PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj Mika nemoj im više dokazivati ništa, dovoljno si napisao.
Ako im sve to nije dovoljno, trebao bi im još dati i nešto novaca pa da budu sigurni.
pusti tihomira vlaškalića nek laprda!!!
baš me interesuje dali će ti dati postotak od zarade za koji mjesec????[smiley2]

bas me zanima kamo cemo sutra otici….
ova cijela prodaja koja se odvijala proteklih mjesec dana je takva sprdnja koju nisam nikad prije vidio….
da imam stan ili kucu u svome vlasnistvu, ja bih to sve prodao i ulozio u ovu dionicu….
ne mogu vjerovati niti da je kupnja bila tako slabasna…ovi mali igraci su bili tako plasljivi i liparili na 270, 266, itd…
ne kuzim to…zbog par kuna…propustiti priliku ukrcati se na vlak….
nista, ekipa, jesmo li se ukrcali ili ne?
ja mislim da je vrijeme za polijetanja….meni to moja mala makro-analiza govori…a ja joj i vjerujem…nije me bila razocarala nikada….
laku noc

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

Treba biti strpljiv sa Petricom, pa da se jednoga dana svi nađemo u kutini i proslavimo.
Da li za par mjeseci ili prije ili kasnije nije bitno.
Ako se dogodi na cca 2000 predlažam da časti onaj koji je najviše profitirao !?


Treba biti strpljiv sa Petricom, pa da se jednoga dana svi nađemo u kutini i proslavimo.
Da li za par mjeseci ili prije ili kasnije nije bitno.
Ako se dogodi na cca 2000 predlažam da časti onaj koji je najviše profitirao !?

Dajem podršku, Zvone, pošto sam domaći u KT naravno da ću sve organizirati[smiley2]

moze li netko staviti K/P?
hvala

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

11.09.2007.
Nastavljen trend pozitivnog poslovanja

Usvojeno je izvješće o poslovanju u prvih šest mjeseci. U tom razdoblju tvrtka je ostvarila dobit od 1,8 milijuna kuna. «Ovu godinu radimo s dovoljnim količinama plina, što se odrazilo na povećanu proizvodnju. To je pratila i prodaja, a rezultat svega je minimalna dobit», naglasio je predsjednik Uprave Boris Mesarić. Očekuje se da će i do kraja godine proizvodnja biti iznad plana, te da će i tada rezultati poslovanja biti bolji od planiranih.
Nadzorni odbor informiran je i o potpisivanju ugovora za plin s Inom za 2007. godinu. Ugovorena količina iznosi 620 milijuna prostornih metara plina. «To je za nas strašno važno. Uvjeti su dobri, a takav ugovor bitan nam je i kao podloga za sljedeće pregovore», kazao je Mesarić. [color=blue]Predsjednik Nadzornog odbora Željko Nenadić istaknuo je kako su izuzetno zadovoljni s potpisivanjem ugovora za plin[/color]. Zaključio je da su s njim postignuti svi zacrtani ciljevi koje je Nadzorni odbor postavio pred Upravu tvrtke.

Privatizacija nagrada svim dioničarima jer će ptkm NASTAVITI SVOJ POZITIVN trend………..
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


moze li netko staviti K/P? hvala

Bolje da ga ne vidiš. Odi radije u kino i pogledaj neki dobar film.[smiley2]

Ovo je stvarno bitna vijest
11.09.2007.
Nastavljen trend pozitivnog poslovanja

Usvojeno je izvješće o poslovanju u prvih šest mjeseci. U tom razdoblju tvrtka je ostvarila dobit od 1,8 milijuna kuna. «Ovu godinu radimo s dovoljnim količinama plina, što se odrazilo na povećanu proizvodnju. To je pratila i prodaja, a rezultat svega je minimalna dobit», naglasio je predsjednik Uprave Boris Mesarić. Očekuje se da će i do kraja godine proizvodnja biti iznad plana, te da će i tada rezultati poslovanja biti bolji od planiranih. Nadzorni odbor informiran je i o potpisivanju ugovora za plin s Inom za 2007. godinu. Ugovorena količina iznosi 620 milijuna prostornih metara plina. «[color=blue]To je za nas strašno važno[/color]. Uvjeti su dobri, a takav ugovor bitan nam je i kao podloga za sljedeće pregovore», kazao je Mesarić. Predsjednik Nadzornog odbora Željko Nenadić istaknuo je kako su izuzetno zadovoljni s potpisivanjem ugovora za plin. Zaključio je da su s njim postignuti svi zacrtani ciljevi koje je Nadzorni odbor postavio pred Upravu tvrtke.

Privatizacija nagrada svim dioničarima jer će ptkm NASTAVITI SVOJ POZITIVN trend………..
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

panda:

moze li netko staviti K/P? hvala ”

Bolje da ga ne vidiš. Odi radije u kino i pogledaj neki dobar film.[smiley2]

ma to sam ja htio samo onako informativno, iako znam da ima mnogo naloga na prodaji….ludih i glupih…su to Hypo nalozi???

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun 2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun 3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 208.022 6,23 Skrb. račun 4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 96.440 2,89 Skrb. račun 5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 74.110 2,22 Skrb. račun 6. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun 7. HPB D.D. 41.056 1,23 Skrb. račun 8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 40.921 1,22 Skrb. račun 9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun 10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 39.642 1,19 Skrb. račun +800kom Ukupno: 80,48

ovdje su neke čudne transakcije. HPB ima 12 527 dionica manje, a ovdje još nije obuhvaćeno stanje od petka kad je prošla ona veća količina. Ili možda je?

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


vorda: ” panda: ” moze li netko staviti K/P? hvala ” Bolje da ga ne vidiš. Odi radije u kino i pogledaj neki dobar film.[smiley2] ” ma to sam ja htio samo onako informativno, iako znam da ima mnogo naloga na prodaji….ludih i glupih…su to Hypo nalozi???

Ako je informativno,evo ga na uvid[smiley6]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

A tko će ga znat. Ovaj na 280 možda i je. Za ostale sumnjam.

279,99 100
280,00 783
283,00 444
284,00 130
284,49 137

New Report

Close