zahtjev?

sad će vjerojatno traziti preko suda. prvo mora zahtjev upravi, onda tek sud.takva je procedura

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

i sada čovjek koji razmišlja o ulaganju u pevec pročita zadnjih nekoliko stranica ovog topica! kakav zaključak mu se nameće? ja bogami, ne bih znao što zaključiti kad se odvagne sve pro i contra!


Jel tko zna zašto samborka ne traži izvanrednu skupštinu preko suda? ili je podnesen zahtjev?

Zato što su obje strane amateri. Ovo je sad kao utakmica treće lige u kojoj je pola igrača mamurno, pola pijano, a svakih pet minuta lopta preleti ogradu i završi kod babe pa dolazi do prekida jer je baba nagluha i spora pa treba vremena da vrati loptu.


Svaka čast Kresso i Investimir što ne gubite volju, ja sam nakon onog kvazi dana investitora malo odustao. Ali vidim da svaki dan sve više govore o sebi, ovo s autom je svakako zanimljiv potez.

MarkOs:
Kakve stvari tu pišete koje su u najmanju ruku degutantne, tražite poslodavca dodatak za sramoćenje. Nadam se da će na Skupštini doći sve na svoje pa da ćete biti pošteđeni.


Auto dugo nisam htio spomenuti jer je toliko jadno, prizemno i beznačajno u cijeloj priči, ali me danas nazvala žena koja je izgubila muža u vukovaru i zbog toga dobila dionice i pitala za koliko ih može prodati jer živi sama, sinovi su joj se odselili u njemačku jer nema posla ovdje a ona samo hoće napraviti spomenik za muža, pa sam si mislio koliko bi mogla više dobiti da nije apsolutna ološ i bagra došla i da je uvrštena dionica na uređeno tržište s objavljenim rezultatima prije kraja godine, pa sam se sjetio kako je bubalo na ‘danu investitora’ pokazujući slike lošeg stanja u trgovačkom centru bjelovaru napomenuo ‘vidite ljudi, ovo nije vukovar 91.’ pa mi je došla da ih sve pošaljem u krasan k, pa neka se vidi koliko su jadni i prizemni. I nema veze što će se sad opet javiti netko kao što je fahrudin svojedobno da prodajem srcedrapajuće priče, neka pokažu jednu jedinu stvar koju sam rekao ili napravio u cijeloj priči oko peveca da nije argumentirana ili logički utemeljena pa neka me onda napadaju jer je to jedino što ova druga strana može, zato[/url] i otvoreno i dokazano lažu jer me nemaju s čim diskreditirati, i jedini kojima to mišljenje može promijeniti su pasivni dioničari i ratni vojni invalidi odnosno članovi obitelji smrtno stradalih i nestalih branitelja.

Inače na webu naše udruge javili su nam ljudi da imamo problem s formularom za pristupanje[/url], pa ako ste zainteresirani svakako nam javite i na clanstvo@udp.hr da ste poslali pristupnicu.



Jel tko zna zašto samborka ne traži izvanrednu skupštinu preko suda? ili je podnesen zahtjev?

Zato što su obje strane amateri. Ovo je sad kao utakmica treće lige u kojoj je pola igrača mamurno, pola pijano, a svakih pet minuta lopta preleti ogradu i završi kod babe pa dolazi do prekida jer je baba nagluha i spora pa treba vremena da vrati loptu.
[/quote]

ovo jednostavno ne stoji. jednostavna činjenica glasi da se ne moze od suda zatraziti sazivanje skupštine ako se prethodno isto ne zatrazi od uprave društva. to je jednsotavno procedura.

uzmite podravku – oni su isto tako postupili u slucaju mirne. jesu li oni uzeli amatere ili profije koji poznaju proceduru

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ova nebriga cerpa je katastrofalna, katastrofalna. oni dijele te dionice ljudima a uopće ih nije briga hoce li ti ljudi biti prevareni ili pošteno tretirani. pa gospodo u cerpu za što voi primate plaću – dsa sjedite u foteljama ili da vodite brigu o imovini republike hrvatske.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

tražili su od uprave koja ih je pismeno odbila, imaju sve pretpostavke da idu na sud? ili griješim, ne znam što čekaju

New Report

Close