PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kao što sam i prije rekao, ovdje nije problem prodaja, već slaba kupnja do bola. Nevjerojatno je da tih 90000 dionica od Hypo-a može raditi nered više od pola godine. Pa to bi jedan fond pokupio u jednom komadu. Stvarno mi nije jasno zašto nema kupnje. Kolika dobit bi trebala biti da ljudi počnu kupovati.

Kak ce biti kupnje kad nas Hypo je.. u zdrav mozak vec vise od pola godine i to svi znamo pa smo oprezni?

100 miliona.. recimo na nivou jednog HT-a.. P/E oko 10.. onda moze komotno i do 1000..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


100 miliona.. recimo na nivou jednog HT-a.. P/E oko 10.. onda moze komotno i do 1000..

Toliko ima već sad, samo što se ne vodi sve pod dobiti. Ali toliko ima već sad.

Samo da smanji radnu snagu na pola, dodatnih 30 milja dobiti.

Da cijena gnojiva ode 5% gore, ne želim ni razmišljati.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Hoću lovu:

Dugo već pratim pisanje na forumu, rijetko pišem, ali ovo što se događa s Petrokemijom je teška kemija, smrad i kaljuža. Toliko mjeseci stagnacije (pada čak), a toliko dobrih i pozitivnih vijesti. Bilo bi fino znati imenom osobe koje se sa ovako čudnim nalozima igraju sa svima koji su dioničari ove firme (i ja također). Ne poznajem dovoljno zakone da bih se sad pravio pametan, ali zdrava logika mi govori da bi ovdje – kao i kod mnogih ostalih dionica bilo posla preko glave za nekakve organe reda i zakona. Ma debilana, nemam živaca i namjeru trošiti prostor za svoju ljutnju i razočaranje, ali jednostavno sam morao podijeliti emocije s vama ovdje. p.s. F..k HYPO!

I sto bi napravili “organi reda i zakona”? Tjerali ljude da kupuju zato jer su dosle dobre vijesti? [smiley8]

Zamisli da ti sutra na vrata dodje policajac i uhiti te zato sto danas nisi kupio niti jednu dionicu ptkm.

[smiley13][smiley1][smiley2][smiley1][smiley1]


Da, to bi bilo super, čisti Monthy Phyton [smiley2] Ali pitanje je ZAŠTO nema na kupnji nikoga, misterija, x-files. Nema druge, idem po Muldera i Scully…


budd: ” Kao što sam i prije rekao, ovdje nije problem prodaja, već slaba kupnja do bola. Nevjerojatno je da tih 90000 dionica od Hypo-a može raditi nered više od pola godine. Pa to bi jedan fond pokupio u jednom komadu. Stvarno mi nije jasno zašto nema kupnje. Kolika dobit bi trebala biti da ljudi počnu kupovati. ” Kak ce biti kupnje kad nas Hypo je.. u zdrav mozak vec vise od pola godine i to svi znamo pa smo oprezni?

Po meni je veći problem KD. Više ne kupuju u zadnje vrijeme, samo čekaju…

budd :
jest, ali to je sve pod upitnikom.. ako i pokazu 100 miliona dobiti, plin ce biti skuplji iduce godine.. vjerojatno bi mogla petrokemija i sad na 600 pokraj svih ovih gradjevinara, ali isto tako i sa svim ovim upitnicima nije toliko nerealno ni da je na 300..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

I ameri su već dugo unutra, a ne aktiviraju se. To meni govori da njih ne zanima porast cijene, već igra oko preuzimanja (kad god ono bude i pitanje za koga)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Alien:

budd: ” Kao što sam i prije rekao, ovdje nije problem prodaja, već slaba kupnja do bola. Nevjerojatno je da tih 90000 dionica od Hypo-a može raditi nered više od pola godine. Pa to bi jedan fond pokupio u jednom komadu. Stvarno mi nije jasno zašto nema kupnje. Kolika dobit bi trebala biti da ljudi počnu kupovati. ” Kak ce biti kupnje kad nas Hypo je.. u zdrav mozak vec vise od pola godine i to svi znamo pa smo oprezni?

Po meni je veći problem KD. Više ne kupuju u zadnje vrijeme, samo čekaju…

Kaj ce kupovat nesto sto znaju da ce se Hypo iskrcavati? Usput, je… i KD; u pola godine napravili su 0,01% prihoda. Ja bi radije da se ukljuci Ilirika ili Prospectus jer ovi su postali truba.


budd :
jest, ali to je sve pod upitnikom.. ako i pokazu 100 miliona dobiti, plin ce biti skuplji iduce godine.. vjerojatno bi mogla petrokemija i sad na 600 pokraj svih ovih gradjevinara, ali isto tako i sa svim ovim upitnicima nije toliko nerealno ni da je na 300..

Biti će i cijena gnojiva skuplja, nema sumnje

Hell is Empty and all the Devils are Here

ove godine jos nece.. ja cu vjerojatno uci oko bozica ponovno ako cijena bude dobra.. pa cemo onda cekati godisnje skupa..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ove godine jos nece.. ja cu vjerojatno uci oko bozica ponovno ako cijena bude dobra.. pa cemo onda cekati godisnje skupa..

Godisnje ti je tek u krajem treceg mjeseca, imas vremena [smiley2]

Što je to loš fond menadžer? Onaj koji prodaje po manjoj cijeni nego što je kupio.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close