PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pridružujem se Novogodišnjim čestitkama!

[thumbsup]

Čađava bagro puno srece u novoj.[tongue]

I da se vise stabiliziramo iznad 300kn.

Ne laje pas zbog sela.

svim dionicarima i normalno dionicarima petrice zelim puno srece i uspijeha u 2008

Evo ja za kraj godine još malo pokupio… samo vidim da me investor laže jer piše da na prodaji 290 ima 260 komada dok mi gledalica nakon što sam 40 komada skinuo na 290 kn (bilo je tad 55 komada na prodaju) sad piše 15 komada na prodaju. Ista stvar s LRH.

BTW evo kako se čini pravog stanja s gledalice.

Top bid
CIJENA KOLIČINA
286,02 120
285,01 110
285,00 1,834
283,50 45
282,20 24
282,00 495
280,89 7
280,10 24
280,00 119
278,80 9

Top ask
CIJENA KOLIČINA
290,00 15
293,00 50
294,00 44
294,93 50
294,94 150
297,00 30
300,00 710
304,00 214
307,00 35
308,55 32

Također želim sve najbolje u 2008. kako svim dioničarima PTKM tako i cijeloj ekipi na forumu.

SVIM IMATELJIMA NAŠE PETRICE , ŽELIM SRETNU NOVU 2008 I DA IDUČE GODINE DOSEGNEMO VIŠESTRUKE VISINE DANAŠNJEG ZADNJEG DANA.

POSEBNE ČESTITKE ČLANOVIMA KOJI SU NAJVIŠE UČESTVOVALI U STRUČNIM RASPRAVAMA I TAKO NAŠU UZDANICU UVIJEK DRŽALI AKTUALNOM.

SRETNA NOVA GODINA 2008

Evo da se i ja kao “malecki” vlasnik PTKM pridružim čestitkama i željama u Novoj godini. Dakako, usput šaljem posebne zahvale i podršku za daljnje pisanje kolegama s ovog topica i samo nek tako nastave s objavljivanjem korisnih informacija i konstruktivnih rasprava. Sretno u 2008.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Uspjesnu i sretnu novu 2008. godinu zelim svim vlasnicima vrijednosnih papirica nase miljenice!

Lijep ispracaj stare godine nam zadnji dan priredila Cadjara. [thumbsup]

Citam ja ovo, citam i nemos da se ne rastopis od miline…
Pratio sam cijeli ovaj dan pripremajuci se na novogodisnje slavlje u Amsterdamu, a sto cu drugo ovaj zadnji dan godine nego pratiti nasu burzu i forum poslovnog koji mi je postao druga dimenzija postojanja….

Ode covjek malko na zapad i svi ga zaborave, dobro…., dobro….[cry][bye]

Nema veze, ovim putem… puno…, puno pozdravljam Miku…., Bakulaza…, Gorana8, Bucu, BiggBossa, Bareta…, a sto vise… mogao bi nabrojati sve prisutne na forumu…

Dakle…, svim forumasima zelim… puno srece, zdravlja i porasta vrijednosti uzdanica…, a posebno Petrokemije koja po svemu ima vrlo perspektivnu godinu ispred sebe….[thumbsup]

Ja nam zelim samo da 2008. bude godina u kojoj ce se odraditi privatizacija PTKM. Nis vise [wink]. Zdravlje svima se podrazumijeva.

Puno pozdrava svim ljudinama na forumu, moderatorima i softwareu koji ovo omogućuje [smiley]
Svima puno uspjeha u Novoj, i da s Petricom dočekamo dosad nedosegnutu prečku na ljestvici, bez obzira što mi ovdje laprdali [smiley]

Disclaimer: Ovaj post predstavlja poziv na kupnju dionica Petrokemije [wink]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Knish laprda=…[tongue]
Sve najbolje ekipa!!![thumbsup]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Puno zdravlja i sreće u životu,neka nam ova dionica uljepša 2008.[thumbsup]

New Report

Close