PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nešto sam zaboravio pitati:

Što mislite, s obzirom da Petrica HDZova firma, a da je predizborno vrijeme, kakav će ovo biti izvještaj?

Postavi se na njihovo mjesto što bi ti učinio sa saniranom firmom u predizborno vrijeme?
Kad svi pitaju kako će se sanirati brodogradilišta jednostavan odgovor je u kvalitetnom primjeru

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Evo ja sam danas primjetio novi link #investitor# na stranici Petrokemije.
Zanimljivo je pogledati komentar poslovanja za polugodište 2007.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

nadam se da nitko ozbiljni neče prodat petricu, baš je svaki dan bolja, sad pogotovo …
i kad sve raste ona stoji na mijestu ko kamen i ne može je više ništa slomit..
samo me zanima da li smo svi na broju…
pozdrav[smiley11]

ja sam na izmaku snaga sa strpljenjem,moram priznati!!!!
Nadam se da je ovo rušenje pred let na krilima 3q-ua..[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Važeći podaci za uredovni dan 16.10.2007 .

6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 58.631 1,75

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Važeći podaci za uredovni dan 16.10.2007 .

6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 58.631 1,75

iliti beznačajnih -64


nadam se da nitko ozbiljni neče prodat petricu, baš je svaki dan bolja, sad pogotovo …
i kad sve raste ona stoji na mijestu ko kamen i ne može je više ništa slomit..
samo me zanima da li smo svi na broju…
pozdrav[smiley11]

Ma tu smo jos.

alien ti mi imas naorginalniju maskotu na forumu a sto se tice ptkm nemam je namjeru prodati do najranije u nuzdi sijecnja kada maske padaju pa da i padne na 200kn

Margin mi traje jos 6 mj, a 99 posto je u petrici, sve na 1nog konja dajem…kobilu pardon

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Margin mi traje jos 6 mj, a 99 posto je u petrici, sve na 1nog konja dajem…kobilu pardon

Bogme kapa dolje za toliku hrabrost staviti sve na 1 kobilu.

snupy hvala [smiley2]. Imam i jednu takvu zivu doma [smiley2][smiley2]


Simone: ” Margin mi traje jos 6 mj, a 99 posto je u petrici, sve na 1nog konja dajem…kobilu pardon ” Bogme kapa dolje za toliku hrabrost staviti sve na 1 kobilu. snupy hvala [smiley2]. Imam i jednu takvu zivu doma [smiley2][smiley2]

Za tu lovu propasti neću, a u slučaju dobitka sam na konju a ne na kobili:))

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Margin mi traje jos 6 mj, a 99 posto je u petrici, sve na 1nog konja dajem…kobilu pardon

jednog dana će ovaj fićo(PTKM) postati ferrari i nadam se da ćemo se naći na janjetini(nadam se do 12.2008.). Valjda će nas ostati za belu [smiley1] Nakon svih članaka koji su izašli u zadnjih 20tak dana o LNG terminalima, plinovodima etc. preostaje jedino. A meni odgovara čekanje na ovoj cijeni kako bih mogao samo dokupljivati i dokupljivati. Malo po malo [smiley2]

New Report

Close