PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.
I dodao da svatko ima svoj račun, pa stoga pazite gdje ćete ulagati[smiley2] pa tako i u PTKM…..
Svima koji su od 170-200, Pozdrav ovo su bolji dani za PTKM.
[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

preletio sam na brzinu današnje postove i ne mogu vjerovat da ne kužite da vas ovaj tiho lagano *ebe
[smiley9]


Kolega alien, jel još čekat ne 272? Jesam vam rekao da ćete dočekati[smiley1]

Jok, ali sam ugrabio nesto na 280 [smiley2]. Tihomire, ne znam koliko smo puta vec svi napisali slijedece: OVO NIJE DIONICA ZA DICI LOVU NABRZAKA. Da ste pratili ovu dionicu to bi i znali. Ako vas imalo tjesi ja sam s njom bio u minusu od 5. mjeseca. Kao sto su mnogi vec rekli ovo se ne prodaje ispod 100 eura pa koliko treba cekat nema frke cekat cu.

Vidim ja petricu na 290 i sav žurno bacim nešto keša i dokupim….mislim si neće dolje…

za pola sata vidim ja petrica na 280….prodam nešto, brzo novce ubacim i dokupim i nadam se neće više od toga dolje 🙂 ajde i za sada stoji…

Stvarno nisam vidio ovako ludu dionicu…ujutro sam kako smo krenuli mislio da više nikada ispod 310 neću kupit a kada ono već popodne ušao jeftinije nego u zadnjih pol godine…lucky me 🙂

A tihomire da si slušao Miku i ekipu prije tjedan dana mogao si uč po 260 kn i sada biti za oko 7% u plusu, a i nisi trebao sljepo slušati nekog. Da si mene pitao i ja bi ti rekao da kupiš po 300…skoro sam i ja, ali eto imao sam sreće pa kada sam došao do para cijena je pala.

www.iznajmljivaci20.com

Evo i stanja sa zatvaranja. Izgleda da se opet neka blokada radi na 280…nadam se da im to neće uspijet

PTKM-R-A Vrijeme: 16:11:01
Kupnja
Ukupno ponuda 20
Ukupno dionica 2817

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 66
Ukupno dionica 10960

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
278,50 95
277,11 35
277,10 290
276,00 36
275,00 100

280,00 906
281,06 50
286,39 25
286,49 100
287,00 100

www.iznajmljivaci20.com

Eto nas na cijeni od 22.08. ponovo…, no sa mnogo većim očekivanjima nego tada (bar kod nevjernih Toma…), tada sam se banjao na Hvaru tj. u mjestu Stari Grad…, a koji dan prije bile su klapice na glavnom trgu u samom mjestu…
Evo malo u zvuka ugođaja snimljenog na fotiću, no smanjeno je zbog ograničenja uploada…., uživajte…
Pozdrav Bakulazu….

Zanimljivo je koliko je ova dionica pogodna spekulacijama. Kad se samo sjetim kako je zviznula prije otprilike godinu dana. Tada sam na zalost bio u njoj i kupovao po 230 i nesto sitno… Danas dodje objava iz koje se ne zna bas nista i mogucnosti su da ode i na jednu i na drugu stranu. Cini se da je jedino pohlepa ovdje bila jaca od razuma.

You gotta have two things to win. You gotta have brains and you gotta have balls. And you got too much of one and not enough of the other.

Eto nas na cijeni od 22.08. ponovo…, no sa mnogo većim očekivanjima nego tada (bar kod nevjernih Toma…), tada sam se banjao na Hvaru tj. u mjestu Stari Grad…, a koji dan prije bile su klapice na glavnom trgu u samom mjestu…
Evo malo u zvuka ugođaja snimljenog na fotiću, no smanjeno je zbog ograničenja uploada…., uživajte…
Pozdrav Bakulazu….
Ježi ga prijatelju,na onaj dan ,zbog valova,
od Splita umjesto Hvara,otplovismo na Drvenik…
Žao mi..

Pozdrav i tebi[/b]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Pogledajmo realno.. ovaj clanak u novinama u biti kaze da radnici dobijaju dionice s mega popustima na nominalu kao uostalom i drugdje.. ovo je vrlo zanimljiva situacija da je dionica zbog toga rasla!!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Pogledajmo realno.. ovaj clanak u novinama u biti kaze da radnici dobijaju dionice s mega popustima na nominalu kao uostalom i drugdje.. ovo je vrlo zanimljiva situacija da je dionica zbog toga rasla!!

To vam je takozvani zombi efekt…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pogledajmo realno.. ovaj clanak u novinama u biti kaze da radnici dobijaju dionice s mega popustima na nominalu kao uostalom i drugdje.. ovo je vrlo zanimljiva situacija da je dionica zbog toga rasla!!

Točno tako više negativna nego pozitivna vijest, zanimljivo će biti u srijedu vidjeti promjene među prvi deset.
To što će radnici dobiti dionice uz velike popuste ne znači ništa za samu vrijednost Petrokemije ali može (a i ne mora) pojačati pritisak na prodaju.
Samo ovakvo drukanje….

Pa znamo da je na našem tržištu sve moguće, kad veliki pokaže prstić ono se sve praši a kad digne glas tri dana blokade.
Eto toliko o velikom tržištu i razvijenosti.
Kada bude stvarno ono što je pisalo srušit će se server…[smiley2]

New Report

Close