PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno stanje K/P.
Na bidu je još jaka potpora do 300 kn.
[cool]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

ludnica[embarass]

evo prodaje ko blata…
može netko detaljno K/P jos jednom
da pokaže malim dionicarima i investorima da je to samo igra gdje se iskrcavaju veliki igraci malima a mali kupujuna visokim razinama…
EDUCATION, EDUCATION, EDUCATION

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

Ionako je lagana korekcija pa ako i padne jeftinije cemo je nadokupiti[proud]

Teška srca odlučih prodati 100 kom po 314…konačno da sam pogodio na vrijeme[cool]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Teška srca odlučih prodati 100 kom po 314…konačno da sam pogodio na vrijeme[cool]

to možeš sa sigurnošću reći jedino ako si ih već kupio po 305[proud]


evo prodaje ko blata… može netko detaljno K/P jos jednom da pokaže malim dionicarima i investorima da je to samo igra gdje se iskrcavaju veliki igraci malima a mali kupujuna visokim razinama… EDUCATION, EDUCATION, EDUCATION

PBZ New York, da vrlo mali igrac.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


evo prodaje ko blata…
može netko detaljno K/P jos jednom
da pokaže malim dionicarima i investorima da je to samo igra gdje se iskrcavaju veliki igraci malima a mali kupujuna visokim razinama…
EDUCATION, EDUCATION, EDUCATION

volumen od 422,523.83 kn mi ne izgleda kao iskrcaj ‘velikih’ kolega [shocked]

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

malo jesmo zaronili,kaj ne, ali ne tako strasno…ma bit ce sve u redu[thumbsup]


evo prodaje ko blata… može netko detaljno K/P jos jednom da pokaže malim dionicarima i investorima da je to samo igra gdje se iskrcavaju veliki igraci malima a mali kupujuna visokim razinama… EDUCATION, EDUCATION, EDUCATION

Danas su iz Petrokemije izašli caso22 alien i 100kom simone
Pogledaj malo što smo danas tržili

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

meni ovo dobro izgleda, kupnja je jaka, vrijeme slijedecih 10 dana nije lose
http://weather.cnn.com/weather/forecast.jsp?celcius=true&locCode=LYZA&zipCode=332384209560

ina cima i radi pritisak

zna li netko isplatili li se ptkm ostat do 15.02 u remontu ili krenut 01.02 na mazut??



do 15.02. ako su teški vremenski uvjeti isplati se ostati u remontu, nema više mazuta za PTKM, samo plin……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close