PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iz tvojih usta u božije uši.

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

PETROKEMIJA D.D./REDOVNA DIONICA PTKM-R-A 02-01-08

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 208.022 6,23 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 101.814 3,05 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 59.415 1,78 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 43.395 1,30 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 40.112 1,20 Skrb. račun
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
10. HPB D.D. 37.147 1,11 Skrb. račun
Ukupno: 80,17

Zadovoljan sam današnjim danom,ova zadnja transakcija nemože ga pokvariti.[thumbsup]
Sljedećih 20-tak dana bi mogli biti zanimljivi na Petrici.[cool]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Zadovoljan sam današnjim danom,ova zadnja transakcija nemože ga pokvariti.[thumbsup] Sljedećih 20-tak dana bi mogli biti zanimljivi na Petrici.[cool]

Može i malo konkretnija porgnoza!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Jedna zanimljivost,
vjerojatno ste primjeltili da je na prvoj stranici foruma upravo počela virtualna igrica Top 10 dionica sa najvećim rastom u 2008.
E sad:
broj natjecatelja cca 391 od kojih je 137 uvrstilo u svoj portfelj PTKM za 2008 godinu.
Ptkm se nalazi na 4 poziciji po učestalosti u portfeljima odmah poslije HT (197) , ATPL (160), DLKV (152) od ukupno 210 nominiranih dionica.
Znači cca svaki treći natjecatelj vjeruje da je baš PTKM dionica koja će biti u društvu Top 10 za 2008.

Bez obzira što je virtualna igra ovo može biti i ekvivalentno maloj anketi o stavovima i mišljenjima forumaša za 2008.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Iako se to možda ne vidi kroz prisutnost na forumima, ulagaći znaju/osjećaju dionicu Petrokemije kao objektivno obečavajuću dinicu daleko u bučnosti. Čim se radi o nečem vezanom za proizvodnju hrane, nema greške [thumbsup]

marcello


Bare: ” Zadovoljan sam današnjim danom,ova zadnja transakcija nemože ga pokvariti.[thumbsup] Sljedećih 20-tak dana bi mogli biti zanimljivi na Petrici.[cool] ” Može i malo konkretnija porgnoza!

Kolega,samo predosječaj,sve ostalo je već napisano po više puta.
Piše se godišnje izvješće,otprilike poznajemo sve parametre,imam osječaj da će se dionica početi vrednovati po fundamentima,za promjenu.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Bare možeš li staviti K/P

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

izgleda da ce se i vrijeme popraviti pri kraju remonta [thumbsup]

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14240

2040.godine u svijetu prognoziraju da će biti 12 milijardi stanovnika! Mislim da je budućnost firme osigurana![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


2040.godine u svijetu prognoziraju da će biti 12 milijardi stanovnika! Mislim da je budućnost firme osigurana![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

2040 ja ću imat 55 godina tako da je to za mene prihvatljivo.
[lol]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

struja:

2040.godine u svijetu prognoziraju da će biti 12 milijardi stanovnika! Mislim da je budućnost firme osigurana![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

2040 ja ću imat 55 godina tako da je to za mene prihvatljivo.
[lol]


2040 cu imat zeta(tovara) pa ce me bolit ona stvar za dionice, bu mali sve sredil za svog punca[lol]

New Report

Close