PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je postalo komicno, na puno dionica danas od -10% na +10%

tko je ovo danas osmislio svaka mu čast

Koja debilana. Imamo najljepšu zemlju na svijetu, al nam je bog proporcionalno uzeo pamet. Političarima i malo više. Prodavati ptkm po 239 kuna, prijatelju nije ti lako u životu.

živjeli.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Koja debilana. Imamo najljepšu zemlju na svijetu, al nam je bog proporcionalno uzeo pamet. Političarima i malo više. Prodavati ptkm po 239 kuna, prijatelju nije ti lako u životu. živjeli.

Ali zato sam ja kupio po 239.5……….. Pozdrav [smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nadam se da ćemo se iduće godine na današnji dan slatko nasmijati ovim cijenama i sa zadovoljstvom gledati troznamenkasti porast naše drage Petrice!

Nema prodaje!
[smiley1]

Svi oni koji su željeli kupiti PTKM ispod svih cijena, imali su pravu priliku
pa čak su mogli i par tisuća komada po cijenama od 250 -260 kn.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Svi oni koji su željeli kupiti PTKM ispod svih cijena, imali su pravu priliku
pa čak su mogli i par tisuća komada po cijenama od 250 -260 kn.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Svi oni koji su željeli kupiti PTKM ispod svih cijena, imali su pravu priliku
pa čak su mogli i par tisuća komada po cijenama od 250 -260 kn.

Je da se je imalo para išlo bi se i u dokup…:) svaka čast kolegama koji su uspijeli na razinama od 240-250 kupiti ponešto…

Ja sam sretan šta na kraju je cijena dignuta na 280 kn pa makar i sa par stotinjak dionica…dosta sam ulaza ima oko 290 i 300 kn pa mi nije lijepo minus vidjet 🙂

Ako se ovo i ponovi još koji put neka i bude u četvrtak ali na kratko da kolega može margin ubacit ovdje :)))

www.iznajmljivaci20.com


Koja debilana. Imamo najljepšu zemlju na svijetu, al nam je bog proporcionalno uzeo pamet. Političarima i malo više. Prodavati ptkm po 239 kuna, prijatelju nije ti lako u životu.

živjeli.

Danas smo izgubili još 72 labilna dioničara u našoj dragoj Petrokemiji
Vjerovatno ćemo vrlo brzo dogurati do samo 1000 čvrstih dioničara
Hypo ostade sam na svijetu

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kao iznimno pozitivna stvar za dioničare ostaje i vlasnički udjel u šibenskoj luci koja, prema medijskim napisima, pokušava postati moderna luka za prihvat cruisera. Isto tako, najave mogućnosti preuzimanja te luke od strane Petrokemije, koja tu luku zasad najviše koristi, podižu vrijednost dionica same Transadrije.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8e9d9d84-7498-4f79-ba20-9c18fbc58ab4

Danas je pomak cijene na brzinu podigao likvidnost – promet dionicom na 8297 komada. Dobar znak za budućnost petrice………[smiley2] Tek kad se počne iskorištavati zapušteno zemljište i postanemo žitnica Europe……..

marcello

Da mi je upoznati mustru koja je prodala po 239. Genijalni um. Ja bih da još par dana potraje drmanje kao jučer, da se riješimo svih koji nemaju muda i živaca biti s jednom dionicom pola godine, godinu, dvije pa prodaju u bescjenje… Stvarno je nevjerojatno kako se ljudi uspaničare, a nisu svjesni da gubitak nastaje tek kad se dogodi transakcija. Minus u portfelju je fiktivan, dok god ne odlučite prodati. A za godinu dana možete prodati s 3 nule

Hell is Empty and all the Devils are Here


Da mi je upoznati mustru koja je prodala po 239. Genijalni um. Ja bih da još par dana potraje drmanje kao jučer, da se riješimo svih koji nemaju muda i živaca biti s jednom dionicom pola godine, godinu, dvije pa prodaju u bescjenje… Stvarno je nevjerojatno kako se ljudi uspaničare, a nisu svjesni da gubitak nastaje tek kad se dogodi transakcija. Minus u portfelju je fiktivan, dok god ne odlučite prodati. A za godinu dana možete prodati s 3 nule

mislim da je o tri nule prerano govoriti.
pričekajmo konačnu odluku o privatizaciji.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close