PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gubim živce sa ovom čađarom,grrrrrrrrr[smiley2]
Valjda će i ovo prestati više…[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Najgore je što ćemo biti presretni ako se vrati na ATH, a to je manje od 15% na sadašnju cijenu [smiley7]


Gubim živce sa ovom čađarom,grrrrrrrrr[smiley2]
Valjda će i ovo prestati više…[smiley8]

Niste jedini kolega [smiley3]

Cool down kolege, ja sretan što sam joj ga ponovo stavio po razumnoj cijeni, bio sam utučen dok nisam bio unutra [smiley2]

Živa je korekcija u tijeku bila danas (očekivana), pa zašto ne bi i ona malo ljosnula? Tako će bolje nadoknaditi što nije rasla dok je sve drugo išlo u oblake zadnjiha dana. A neće na kraju nikome ostati dužna, još je mlada i ima dosta toga za dati [smiley2]

Jel’de? [smiley11]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

A nadam se. Ono sto nervira je tocno ono sto je kolega Stalker napisao: raste tjednima za nekih smijesnih 5-6% a onda se skrka toliko u jednom danu. U mom portfelju ATPL, HT, PTKM petrica je vec dulje vrijeme samo balast. [smiley3]

Najbolja izjava na televiziji koju sam čuo a koju možemo usporediti s ovom situvacijom kada je Hajduk igrao protiv Debrecena u splitu i Debrecen zabija 5 gol legendarni Željko Vela kaže:
e ovo je već mlaćenje mrtvog magarca

Drage kolege ja nisam ni malo zabrinut, jutros sam još malo dokupio, malo sam ipak iznenađen jer sam mislio da ipak nebi trebala padati ispod 285

Sljedi nam skori izvještaj za 3q koji bi u najmanju ruku trebao skinuti s Petrokemije status gubitaša

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

atpl?
ona raste zadnje vrijeme,a ht?
ovisi sa koliko smo zadovoljni,sanjao sam 500,a koliko se isplati čekati?
Čađara? Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ma, treba lijepo prodati po 290-295 kad bude, otici malo u druge dionice, okrenuti lovu i onda za kojih 6-12 mjeseci pratiti pila graf PTKM-a i ukrcati se natrag po 285 s jos vise novaca. [smiley1]

Ovo mi je do sada bila ironija, ali sve vise postaje realnost – kad god izadjes, nisi pogrijesio, jer ces za nekoliko mjeseci, ili bilo kada prije ili kasnije, moci natrag istoj ili cak po jos boljoj (nizoj) cijeni, a da pri tome nisi nista propustio ili jos bolje, iskoristio su druge prilike, zaradio i onda se vratio natrag u mirnu luku.

Nadam se i volio bih da grijesim i da ce se ova agonija uskoro okoncati. Ako smo mogli do sada cekati, pa valjda mozemo jos malo izdrzati. Samo je pitanje koliko jos?

Cekamo ponedjeljak i Q3 izvjestaj …

ako mjesec dana poslije 3q ako nema pomaka, u smislu kontrole ove dionice, izlazim zauvijek pa makar bila 13000 a ne 1300kn, ovakve kontrole politike samo balkan, na žalost… sve plus pročitaju forum pa izmišljaju i izmišljaju da nateraju male ulagače…
jedini vidim spas, da je ovo stiskanje razlog dobrog 3q, poslije kojeg če opet nešto smislit, da bi stisnuli na dole (obično je ovako kod velikih igrača), ja ču jim prodat po 220 po koliko sam ušao a neče jim ni Putin dati ni 450kn ….[smiley1]
pozdrav svima


Ma, treba lijepo prodati po 290-295 kad bude, otici malo u druge dionice, okrenuti lovu i onda za kojih 6-12 mjeseci pratiti pila graf PTKM-a i ukrcati se natrag po 285 s jos vise novaca. [smiley1]

Ovo mi je do sada bila ironija, ali sve vise postaje realnost – kad god izadjes, nisi pogrijesio, jer ces za nekoliko mjeseci, ili bilo kada prije ili kasnije, moci natrag istoj ili cak po jos boljoj (nizoj) cijeni, a da pri tome nisi nista propustio ili jos bolje, iskoristio su druge prilike, zaradio i onda se vratio natrag u mirnu luku.

Nadam se i volio bih da grijesim i da ce se ova agonija uskoro okoncati. Ako smo mogli do sada cekati, pa valjda mozemo jos malo izdrzati. Samo je pitanje koliko jos?

Cekamo ponedjeljak i Q3 izvjestaj …

mislim da će strpljivi bit nagrađeni. ako neće FI za 3Q bit okidač godišnji će sigurno bit. ma koliko su mi se u početku ove brojke od 1300 kn procjene činile sulude moglo bi se lako desit da dođemo bar do polovice te cifre do ljeta 2008.

Pozdrav!

PG me zeza, ima li netko transakcije s zatvaranja?

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Nešto sam zaboravio pitati:

Što mislite, s obzirom da Petrica HDZova firma, a da je predizborno vrijeme, kakav će ovo biti izvještaj?

Mislim da ću dio portfelja staviti kod brokera Žderića, čini mi se da u sportu ima manje namještaljki nego oko dionica[smiley2][smiley2][smiley4][smiley2]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close