PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BigBoss: ” Goran8: ” ” Najbolje bi bilo da ima oko 100 dioničara i te dionice u čvrstim rukama, ali tako će na kraju i biti. Pozdrav ” Do tada će i nas nekolicina hrabrih skupiti dovoljno da možemo izglasati jednog člana uprave. Predlažem kružni model, po 3 mjeseca…pa se rotiramo…[smiley11]

Prijavljujem se u klub.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Buco:

BigBoss: ” Goran8: ” ” Najbolje bi bilo da ima oko 100 dioničara i te dionice u čvrstim rukama, ali tako će na kraju i biti. Pozdrav ” Do tada će i nas nekolicina hrabrih skupiti dovoljno da možemo izglasati jednog člana uprave. Predlažem kružni model, po 3 mjeseca…pa se rotiramo…[smiley11]

Prijavljujem se u klub.[smiley11]

Samo da ju ne bi Mika jeftino utopio Rusima, a sve za neku torbu ispod stola!
[smiley1]

A valjda budemo i mi nešto uhvatili u svemu tome.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


A valjda budemo i mi nešto uhvatili u svemu tome.[smiley11]

Misliš da bi Mika platio ćevape i pivu?

mika, nemoj se ljutiti al moramo te malo zezati… kad si uvijek tako ozbiljan![smiley2][smiley2][smiley2]


ajd nek netko od pratitelja petrice popuni tablicu, ja sam malo u guzvi s vremenom, mislio je popunit jos prosli tjedan, ali nikako stic..

Evo DZ


Bare: ” A valjda budemo i mi nešto uhvatili u svemu tome.[smiley11] ” Misliš da bi Mika platio ćevape i pivu? mika, nemoj se ljutiti al moramo te malo zezati… kad si uvijek tako ozbiljan![smiley2][smiley2][smiley2]

Ma platimo mu mi ali da budemo za tim stolom.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

cartmann:

ajd nek netko od pratitelja petrice popuni tablicu, ja sam malo u guzvi s vremenom, mislio je popunit jos prosli tjedan, ali nikako stic..

Evo DZ

A kako si dobio taj P/E?
[smiley10]

cartmann:

ajd nek netko od pratitelja petrice popuni tablicu, ja sam malo u guzvi s vremenom, mislio je popunit jos prosli tjedan, ali nikako stic..

Thnx. btw., mozes li poslati .xls file, nisi se trebao muciti s screen captureom, vec taj excel file snimis i izravno posaljes…

updte: imam hrpu tih tablica pa ne znam koja je koja, vecina ima neke prozore zaključane, ali ti se prozori sami izracunavaju na temelju upisanih podataka, to sam stavio kako ne bi slučajno pobrisao formulu..


Bare: ” A valjda budemo i mi nešto uhvatili u svemu tome.[smiley11] ” Misliš da bi Mika platio ćevape i pivu? mika, nemoj se ljutiti al moramo te malo zezati… kad si uvijek tako ozbiljan![smiley2][smiley2][smiley2]

ćevapi i pivara za predjelo, a onda malo pečenog. Tamo negdje iduće godine, šesti sedmi mjesec mladi jarići biće ko putar. Prije predjela malo pravog pršuta jel čevap nikad nejde na prazan želudac.

ŽIVJELI.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Može, može…

Neznam tko se još sjeća ali već smo mi prije par mjeseci dogovarali neki fiš…
Tko je bio… Bakulaz, BBos, moja malenkost Buco…(pravi BBB-ovci)… nemogu se više sjetiti… no nadam se da dogovor još vrijedi.

Vidim da se tamo organiziralo već okupljanje cijelog foruma… al mi siroteki moramo pričekati neka bolja vremena…[smiley11]


Buco: ” Bare: ” A valjda budemo i mi nešto uhvatili u svemu tome.[smiley11] ” Misliš da bi Mika platio ćevape i pivu? mika, nemoj se ljutiti al moramo te malo zezati… kad si uvijek tako ozbiljan![smiley2][smiley2][smiley2] ” ćevapi i pivara za predjelo, a onda malo pečenog. Tamo negdje iduće godine, šesti sedmi mjesec mladi jarići biće ko putar. Prije predjela malo pravog pršuta jel čevap nikad nejde na prazan želudac. ŽIVJELI.

I sira sa pršutom,to ne smijemo zaboraviti.
Koliko sam dugo već ovdje ni godina dana čekanja mi nije problem.
Samo ču još više ogladniti i ožedniti.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Bare, ja sam već sad jako gladan i žedan… sreća da sam se davno nakrcao i Dalekovodom pa mi ima tko dati bar za kiflu[smiley2]

Al doći će naše vrijeme…Jest ćemo i mi masno i nezdravo…zdravo i nemasno… ma sve!

I nadam se da do tada neću morati promjeniti nick u SUHI

New Report

Close