PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fifi :-),
dobro opažanje.
Od većih ukrcajazaboravio si na arenaturist u koji su dobrano zašli.
Kada gorenavedene plus ova počnu šljakati,šljakati će i viktorija…[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Alien: ” Kad smo vec kod KD-a nesto im i ne ide u zadnje vrijeme jer od fondova koje pratim oni se jedini nisu jos oporavili od korekcije. Autor ima udjele u KD-u pa znam kaj pricam [smiley2] ” Njihov stand by je uzrokovan ukrcajem u ptkm-ddjh-koei ak se ne varam, a one još nisu eksplondirale, pa zato i fond treperi i trese nogu u mjestu [smiley2] ..ali njihovi planovi (fondovski općenito) nisu vezani za kratkoročne plasmane, tako da nemojmo sumnjati ili biti skeptični… kod dionica vrijedi ono pravilo “sve u svoje vrijeme”, a njihovo, ako i navedenih dionica tek dolazi[smiley11] nadam se da sam malo pripomogao, jer ptkm baš i nemam u ovom trenutku, ali bio sam, pratim je budno i vratit ću se čim izrotiram brže tipove[smiley2] fifi

možda treba i požuriti jer izvještaj 3 kvartala samo što nije tu. Sutra je zadnji dan za kupnju prije izvještaja koji bi mogao biti dobar. A KD je korporacija na evropskom nivou koja neće propustiti omastiti bradu na ovoj dionici.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Još jednom,
nebi se začudio da to ruknu sutra u 13 h,
nebi bilo prvi put da izaberu petak…
[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Danas je cijeli dan netko čekao da se nakupi na bidu i istovarao do 280 kn.Nije bilo puno udaranja po asku,nadam se da je to zadnji dan istovaranja. Slutim da od sutra kreće novi trend na čađari,eto imam neki čudan feeling.[smiley11]

jel to zbog ponedeljka ili cartmana, koji je svojom izjavom nadajmo se dao čisti buy signal, pa je sutra posljednje vrijeme za neki ukrcaj…nadajmo se,
ali do sada je uvijek (skoro) poslije dobrog ili odličnog q, cijena dionice spuštana baš zbog toga da ne privuče masu investitora, (ako masa uopšte čita FI),
a kasnije lagano gore ili u skokovima (što je poslijednje vrijeme običaj posebice kod odličnih dionica, ako si duže vrijem nutra dobro….. ako ne… težko možeš uhvatit ritam, pa su tome i nagrade velike ili male),
jedino nas može opet iznenadit(ako nas uopšte više može kod petrice nešto iznenadit) neka vijest oko radničkog dioničarstva ili oko privatizacije koja če se dogodit 20XX neke
ali tu su crni scenariji a nadamo se da je jih bilo več dovoljno, pa možemo i mi nešto zaradit ove godine..
[smiley1]
pozdrav svima

Netko (ili više njih) je očigledno odlučio izaći ili barem prodati što više na ovim razinama. U Petrokemiji je puno zaposlenih, a ženska usta je teško zatvoriti. Zar mislite da će svi čekati ZSE ili SDA da bi saznali kakvi su rezultati?

vjerujem da hypo istovara iz nekih njegovih znanih razloga ovo je pravo vrijeme za dobar 3q izbori su tu pa treba i par glasova skupiti a isa dobrim izvijestajem lakse ce se nasa petrica ozeniti


Važeći podaci za uredovni dan 16.10.2007 .

6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 58.631 1,75

Važeći podaci za uredovni dan 18.10.2007

6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 57.128 1,71

Davore kako mislite neko se iskrcava pa valjda znate da se Hypo iskrcava već mjesecima

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

imam osjecaj da ce danas 3q i to najvise zbog toga sto je poceo upis za povlastene dionice ine a ako me podaci ne varaju radnici mogu upisati umijesto ine i petrokemiju tako da u slucaju da se smanji pritisak na inu radnici imaju opciju ovaj 3q mora biti dobar


Goran8: ” Važeći podaci za uredovni dan 16.10.2007 . 6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 58.631 1,75 ” Važeći podaci za uredovni dan 18.10.2007 6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 57.128 1,71 Davore kako mislite neko se iskrcava pa valjda znate da se Hypo iskrcava već mjesecima

Znam, ali ima ih još. U ponedjeljak je prošlo cca 3k dionica od čega polovica pripada HYPO. Zadnjih dana prodaja je preagresivna. HYPO tako ne radi.

I ja sam to primjetio no to je bio samo jedan dan.
Ostali dani u tjednu su bili hypićki…
Baš me zanima hoće li danas ruknuti objavu 3qua…
Imam neki filing da je petak uvijek in za dobre stvari[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Netko (ili više njih) je očigledno odlučio izaći ili barem prodati što više na ovim razinama. U Petrokemiji je puno zaposlenih, a ženska usta je teško zatvoriti. Zar mislite da će svi čekati ZSE ili SDA da bi saznali kakvi su rezultati?

Već sam napisao da je kod 1q i 2q isto bila neizvjesna situacija i da je sve prije objave bilo nagađanje.

Kod objave 1q buum je počeo kolko se sjećam dan prije objave jer je izvještaj bio vidljiv preko fininog servisa ali ne i na ZSE.

Kod drugog su svi (pa i ja) zaključivali “pa to je proljeće: mora biti bolje od 1q”, ali nakon objave hladan tuš, prikazan gubitak 500.000.

A letvica je podignuta na 280-290 ali se taj Hypo istrese čim se nešto nakupi, a malim dioničarima je teško čekati na bidu da ih iz Hypa poklope pa smo ovaj tjedan imali apsurdnu situaciju: MANJI NALOZI SE TUKU PO ASKU, A VEĆI PAKETI IDU PO BIDU (samo hypo). Pa pogledajte prosjeke cjena u pon,uto,sri:))

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Sorry zaključak: informacije se teško probiju van

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close