PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imali tko kakvu dobru vijest ili su svi postali pesimisti što se tiće ove dionice.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Čemu ovaj pesimizam?
Pa nitko nikada eksplicite nije objavio da će privatizacija biti provedena u ovoj godini.
Čak su i Atlantik gurnuli u prosinac zbog izbora.
Tht je puno veći kolač nego je hdz očekivao i mogu samo misliti kako je Polančecu.
Znam da je pripremio scenarije ali sam siguran da nisu očekivali ovoliki upis,kalkulira se
sa brojem iznad 300000…
Izbori su na pragu i Polančec nam mora “zaraditi” dobar postotak po ,vjerovatno smanjenom paketu.
U takvim događajima dok i fondovi nisu sigurni koliko sredstava ostaviti za tht ,burza
sramežljivo zeleni(vratio se crobex iznad 5000),a pravo stanje će se odvrtiti sredinom idućeg mjeseca.
Za čađaru je važno stabilno poslovanje,opskrba plinom i 3Q sukladan ovogodišnjem pozitivnom
trendu.
Strpljen-spašen[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


[smiley2]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=99687b14-61d7-4fae-8343-2e8de78c7113
I ko kaže da ovdje nema i čađare?[smiley2][smiley1]
Poanta je u tome da naš optimizam i naš pesimizam neće podići čađaru gore ,
već kada to odluče igrači koji se igraju…[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

ajde budi frend pa prisapni kad ce igraci podici cadjaru.. mislim zasluzujem to.. ostavio sam vam lijepih 7-8% ovdje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ajde budi frend pa prisapni kad ce igraci podici cadjaru.. mislim zasluzujem to.. ostavio sam vam lijepih 7-8% ovdje..

moš mislit što si “nam”ti ostavio…[smiley2]
nema tu šaptanja,ako hdz ostane,jaaako brzo,a
ako ne,barem ne još pola godine…
moje mišljenje koje nesmije utjecati na birače[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


ajde budi frend pa prisapni kad ce igraci podici cadjaru.. mislim zasluzujem to.. ostavio sam vam lijepih 7-8% ovdje..

Dragi kolega napisao si 2157 postova u zadnjih 5 mjeseci, ako si korektno, pošteno i dobronamjerno pisao nemaš se čega brinuti.
Tvojih 2157 postova je Tvoj kredibilitet.

Sretno .

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

super24:

ajde budi frend pa prisapni kad ce igraci podici cadjaru.. mislim zasluzujem to.. ostavio sam vam lijepih 7-8% ovdje..

Dragi kolega napisao si 2157 postova u zadnjih 5 mjeseci, ako si korektno, pošteno i dobronamjerno pisao nemaš se čega brinuti.
Tvojih 2157 postova je Tvoj kredibilitet.

Sretno .


Kolegini postovi su uglavnom prozačne prirode…
[smiley2]
,pogotovo ovi napisani i na drugim temama nakon 20 sati…
Ja sam čvrsti imaoc ove dionice i neće me nitko isprovocirati.[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Imali tko kakvu dobru vijest ili su svi postali pesimisti što se tiće ove dionice.

pa na dnevniku je veceras objavljeno da nece biti privatizacije HEP-a, nego neceg drugog….
mozda PTKM…bumo vidjeli, no onaj veliki nalog za kupnju 2500 dionica sto je bio danas meni nije slucajan…
petrica je mozda sljedeca na redu nakon atlantic grupe

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 208.022 6,23 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 96.440 2,89 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 69.172 2,07 Skrb. račun -4938
6. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.823 1,28 Skrb. račun
8. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
9. HPB D.D. 38.738 1,16 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 38.350 1,15 Skrb. račun
Ukupno: 80,28

9. -10
10. -870

Moglo bi po svemu sudeči biti privatizacije petrice

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2922236/index.do

di ima dima ima i vatre [smiley2]

26.09.07. 17:14:00 Najava – Gospodarstvo – za četvrtak, 27. rujna ZAGREB
– Upravni odbor Hrvatskog fonda za privatizaciju (HFP) održat će sjednicu na kojoj će biti riječi o tekućim privatizacijskim pitanjima. (12,00 sati, Vlada, Trg Svetog Marka 2)

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close