PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajd nek netko od pratitelja petrice popuni tablicu, ja sam malo u guzvi s vremenom, mislio je popunit jos prosli tjedan, ali nikako stic..

Vjeko?

Podržane ekstenzije: zip doc xls jpg png gif pdf rar txt ppt
Nije dozvoljeno umetati datoteke sa ekstenzijom .JPG.

Šta je ovo?

izgleda, da nema više prodaje…[smiley1]
počinje odbrojavanje………..


cartmann: ” ajd nek netko od pratitelja petrice popuni tablicu, ja sam malo u guzvi s vremenom, mislio je popunit jos prosli tjedan, ali nikako stic.. ” Vjeko? Podržane ekstenzije: zip doc xls jpg png gif pdf rar txt ppt Nije dozvoljeno umetati datoteke sa ekstenzijom .JPG. Šta je ovo?

Malim slovima ili ručno unijeti naziv + ekstenziju

Suricata suricatta

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 208.022 6,23 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 101.814 3,05 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 59.415 1,78 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 47.595 1,42 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 40.630 1,22 Skrb. račun
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
10. HPB D.D. 38.236 1,14 Skrb. račun
Ukupno: 80,35

http://www.vecernji.hr/home/manager/2952783/index.do

Nedavno je Cayman napisao da Petrokemija prekupljena da zato na raste. Evo mali komentar na to
Na početku godine je bilo 2901 dioničar ( vidljivo na zse godišnji izvještaj 2006) do je za izvještaj 3q upisano 1677
Mnogi koji su tada imali ovu dionicu sigurno je još prate i čekaju da je nešto pokrene da počnu kupovati
Razlika od 1224 dioničara će vrlo lako dignuti dionicu do visokih razina
Recimo da svaki u prosjeku kupi 100 dionica ispada 122.400 komada
Što mislite koliko će ova protrgovana količina podignuti cijenu

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 47.595 1,42 Skrb. račun

Jel mi se ovo cini ili se Hypo smirio.. Tko onda uopce prodaje[smiley11]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 47.595 1,42 Skrb. račun

Jel mi se ovo cini ili se Hypo smirio.. Tko onda uopce prodaje[smiley11]
[/

Hypo do sada nije prodavao ispod 280 kn,
tko prodaje – možda i mali jer kako sam napisao za 9 mjeseci broj dioničara se smanjio za 1224.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Nedavno je Cayman napisao da Petrokemija prekupljena da zato na raste. Evo mali komentar na to Na početku godine je bilo 2901 dioničar ( vidljivo na zse godišnji izvještaj 2006) do je za izvještaj 3q upisano 1677 Mnogi koji su tada imali ovu dionicu sigurno je još prate i čekaju da je nešto pokrene da počnu kupovati Razlika od 1224 dioničara će vrlo lako dignuti dionicu do visokih razina Recimo da svaki u prosjeku kupi 100 dionica ispada 122.400 komada Što mislite koliko će ova protrgovana količina podignuti cijenu

Mnogi su digli i margine na PTKM tako da su pod skrbničkim u raznim bankama.
Ne vjerujem da se toliko stvarno smanjio broj dioničara

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words



Najbolje bi bilo da ima oko 100 dioničara i te dionice u čvrstim rukama, ali tako će na kraju i biti.
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Goran8:

Najbolje bi bilo da ima oko 100 dioničara i te dionice u čvrstim rukama, ali tako će na kraju i biti.
Pozdrav

Točno,
[smiley1][smiley1]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Goran8:

Najbolje bi bilo da ima oko 100 dioničara i te dionice u čvrstim rukama, ali tako će na kraju i biti.
Pozdrav

Do tada će i nas nekolicina hrabrih skupiti dovoljno da možemo izglasati jednog člana uprave. Predlažem kružni model, po 3 mjeseca…pa se rotiramo…[smiley11]

New Report

Close