PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospodo niste sami, u petrici sam do guše, a što se tiće janjetine kada za to dođe vrijeme dajem 2 janjca za okrenut pa da se svi mi ” novopečeni bogataši ” okupimo za okruglim stolom i na stari seljački način na obali lijepe rijeke Kupe okrenemo janjce i počastimo .
A za belu će nas biti i viška
Pozdrav


Gospodo niste sami, u petrici sam do guše, a što se tiće janjetine kada za to dođe vrijeme dajem 2 janjca za okrenut pa da se svi mi ” novopečeni bogataši ” okupimo za okruglim stolom i na stari seljački način na obali lijepe rijeke Kupe okrenemo janjce i počastimo .
A za belu će nas biti i viška
Pozdrav

Širi se ekipa!!!
A di su mika,buco i ostali??[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Gospodo niste sami, u petrici sam do guše, a što se tiće janjetine kada za to dođe vrijeme dajem 2 janjca za okrenut pa da se svi mi ” novopečeni bogataši ” okupimo za okruglim stolom i na stari seljački način na obali lijepe rijeke Kupe okrenemo janjce i počastimo . A za belu će nas biti i viška Pozdrav

Može i Une. Radovi na mom restoranu i prenoćištu tek počinju, ali rezervacije za besplatni smještaj primam:)) Jedini uvjet = Petrica preko 700 kn[smiley2][smiley2]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Zdenko Mučnjak, sindikalni vođa u Ini rekao je kako će pravo na Inine dionice po povlaštenim uvjetima dobiti radnici Petrokemije, a Ivan Tomac iz Sindikata energetike kemije i nemetala nada se da će radnički paket Petrokemijinih dionica biti ponuđen na prodaju do početka izbora.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=44424322-6e8f-49b5-8fee-77073ca5a08d

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

UPOMOĆUPOMOĆUPOMOĆ!

Ako netko ima transakcije na kraju dana neka ih stavi pliz!

Sumnjiv mi je pad na 277 a prosječna cijena na 288[smiley4]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


UPOMOĆUPOMOĆUPOMOĆ!

Ako netko ima transakcije na kraju dana neka ih stavi pliz!

Sumnjiv mi je pad na 277 a prosječna cijena na 288[smiley4]

E figa – danas vise ne vidim transakcije. Sve u svemu nije s velikom kolicinom palo dolje.

Dosad je uvijek cijena bila pumpana prije izvješća, a onda izvješće ispod očekivanja i pljas dolje. Sad mi miriši na obrnutu situaciju, spuštanje s malim iznosima prije izvešća a onda…[smiley11]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


dgmaz: ” Gospodo niste sami, u petrici sam do guše, a što se tiće janjetine kada za to dođe vrijeme dajem 2 janjca za okrenut pa da se svi mi ” novopečeni bogataši ” okupimo za okruglim stolom i na stari seljački način na obali lijepe rijeke Kupe okrenemo janjce i počastimo . A za belu će nas biti i viška Pozdrav ” Može i Une. Radovi na mom restoranu i prenoćištu tek počinju, ali rezervacije za besplatni smještaj primam:)) Jedini uvjet = Petrica preko 700 kn[smiley2][smiley2]

Naravno ne ispod 700, ja se već sada bilježim za rezervaciju a jance nosim onako usput da se nađe

TKM-R-A Vrijeme: 10:09:25
Kupnja Ukupno ponuda 16
Ukupno dionica 2465

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 51
Ukupno dionica 10005

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

285,00 146
284,00 350
282,00 65
279,33 40
279,00 49
290,00 65
291,00 525
292,00 300
292,98 464
292,99 21

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
290,00 20 10:04:29

Izgleda da nitko zasad nije ozbiljnije zagrizao na jučerašnju udiocu, jedino je veći broj dionica koncentriran na razinama od 290-295 kunića

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

CARTMANN SE JAVIO NAKON 8 MJESECI na temi PBZ-investor!!!![smiley4][smiley4][smiley4]
To je znakovito, još kad bi se pridružio na ovoj temi ,
mislim da bi cijena otišla barem na 450 kn.[smiley2]

http://www.poslovni.hr/57216.aspx
Cudno da to nije nitko prokomentirao.[smiley7]


CARTMANN SE JAVIO NAKON 8 MJESECI na temi PBZ-investor!!!![smiley4][smiley4][smiley4] To je znakovito, još kad bi se pridružio na ovoj temi , mislim da bi cijena otišla barem na 450 kn.[smiley2]

mislio si na 1450. Čim je cartmann ubo pbz investor znači da i dalje prati dionice. I javlja se koji dan prije izvještaja trećeg kvartala. Danas treba kupovati petrokemiju jer sve ovo nije slučajno.

Pozdrav starom burzovnom magu iz Splita.[smiley2]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close