PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakve su ovo oscilacije…sa 260 odemo do 300 u jednom danu…drugi dan smo na 256….a živci rade kao harfa..[smiley2][smiley2]

Kruha i dionica.....

Da sada ne gledam u monitor ne bih vjerovao da mi netko kaže da je danas netko prodao PTKM po 256 kn…, no eto ima i takvih…
Žele ljudi kupiti HT…. no na ovakav način…, pa zašto lijepo ne založe dionice PTKM (vrijedi i za ostale) koje su btw. u rangu 1. (kod svih banaka) za dobivanje margin kredita (čini mi se povoljniji nego kredit što već neke banke nude za kupnju HT-a jer na zalog dobivaš 70% trenutne vrijednosti dionice i ne moraš otplatiti kredit da bi prodao HT, dakle prodaješ HT kad ti je volja) – tada ne bi bilo ovakvih padova – koje uzrokuju “lešinari”, a naivci se povode za njima i prodaju budzašto ovu dionicu (a vrijedi i za još neke)…
Ako je povrat odjednom na kraju kredta (12 mjeseci – 38.000 kn) – mjesečna kamata je zanemariva i kreće se oko 316 kn…, a zatvaranje ne košta ništa…,
Da su bar svi promučkali i vidjeli da ima alternativa za kupnju dionica HT-a, a ne suluda prodaja dionica (pa čak i u gubitku) svega ovoga ne bilo…, no što ćemo…, strpljenje, strpljenje i samo strpljenje….

Čudno je to…, ko da u rukama imaju vreli kesten od dionice…, jedan dan ide na krilima vijesti o privatizaciji gore do skoro ATH, a već 2 dana poslije se vraća na niže grane sa kojih je i krenulo…???

Jel može netko nabaciti K/P s transakcijama…, da vidimo koliko komada je to prošlo po 256 kn, nemrem bilivit….
[smiley7]

256,00 11 10:30:38
257,00 26 10:30:38
260,07 13 10:30:38

Gornja blokada na 270…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nadzorni odbor informiran je i o potpisivanju ugovora za plin s Inom za 2007. godinu. Ugovorena količina iznosi 620 milijuna prostornih metara plina. «To je za nas strašno važno. Uvjeti su dobri, a takav ugovor bitan nam je i kao podloga za sljedeće pregovore», kazao je Mesarić. Predsjednik Nadzornog odbora Željko Nenadić istaknuo je kako su izuzetno zadovoljni s potpisivanjem ugovora za plin. Zaključio je da su s njim postignuti svi zacrtani ciljevi koje je Nadzorni odbor postavio pred Upravu tvrtke.

Sjetite se samo izjava predsjetnika uprave od prije nekoliko mjeseci ili prije godinu dana i usporedite ih sa sadašnjim izjavama.

Što mislite – da su u petak od protrgovanih 15000 kom dionica po porsječonj cijeni većoj od 290 kn sve kupili mali dioničari.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


katastrofa….256

Nije katastrofa već realnost. Već sam obajsnio koliki je ( fer pirce ) pa ovaj pad ne čudi.
Približavanjem THT-a možemo očekivati i značajniji pad.

Pozdrav

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

evo rekao sam,270kn, kupnja je jaka do 270

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Da sada ne gledam u monitor ne bih vjerovao da mi netko kaže da je danas netko prodao PTKM po 256 kn…, no eto ima i takvih… Žele ljudi kupiti HT…. no na ovakav način…, pa zašto lijepo ne založe dionice PTKM (vrijedi i za ostale) koje su btw. u rangu 1. (kod svih banaka) za dobivanje margin kredita (čini mi se povoljniji nego kredit što već neke banke nude za kupnju HT-a jer na zalog dobivaš 70% trenutne vrijednosti dionice i ne moraš otplatiti kredit da bi prodao HT, dakle prodaješ HT kad ti je volja) – tada ne bi bilo ovakvih padova – koje uzrokuju “lešinari”, a naivci se povode za njima i prodaju budzašto ovu dionicu (a vrijedi i za još neke)… Ako je povrat odjednom na kraju kredta (12 mjeseci – 38.000 kn) – mjesečna kamata je zanemariva i kreće se oko 316 kn…, a zatvaranje ne košta ništa…, Da su bar svi promučkali i vidjeli da ima alternativa za kupnju dionica HT-a, a ne suluda prodaja dionica (pa čak i u gubitku) svega ovoga ne bilo…, no što ćemo…, strpljenje, strpljenje i samo strpljenje…. Čudno je to…, ko da u rukama imaju vreli kesten od dionice…, jedan dan ide na krilima vijesti o privatizaciji gore do skoro ATH, a već 2 dana poslije se vraća na niže grane sa kojih je i krenulo…??? Jel može netko nabaciti K/P s transakcijama…, da vidimo koliko komada je to prošlo po 256 kn, nemrem bilivit…. [smiley7]

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Evo malo pogleda kroz prozor…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dobro je za neke da se ovo dogadja! Reiffeisenbank Austrija dokupio u dva dana 800 komada dionica Petrokemije. I koliko će još pokupiti na ovim razinama……..[smiley2][smiley8][smiley16]

marcello

sappy:

Da sada ne gledam u monitor ne bih vjerovao da mi netko kaže da je danas netko prodao PTKM po 256 kn…, no eto ima i takvih… Žele ljudi kupiti HT…. no na ovakav način…, pa zašto lijepo ne založe dionice PTKM (vrijedi i za ostale) koje su btw. u rangu 1. (kod svih banaka) za dobivanje margin kredita (čini mi se povoljniji nego kredit što već neke banke nude za kupnju HT-a jer na zalog dobivaš 70% trenutne vrijednosti dionice i ne moraš otplatiti kredit da bi prodao HT, dakle prodaješ HT kad ti je volja) – tada ne bi bilo ovakvih padova – koje uzrokuju “lešinari”, a naivci se povode za njima i prodaju budzašto ovu dionicu (a vrijedi i za još neke)… Ako je povrat odjednom na kraju kredta (12 mjeseci – 38.000 kn) – mjesečna kamata je zanemariva i kreće se oko 316 kn…, a zatvaranje ne košta ništa…, Da su bar svi promučkali i vidjeli da ima alternativa za kupnju dionica HT-a, a ne suluda prodaja dionica (pa čak i u gubitku) svega ovoga ne bilo…, no što ćemo…, strpljenje, strpljenje i samo strpljenje…. Čudno je to…, ko da u rukama imaju vreli kesten od dionice…, jedan dan ide na krilima vijesti o privatizaciji gore do skoro ATH, a već 2 dana poslije se vraća na niže grane sa kojih je i krenulo…??? Jel može netko nabaciti K/P s transakcijama…, da vidimo koliko komada je to prošlo po 256 kn, nemrem bilivit…. [smiley7]

[smiley2]

koliko ja znam, ne moze se kupiti THT uz margin, samo preko lombardnoga kredita

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

Hypo prestao, HPB počela sve u 16 prodavati. Nema sreće dok ne izađu kompletno svi van

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close