PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa bome nije nes narasla cijena..

dovoljno da se iskrcam [smiley2]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

E,švrljao sam gradom,petak je,petrica -nažalost-uvijek diktirano petkom
odskoči.Da ne preodskoči.
Meni je to utješno.
Vrti se oko 10%..
Kako ne biti hepi sa tim,pa sjetite se ,ma cijelog ljeta…
dolazi to na svoje…[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

respect, ekipa, respect[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Pazi sad – prosjek je 291,44 – prošla gomila i sada netko odlučio ipak da bi prodavao….pa čak i ispod prosjeka… – ma što se trudim…. – pa to je već oprobani recept kod PTKM, idemo tarapana pa onda tobogančić, da se testiraju moroni, a onda opet natezanje i liparenje, pa bla, bla, bla, bla…, ko da se najava privatizacije izbrisala i sada se opet lovi u mutnom…, a…, ma fuj…..[smiley1]
Doći će to sve na svoje, no na ovoj dionici ima previše daytrejdanja i pokušaja da se love mrvice u razlikama cijene… i to nas opet vodi ka početku, no čini mi se ipak za lijepu ljestvicu na gore…
No, dobro, rasplet se bliži…,[smiley2]

Svježi K/P koga zanima[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ta ljestvica je već 6 mjeseci, ništa novo. Kad idemo gore, da se bar poravnam?


Kupio sam danas 500 komada po 300 kuna i gdje je sad već cijena na 290 kuna. Edo, ekipa, što je, navlačili i otišli.

Očerupali ste covjeka ko šibicari [smiley1]

Gospodo jeste li čuli kada je novo stari predsjednik gospodarske komore prije nekoliko dana imao izlaganje, rekao je da će se više okrenut u potrazi ruskog kapitala na ovo područje. Ako sam nešta krivo izvjestio molim da me se ispravi, a i dopuni sa više informacija ako ih netko ima.

Hvala

Stvarno ovdje zalaze svakakvi komentari…
Da navlakači,da premalo 10% za jedan dan,itd…
Nije slučajno što vlada uvijek pozitivno zbori o čađari u petak,
da se ovakvi kuknjari uzjogune,ko babe i useru preko vikenda…
Izlazite van vi koji niste dostojni moje miljenice,čujemo se za koji mjesec…
Kada vlada prvi put u medijima ponovi i potvrdi današnje članke,uzlet će nastaviti!
Imali ste cijelo ljeto ukrcati se,pohlepne cicije[smiley1]
Odite na poslovni riječnik i vidite što u dioničko-brokerskom slengu znači”svinja”….
Pozdrav svim odanim čađarima i ne zaboravite,onaj naš janjac-fiš-odojak dogovor za mene
i dalje vrijedi!!![smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ne znam zašto ljude nazivaš svinjama, vjerovao sam večernjem listu, edi, miki, bigbossu, gdje sam sada na gubitku skoro 10.000 kuna u samo sat-dva vremena, da li je to normalno?[smiley5]

ja cu puknuti od smijeha.. par tisuca kuna je vrijedilo platiti za ovaj tecaj trgovanja na burzi..

kao sto netko kaze ovdje: obrazovanje je najbolja investicija[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Da nema korekcije možda bi bili već na ATH… ovako sljedećih dana KLIIIIIIIIIZ… kad nemreš pobijediti daytrejdere moraš im se pridružiti… bar za korekcije [smiley6]

New Report

Close