PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svježe stanje:

PTKM-R-A Vrijeme: 10:13:16
Kupnja
Ukupno ponuda 18
Ukupno dionica 2279

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 57
Ukupno dionica 8726

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
278,50 95
277,10 290
275,00 200
273,02 33
273,00 163

280,00 128
285,00 50
286,00 140
286,49 29
287,00 100
Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
280,00 16 10:11:40
280,00 20 10:09:48
280,00 70 10:09:24
280,00 3 10:08:54
280,00 46 10:07:24
280,00 30 10:07:11
285,00 5 10:07:11
285,00 695 10:07:11
286,49 71 10:05:49
286,39 25 10:05:49

www.iznajmljivaci20.com


moze k-p? hvala

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Vjerojatno su svi već pročitali…, ali eto…

http://www.poslovni.hr/53493.aspx

to je jedino pravo pitanje oko ptkm! privatizacija ili ne.. ako da, onda je nebo granica i to brzo..

ako ne, onda ovisi o KD i ostalim pumperima iz top10

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ma mora to u privatizaciju….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Danas se otimaju za PBZ ! Zašto ? Nema li PTKM svoj dio u PBZ-eu ![smiley2]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Ne otimaju se za PBZ, nego za SNBA-R-A (Slatinska banka) zbog moguceg preuzimanja.

VIŠE CIJENE HRANE ŠANSA ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE
Monday, 10.09.2007.

Francuska, vodeća evropska poljoprivredna sila, najavljuje ozbiljne refiorme kojima je cilj povećati poljoprivrednu proizvodnju, ali ne samo u Francuskoj nego i u cijeloj Evropi. Francuski predsjednik …

… Nicolas Sarkozy pred najvećim nacionalnim poslodavcima prošle sedmice održao je nadahnut govor posvećen prvenstveno razvoju poljoprivrede. “Svijetu nikada nije trebala tolika proizvodnja i prehrambena sigurnost kao danas”, rekao je Sarkozy najavljujući niz konkretnih mjera kojima je cilj rast primarne poljoprivredne proizvodnje za nekoliko procenata. Kako se i očekivalo, Sarkozy nije akcent stavio na budžetske stimulacije nego prije svega na tržište koje će od farmera stvoriti poduzetnike. “Farmeri ne žele živjeti od budžetskih dotacija nego od svog rada”, podvukao je Sarkozy a njegove riječi kao nikada ranije pale su na plodno tlo. Naime, cijena hrane u cijeloj Evropi porasla je u prosjeku za 20 posto a taj trend bit će nastavljen i narednih mjeseci. Nije to posljedica samo ovogodišnje ekstremne suše nego prvenstveno otvaranja novog azijskog tržišta koje je u trenu progutalo ne samo evropske nego i svjetske viškove poljoprivrednih proizvoda. Zbog velike potražnje, cijena hrane je na uzlaznoj liniji pa će ukupna poljoprivredna proizvodnja konačno biti pravednije tržišno valorizirana.

http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=15291&Itemid=59

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

prodao i ostatak ptkm..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dobro su dioničari PTKM i prošli ,jer kada ja objavljeno da ide privatizacija , ali da će se velika količina dionica prodati radnicima po povlaštenim uvjetima ,bio sam siguran da će uslijediti pad od cca 10%,znači bliže 200 kuna.


Dobro su dioničari PTKM i prošli ,jer kada ja objavljeno da ide privatizacija , ali da će se velika količina dionica prodati radnicima po povlaštenim uvjetima ,bio sam siguran da će uslijediti pad od cca 10%,znači bliže 200 kuna.

Ma bravo majstore

Nemoj slučajno pročitati koji post s prijašnjih stranica a kamoli cijelu temu

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ovako….ovo mi je najbolja dionica koja se moze naci na hrvatskom trzistu…malo sam je kudio….ali eto…nisam tada imao kesha…sta mi je drugo preostalo?

na samu pomisao da ju kupim, dosao sam citajuci Financial Times gdje je bilo govora o tome sektoru…nabrajali su mnoge firme, medju kojima i Terra Nitrogen (TNH)….

postoji i makro i mikro aspekt da je ovo odlicna dionica….mikro ( P/S je jako mali i povoljan 0.46, P/B 1), poduzece je efikasno, no to ne znaci da moze biti i efikasnije…

makro….RH ulazi u EU i mora povecati gnojenje zemljista, vise ce se morati sijati povrsine za kukuruz, biodizel i manje ce ostati povrsine za hranu….povrsine, sto ce se morati nadoknaditi vecom gnojidbom…

a gnojidba je manje nego prije rata, a mnogo manja od EU prosijeka…da bi bili usporedivi i konkurentni, morati ce hrvatski seljaci vise toga koristiti….

svi znamo da ova firma ima veliku vrijednost, a ako daju radnicima i po 400 kuna, to ce biti jeftino za kupiti….no prije toga slijedi pustanje profita na vidjelo, cijena ode gore i radnicima prodaju po vise nego sto je sada, i na kraju svi zadovoljni…

pozdrav

sudbina PTKM ce biti ista sudbini Terran Nitrogen, ciji graf prilazem u ovoj poruci…(7-erostruko povecanje vrijednosti, sa 20 na 140 dolara)

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

New Report

Close