PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ovo je samo pokušaj navlačenja cijene prema gore do nekih konkretnih vijesti o tenderu.
Treba je podići što više da se može ljepše istovariti kad prođe THT stihija.
Posjedujem ovu DIJONICU,da ne pomislite da drukam prema dolje,ali ovaj veliki nalog se pojavljuje zadnjih dana i nestaje kad ispuni svoj zadatak.
[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ovo treba kupovat jer Kemija kad krene ode gore na bar 50% plusa


OMV kupuje MOL . Lukoil kupuje OMV. Lukoil postaje vlasnik INA-e. PTKM koristi plin od LUKOIL-a. Čemu onda ne kupiti i PTKM

Tako to ide, krug se zatvara. Veliki gutaju male ribe, a onda Rusi pojedu sve.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Ma ovo je samo pokušaj navlačenja cijene prema gore do nekih konkretnih vijesti o tenderu.
Treba je podići što više da se može ljepše istovariti kad prođe THT stihija.
Posjedujem ovu DIJONICU,da ne pomislite da drukam prema dolje,ali ovaj veliki nalog se pojavljuje zadnjih dana i nestaje kad ispuni svoj zadatak.
smiley2

Onaj veliki nalog od neki dan je još tu na 270 dodajmo tome još ovaj od blizu 3000 netko se može iskrcati s 5000 do 270 ako se želi iskrcati

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Zašto da se iskrca po 270 kad može fino polako za 5% više?
Prošla su ta vremena na petrici.Sad je u zraku napetost i iščekivanje vijesti.Treba to iskoristiti,zar ne?
A i prerano mi je da se iskrcavam,pa makar čekao još 2 godine taj tender.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Pogledaj malo SNHO,ista stvar.
Svi znaju koliko vrijedi,a većina čeka puno nižu cijenu samo da izleti van sa pozitivom.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Vrlo zanimljiva završnica ovog tjedna.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

netko ne da petrici ni gore ni dolje od ove cifre!!!

Istovaruje se netko. Ovog na 275 ostalo jos samo 716 komada. Dakle, ocito se nije radilo o igracu koji je tu samo da podigne cijenu.

p.s.
Oh sad vidjeh da mi je ovo 2000. post [smiley2]


Istovaruje se netko. Ovog na 275 ostalo jos samo 716 komada. Dakle, ocito se nije radilo o igracu koji je tu samo da podigne cijenu.

Nisam bio u pravu.
Ni prvi,ni posljednji put.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Sve su to po meni “komenzacijski poslovi” institucionalaca, uglavnom. Sistem jednostavan i poznat: ti meni nabaci nešto Petrice…….ja tebi zauzvrat nešto Đure ili……….[smiley2] Svi sretni! U ovo doba “dekuniranosti” treba imati potencijala, ali isplati se.

marcello


Vrlo zanimljiva završnica ovog tjedna.

Ovakve stvari samo me ohrabruju za dokup petrokemije. Sve ovo čime se mi tu opterećujemo, igre fondova, rasprodaje, umjetna dizanja i spuštanja, a uz sasvim pristojan promet, samo govore u prilog tome da je ova firma na meti mnogih i da će se na kraju grabati za nju.
Današnjih 5,500 komada bit će zanimljivo vidjeti…čiji su bili, čiji su sad!
No, ja ne sumnjam da će ona opet i na 265, pa opet gore…
Imam samo jedan problem, nemam cohonas da prodajem na 285 pa opet kupujem na 260-265. Ali ono za što imam je da ju kupujem na 265![smiley1][smiley1]
He, nakon toliko vremena stvarno si ne mogu dopustiti neko trejdanje pa da vlak slučajno krene bez mene!
A slažem se i sa onom… to je HDZ-ova firma… a iskreno, ne sumnjam da će novi mandatar za sastav vlade biti dobro poznati Ivo S.[smiley11] Tako da…privatizacija je ziher, a da se mene pita, radije bi da je za 3-4 mjeseca nego sada!

New Report

Close