PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja cu pricekati da vidim radi li se o pocetku zešče korekcije – one koju Galinec najavljuje već duže vrijeme ili o uobicajenom talasanju na burzi.

btw., očekivao sam jaču kupnju danas i bar 10x veći promet…

Kolega Cartmann zanima me tvoje viđenje trenutnog financijskog izvješća i cijeni 300kn. u odnosu na period kada si intezivnije pratio Petrokemiju koja je tada imala katastrofalno poslovanje a cijena na burzi je bila i do 240kn

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

PTKM-R-A Vrijeme: 13:10:37
Kupnja
Ukupno ponuda 27
Ukupno dionica 2378

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 75
Ukupno dionica 8955

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
296,00 35
295,50 11
291,00 60
290,51 36
290,50 16

301,99 168
302,00 36
302,65 83
302,66 396
302,67 400

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Kolega Cartmann zanima me tvoje viđenje trenutnog financijskog izvješća i cijeni 300kn. u odnosu na period kada si intezivnije pratio Petrokemiju koja je tada imala katastrofalno poslovanje a cijena na burzi je bila i do 240kn

Nisam ga jos ni skinuo, ali je pitanje hocu li ga uopce pogledati jer kao sto i sami kazete tad je poslovanje bilo katastrofalno a cijena je rasla bez najave i ozbiljnog razloga te isto tako padala. Danas nakon ok izvjesca – stagnira, uz promet od 170 tisuca kn. Najveci nalog na kupnji je cca. 17.000kn (60kom), s tim da postoji mogucnost kako se radi o zbirnom nalogu. [smiley7]

Izvješće je dobro, napredak se vidi, rezerviranja ogromna, istina, zalihe jesu nategnute, sve u svemu, kada završi iskrcaj bit će PTKM na novim razinama. Treba biti samo strpljiv.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ekipa izgorit cete gledajuci stanje k/p, vecina nas je ovdje na dulje so wtf
kad se nekom fond manageru digne ku… ovo ide gore u 2-3 dana

pa ljudi ako ste zaboravili ovaj tjedan su prazniki u eu, pa ima na malom prometu jeftinog dokupa za drhtave, vidimo se tek iduči tjedan…[smiley2]
pozdrav

k/p

291,00 1 14:12:43
291,00 1 14:04:51
296,01 1 13:59:19

Pogledajte kako se ruši cijena sa 1 dionicom

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

PETROKEMIJA ??[smiley9]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleList=1&MenuID=1

sumnjam da je bezrazložno izostavljena, vjerujem da čekaju sa člankom slijedeći tjedan kada bi se po svemu sudeći mogao i trend na burzi malo okrenuti

Šta ovu dionicu može podići…kvalitetan FI očigledno NE….Očigledno dok ne dođu vijesti o preuzimanju ni cijena se neća micati iz zadanih margina 260 – 310….

Kruha i dionica.....


Impresivni poslovni rezultati Ingre ….
PETROKEMIJA ??[smiley9] http://business.hr/Default2.aspx?ArticleList=1&MenuID=1

…to je samo dokaz educiranosti naših novinara ili pak potplaćenosti. Ovo što je Ingra objavila je sve više nego impresivno..

New Report

Close