PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav društvo.
Evo malo materijala za vikend.
http://www.drugifilm.com/?page=articles,reflektor,1257

No, ja ne sumnjam da će ona opet i na 265, pa opet gore…
Imam samo jedan problem, nemam cohonas da prodajem na 285 pa opet kupujem na 260-265. Ali ono za što imam je da ju kupujem na 265![smiley1][smiley1]

Ja sam imal pa sam se upravo na petrici zaje… Kad je rasla prvi puta prek 200 rasla je strelovito i sav sretan prodal sam na 210 (usao na 174) misleci sad ce to dolje. Kad ono – ode ona na 240. Tak da sam odlucil ne zezat se vise i pokazivat cohonas jer se zna ostati i kratkih rukava [smiley2] Sto sam kupio drzim i ne diram. Ak ima extra casha dokupim sitno i to je to.

Btw., pišite ispravno cohunes prema mojem WordWeb riječniku:
“Tropical American feather palm whose large nuts yield valuable oil and a kind of vegetable ivory”
Lokalni izgovor je nošto drugo…………Ili mislite na nešto drugo?

marcello


Btw., pišite ispravno cohunes prema mojem WordWeb riječniku:
“Tropical American feather palm whose large nuts yield valuable oil and a kind of vegetable ivory”
Lokalni izgovor je nošto drugo…………Ili mislite na nešto drugo?

Oprostite, gospodine poliglota, li da kažem, šjor Ivo![smiley1]


Pozdrav društvo. Evo malo materijala za vikend. http://www.drugifilm.com/?page=articles,reflektor,1257

Kolega, hvala na informaciji,
U tom prilogu se prenose i interpretiraju stare vijesti, tako da nisam primjetio ništa novo.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Snažan rast cijena žitarica u SAD-u

Trend rasta predvodile su terminske cijene pšenice na chicaškoj burzi koje su porasle nakon podatka američkog ministarstva poljoprivrede o prodanih više od 1,5 milijuna tona pšenice, čime su premašena očekivanja od 850.000 do 1,2 milijuna prodanih tona te žitarice.

Ti podaci pokazuju da ni rekordno visoke terminske cijene pšenice iznad razine od devet dolara po bušelu nisu dovoljne da uspore snažan tempo rasta potražnje u svijetu.
»Potražnja i dalje raste, bez obzira na cijenu. Nismo još posegnuli za racionaliziranjem«, konstatirao je Roy Huckabay iz chicaškog The Linn Groupa. [Reuters/Hina]

http://www.vjesnik.hr/html/2007/09/29/Clanak.asp?r=gos&c=5

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Netko ima “partijski” zadatak da svako malo vraća cijenu Petrokemije sa nekoliko dionica – nekoliko kuna niže. Ipak ima onih koji kupuju i otrgnu se partijskoj stegi, u vlastitom budućem interesu. [smiley1]

marcello

Ja izmjenio avatar nebili je potakao…
(sory sappy,čista sujeta)
[smiley2][smiley2][smiley2]
Marcello,
potpuno si u pravu.
Čisti zadatak…[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

nadajmo se da će idržati, slično je bilo i u petak

Eto, završio je i treći kvartal i za 20 dana vidjet ćemo u kojem smjeru se odvija poslovanje kutinskog diva i kakve sve čarolije spremaju u tamošnjem računovodstvu. Prema mojim kalkulacijama prihod 3 Q mogao bi se približiti 1, 4 mlrd kuna i trebati će zavidna vještina skrivanja dobiti ako ne žele prikazati stvarno stanje. Po tom ispada da će prihod biti veći minimalno 15 % u odnosu na isto razdoblje lani kad je rađeno legendarno pretvaranje duga u kapital. Takvim tempom brojka od 2 mlrd. kuna na kraju godine je više nego realna i na takav način poslovanje sve čvršće opravdava cijenu dionice od 4 znamenke.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Mislim da se neće usuditi pred izbore ne prikazati točne podatke

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ima tko kakav komentar na ova dva velika naloga od po 1000 dionica. Dali se to netko međusobno dogovoreno dobacuje ili je nešt drugo u pitanju!?

PTKM-R-A Vrijeme: 15:46:36
Kupnja
Ukupno ponuda 25
Ukupno dionica 6405

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 65
Ukupno dionica 11118

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
274,51 910
274,50 4
274,18 250
274,16 140
274,00 368

279,00 38
279,99 490
280,00 136
281,89 63
285,00 954
Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
274,17 90 15:30:28
275,00 1000 14:53:23
275,00 1000 14:52:21

www.iznajmljivaci20.com

New Report

Close