PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ,za sada se znulirala…[smiley1]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

U zadnjih 10 min je proslo 600 kom po asku. Valjda forumaši [smiley2] A jos nema objave rezultata na ZSE…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Kupnja Cijena
3 290,00
37 286,01
16 286,00
300 281,00
59 280,71

Cijena Prodaja
295,00 54
296,00 328
299,97 100
299,99 65
300,00 127

Podebljava se kupnja [smiley1][smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

ajmo dečki,javljajte malo češće…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


U zadnjih 10 min je proslo 600 kom po asku. Valjda forumaši [smiley2] A jos nema objave rezultata na ZSE…

ZSE je očito u korneru, a petrokemija je ispunila svoje obećanje. Vidjećemo kad izađe kompletan izvještaj, ali prvi brojevi izgledaju maestralno. Vjerovatno je uz ovu dobit ostalo i more milliona rezervacija. Prihod je strahovito povećan i do kraj godine biti će probijeni svi planovi.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


ajmo dečki,javljajte malo češće…

Što da javljam, kupujem, čekaj[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Budde ne laži[smiley1]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Budde ne laži[smiley1]

Ne lažem. Ostalo para od HT-a kojeg sam riješio po 390

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja sam je se bogami nakupovo, imam je čak i viška ali kada bolje razmislim pričekat ču još malo

Gricnuo 100njak komada upravo. Pošto itekako znam čud mile mi petrice, očekujem da padne na 260 danas do kraja dana ili sutra[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Polako se skida sa aska.Na 300 kn nas čeka malo veći nalog od 1000 kom,ako ga ne odluče maknuti.
Više je bilo i vrijeme da se na papiru pokaže koliko ova firma vrijedi,jedino pravu reakciju očekujem kad se vidi na ZSE. [smiley2][smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Očito je da uz golemu amortizaciju (koja je mogla biti i puno manja, ruku na srce), rezervacije i ina čudesa računovodstvenog izvještavanja ne uspijevaju sakriti dobit. EBITDA je strašan

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close