PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bare, ja sam već sad jako gladan i žedan… sreća da sam se davno nakrcao i Dalekovodom pa mi ima tko dati bar za kiflu[smiley2] Al doći će naše vrijeme…Jest ćemo i mi masno i nezdravo…zdravo i nemasno… ma sve! I nadam se da do tada neću morati promjeniti nick u SUHI

Jedino ako te živci pojedu.
Moje u zadnjih par mjeseci liječi LEDO i svako malo se moram rashlađivati.To je dionica,nitko tu ne gleda ni P/E,P/B,ROE,ROI i šta ti je znam kakve pokazatelje kao mi na PTKM,a ona raste li raste.Čudo jedno od dionice.
Sorry,moram malo nahvaliti snjeguljicu,nekako mio je draga,na kao PTKM ali je.
Nije navlačenje na kupnju iste ni u kom slučaju.Za nju uvijek kažu da je preskupa.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

To je neki sindrom…vidio sam da se i Bakulaz na temi ledo navukao…


To je neki sindrom…vidio sam da se i Bakulaz na temi ledo navukao…

Kad nam je gnojivo udarilo na mozak,pa ulažemo bez ikakvih fundamenata osim vjere u Todorića.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words



Ovdje su fundamenti skriveni, mi smo iščitali i prepoznali vrijednost ono što je bitno, ovako se povijest piše…….
Evo dodaj koliko vrijedi udio u Luci Šibenik, to nije unijeto u bilancu ima dosta stavki i goodwill…… Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

opa evo ga počeli su i pojedini gubiti vjeru u ovu dionicu i priznavati da ulažu špekulativnu bez fundamentalne osnove

Bare:

Ovdje su fundamenti skriveni, mi smo iščitali…….
Evo dodaj koliko vrijedi udio u Luci Šibenik, to nije unijeto u bilancu ima dosta stavki…… Pozdrav


Mislim da je bare mislio na ulaganje u ledo… a ptkm je još uvijek zdrav razum…

Bez ljutnje ledovcima, nisam ciljao da vaše ulaganje nije zdrav razum…
Čak ste me bacili i u razmišljanje… Stvarno lupa taj amonijak i ostala kompanija spojeva…

Eto kada ulaže treba da preseli kapital u PTKM gdje su fundamenti prisutni i enorman rast prihoda[smiley2]
a cijena se drži na 280 gdje će bolje……….
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne mogu reći da nema poboljšanja u poslovanju tvrtke, ali mislim da je najbitnija stvar koja ju drži na ovim razinama, a mogla bi i dolje, je činjenica da radnici Petrokemije nisu dobili povlaštene dionice Ine već će dobiti pakete dionica Petrokemije po cijenama koje su znatno niže od trenutne tržišne i po najjednostavnijem i širokim masama najjasnijem zakonu ekonomije, a to je odnos ponude i potražnje neminovno je da cijena klizne min 15-ak posto. Što opet vjerojatno nekim velikim igračima odgovara.


opa evo ga počeli su i pojedini gubiti vjeru u ovu dionicu i priznavati da ulažu špekulativnu bez fundamentalne osnove

Ma nije bed ako za kraće vrijeme ostvariš višestruki prinos na nekoj dionici pa bila ona i LEDO.
PTKM će svoje odraditi ,bitno je prepoznati.
Iako vjerujem da bih puno više zaradio režući PTKM i prebacujuće sve u LEDO i još neke,neki crv mi to nije dozvoljavao sve ovo vrijeme i miljenica mi se popela na 34% portfelja,dok je LEDO ostao na 18 %.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Iako iskreno ,imao sam jedan kratkotrajni ispad u ovih zadnjih par dana,pa sam malo prodavao PTKM,nadokupio LEDO ,pa isto to samo vratio na staro ,osim što imam 56 dionica miljenice više.
Što mogu kad sam labilan,pa kad uhvatim priliku koristim je a sve u cilju da dan koji očekujemo svi budem što više natrpan čađarom.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Plonker:

cartmann:

ajd nek netko od pratitelja petrice popuni tablicu, ja sam malo u guzvi s vremenom, mislio je popunit jos prosli tjedan, ali nikako stic..

Thnx. btw., mozes li poslati .xls file, nisi se trebao muciti s screen captureom, vec taj excel file snimis i izravno posaljes…

updte: imam hrpu tih tablica pa ne znam koja je koja, vecina ima neke prozore zaključane, ali ti se prozori sami izracunavaju na temelju upisanih podataka, to sam stavio kako ne bi slučajno pobrisao formulu..

Plonker:

cartmann:

ajd nek netko od pratitelja petrice popuni tablicu, ja sam malo u guzvi s vremenom, mislio je popunit jos prosli tjedan, ali nikako stic..

Evo DZ

A kako si dobio taj P/E?
[smiley10]

cartmanova tablica, meni učenje.

New Report

Close