PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koliko ja znam, ne moze se kupiti THT uz margin, samo preko lombardnoga kredita

Dobro znaš…., malo sam maka…., no eto podići ću lombardni kredit, a riješiti ću ga se dok si reko keks i u slučaju da Petrica do tada mrči na ovim razinama – sve ulupavam u nju (i kredit i možebitnu zaradu od prodaje HT-a).. i čekam rasplet trakavice…

Hoće li biti dovoljno plina ove godine i što očekujete, kakav FI za kraj ove godine….?

Plina bi trebalo biti sasvim dovoljno, to me uopće ne brine. A s obzirom na to da od privatizacije neće biti ništa tako skoro, očekujem FI u skladu s planom tvrtke – dakle minimalna dobit.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Hypo prestao, HPB počela sve u 16 prodavati. Nema sreće dok ne izađu kompletno svi van

Sa ovim “nema sreće” slažem se u potpunosti.

Cijena će očito još dosta pasti. Pogledajte samo indikatore. Užas.

Ulažite u znanje.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Ovo je teška pušiona. Samo tako navlačiti na forumu na totalno krvi put i onda nestati. Svaka čast.

Super, gubi se optimizam.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Ovo je teška pušiona. Samo tako navlačiti na forumu na totalno krvi put i onda nestati. Svaka čast.

slažem se s tobom. zato prodaj sad dok još možeš kasnije ćeš s još većim gubitkom! samo prodaj bar tolko da spustiš cijenu na 261!

????????????????????[smiley7]

E guba je ovaj Karoje, rokabilikatastrofičar čađare…
Čak se i kolega Vorda “preobratio”,i njega ćemo[smiley2]
Još koji tjedan da se ova pričica sa tht-om malkice pozavršava
pa ćemo gore,pa mora KD Vikt. malo
popraviti ovaj pad nakon 1.8. og…
pozz čađarima,ma gdje bili

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Da li bi cijena mogla rasti barem do 320, ako ne dođe do privatizacije još nekoliko godina…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

kako komentirate da se prodaja povukla, nema vise velikih naloga za prodaju, gdje je ta prodaja?

PTKM-R-A Vrijeme: 13:53:12
Kupnja Ukupno ponuda 32
Ukupno dionica 4895

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 72
Ukupno dionica 12168

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

266,51 98
266,50 13
265,02 47
265,00 67
263,03 200

271,00 97
274,00 26
274,50 39
274,90 145
274,99 41

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


budd: ” Hypo prestao, HPB počela sve u 16 prodavati. Nema sreće dok ne izađu kompletno svi van ” Sa ovim “nema sreće” slažem se u potpunosti. Cijena će očito još dosta pasti. Pogledajte samo indikatore. Užas. Ulažite u znanje. S poštovanjem Karoje

Svaka čast prijatelju.
Treba ulagati u znanje, kao i u vještine špekuliranja na burzi.
Drago mi je čuti da netko tako razmišlja.
Svakako bi ti preporučio da svoje metode izračuna ponudiš kao pomoć nekim većim fondovima koji očigledno nemaju takve izračune dok se fond menadžeri rasipaju novcem i fondove drže na skormnim razinama od cca 60 – 80 % rasta na godinu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close