PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

budd:

Čekaj, jesam li ja slijep?

Nadzorni odbor informiran je i o potpisivanju ugovora za plin s Inom za 2007. godinu.

Gdje je tu 2008-a?

Postoji vrlo jednostavno objašnjenje ove izjave a to je da su oni stvarno tek saznali uvjete potpisivanje jer ih dosada nije ni bilo.
Vlada je cijenu mogla formirati kako je god htjela i da ostavi Petrokemiju u laganom plusu, moje mišljenje da je Vrijedonosno usklađenje i rezerviranja 59,609mil kn upravo ostavljeno za neku korekciju u cijeni plina.
Sada su se svari malo promjenile i najavljena je privatizacija cijena plina ostaje ista do kraja 2007g rezervacija nije potrebna i kreće pumpanje bilance za prezentaciju budućim kupcima

pa, ako se te rezervacije nece moci prikazati u obliku troska kasnije..to je onda povoljno za PTKM, zar ne? one ce ici u izvanredni prihod jer nemaju gdje drugdje….a to bi onda znacilo prikazivanje mnogo vece dobiti?
ova vijest bi zapravo trebala biti pozitivna za cijenu dionice….
sta vi drugi mislite?
Gorane?

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

Ma mogu oni gaziti tenkovima po ovoj dionici, ali….
vidimo se kad poleti….ništa prije….
Bit će onda još slađe….

evo me!

Raspad sustava

Hell is Empty and all the Devils are Here

Nadam se da ćemo poslje HT-a mirnije spavati jer ove oscilacije na petrici su za konjske živce[smiley8]

Budd,

Sta ti je danas?

Sta se uzbudjujes oko 80.000 KN prometa?

Ako moze stanj K/P

Hvala


Raspad sustava

ma kladim se da to ruse cijenu samo da bi izdrmali marginase…ima ih u HPB ko u prici…nisam mogao kupiti danima ovu dionicu jer im risk-management to nije dopustao….

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


Budd,

Sta ti je danas?

Sta se uzbudjujes oko 80.000 KN prometa?

Nista, nisam jos dovoljno kave popio:)

Hell is Empty and all the Devils are Here


Budd, Sta ti je danas? Sta se uzbudjujes oko 80.000 KN prometa?

Kada pada 80000 kuna nije ništa, a kada raste na 80000 kuna onda je to super. Ne valja ni jedno ni drugo.

katastrofa….256

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Sve će biti u redu. Samo je pitanje kada

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sve će biti u redu. Samo je pitanje kada

Najbolje će nam biti kad nas nebude, kad već banaliziramo…….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close