PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro je dobro.
U doba ove korekcije Petrica me dobro drzi..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Treba samo izračunat diskont po kome su išle velike transakcije i dobit ćemo novu osnovnu cijenu.10-15%?[cool]

Tko hoće prodat PTKM nek stavi veliki nalog i da vidimo što će biti ? [thumbsup]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Dobro je dobro. U doba ove korekcije Petrica me dobro drzi..

PTKM je bila u korekciji više od 6 mjeseci.
Pa je sad malo red da i ona naraste, a ovaj put za to postoji uporišta u fundamentima i puno dobrih vijesti koje burza još nije akceptirala.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

I sad onaj nestrpljivi Hypo kad ima kupca za veće količine ne želi prodavati….A da krene opet gore evo ih ponovno na štopanju….

može k/p
hvala

Kupnja – PTKM-R-A
40 305,70
238 305,68
22 305,01
1 305,00
500 304,02

Prodaja – PTKM-R-A
23 310,00
40 313,00
36 313,84
100 313,85
50 313,89

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Tko hoće prodat PTKM nek stavi veliki nalog i da vidimo što će biti ? [thumbsup]

Skoro sam došao u napast, kolega, ali ako sam izdržao ovih 7 mjeseci, još ću 5[rolleyes]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


TvrtkoPTT: ” Tko hoće prodat PTKM nek stavi veliki nalog i da vidimo što će biti ? [thumbsup] ” Skoro sam došao u napast, kolega, ali ako sam izdržao ovih 7 mjeseci, još ću 5[rolleyes]

Slažem se sa tobom kolega,
nije bilo lako gledati expanziju brodara i građevinara u zadnjih pola godine a mi ukopani od 280-295kn.
Položili smo test strpljenja.
[thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kolege treba samo biti smiren i dokupljivati, srećom pa mi stigla neka lova pa još dokupio danas
Može li netko staviti k/p sa transakcijama
Pozdrav

i ako može omjer k/p

ja bash ne očekujem previše od ove dionice..ne bash u skorije vrijeme. nego dajte recite- da li ova dionica može ikako doći do 350 kuna u nekakvih mjesec dana,ili da li sam ja u krivu možda..hvala unaprijed[thumbsup]

New Report

Close