PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


asd: ” Ne nuzno. Pazi na to da je ovo dogovor s kraja prosle godine, sto znaci da su 1Q, 1H i uskoro 3Q pozitivni rezultati napravljeni bez transfera. ” Ali ostaje 4q

gospodo, ovo je star vijest koja je plasirana u trenutku kad je ptkm digla cijene gnojiva 10% i nema više nikakve veze sa sadašnjim stanjem.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

budd:

asd: ” Ne nuzno. Pazi na to da je ovo dogovor s kraja prosle godine, sto znaci da su 1Q, 1H i uskoro 3Q pozitivni rezultati napravljeni bez transfera. ” Ali ostaje 4q

gospodo, ovo je star vijest koja je plasirana u trenutku kad je ptkm digla cijene gnojiva 10% i nema više nikakve veze sa sadašnjim stanjem.

Znam, ali živo me zanima kako će se INA postaviti za 2008-u odnosno kad dođe potencijalni kupac

Hell is Empty and all the Devils are Here

Opet se vidi ponor[smiley15]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Pa sta sto ostaje 4Q?

Uvjeti poslovanja se ne mijenjaju u ovoj godini (dakle 4Q rezultati ce biti kakvi su i trebali biti), a s novim ugovorom je ugovorena stabilnost za zimu (kriticno razdoblje) i ostatak 2008.

Čekaj, jesam li ja slijep?

Nadzorni odbor informiran je i o potpisivanju ugovora za plin s Inom za 2007. godinu.

Gdje je tu 2008-a?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Čekaj, jesam li ja slijep?

Nadzorni odbor informiran je i o potpisivanju ugovora za plin s Inom za 2007. godinu.

Gdje je tu 2008-a?

O ugovoru za 2008. NO ce biti obavijesten 2009. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ne, nisi.

Mozda sam ja.

Ili je novinar malo pobrkao godine.

Ili je Deimos u pravu.

ima jos jedna sitnica koja mi je zapela za oko nedavno.. mozda sam krivo zapamtio i grijesim.. nije li vlada opet pretvaral neki dug u vlasnicki udio ne tako davno.. i to u trenutku dok PTKM ‘skriva’ dobit..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Niti objavu ne znaju napisati kako spada[smiley13]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Čekaj, jesam li ja slijep?

Nadzorni odbor informiran je i o potpisivanju ugovora za plin s Inom za 2007. godinu.

Gdje je tu 2008-a?

Postoji vrlo jednostavno objašnjenje ove izjave a to je da su oni stvarno tek saznali uvjete potpisivanje jer ih dosada nije ni bilo.
Vlada je cijenu mogla formirati kako je god htjela i da ostavi Petrokemiju u laganom plusu, moje mišljenje da je Vrijedonosno usklađenje i rezerviranja 59,609mil kn upravo ostavljeno za neku korekciju u cijeni plina.
Sada su se svari malo promjenile i najavljena je privatizacija cijena plina ostaje ista do kraja 2007g rezervacija nije potrebna i kreće pumpanje bilance za prezentaciju budućim kupcima

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Opet se vidi ponor[smiley15]

Na PTKM se ponor uvijek vidio. Samo je bilo pitanje koliko ko daleko vidi.

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Opet smo zveknuli dolje.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close