PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kakva im to dozvola treba? ili bi ti htio da ti drzava kaze kako ti ne mozes svoj stan prodati za 100 000 eura nego za 30 jer si ga platio samo 20?

nego kad smo vec na ptkm.. sta mislite nasi vrli odjednom iscezli mika i bakulaz, pa i flyer.. gdje cemo zaustaviti ovaj pad?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Da mi treba hitno lova onda bi se i mislio. Znajući da je izblokirano, a super potencijalno…. strpljen…spašen…
Ne prodavati!

evo me!

pad če se zaustaviti kad prodam ovo smeče i prestasnem pratiti više tu glupu petrokemiju i čitati ovakve glupe forume šta mnogi pišu


a kakva im to dozvola treba? ili bi ti htio da ti drzava kaze kako ti ne mozes svoj stan prodati za 100 000 eura nego za 30 jer si ga platio samo 20?

nego kad smo vec na ptkm.. sta mislite nasi vrli odjednom iscezli mika i bakulaz, pa i flyer.. gdje cemo zaustaviti ovaj pad?

ja razumijem da oni mogu postaviti cijenu kakvu zele, ali njihovi argumenti nemaju temelja…o tome se radi…
iscezao mika, i drugi…mora da su se iskrcali…

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


a kakva im to dozvola treba? ili bi ti htio da ti drzava kaze kako ti ne mozes svoj stan prodati za 100 000 eura nego za 30 jer si ga platio samo 20?

nego kad smo vec na ptkm.. sta mislite nasi vrli odjednom iscezli mika i bakulaz, pa i flyer.. gdje cemo zaustaviti ovaj pad?

Mislim da nema nikavog razloga za zabrinutost dokle firma radi s dobitkom i sve dok ima povećanje prihoda.
Trenutni pad ili stagnacija cijene nije uzrokovana slabim radom Petrokemije ili njenim izvješćem( koje svi znamo kakvo je http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=608&pg=796 članak od Mike) već se radi čisto o prodavanju Hypa koji je od 3.08 do danas prodao 10000 dionica. Zašto bi netko dizao cijenu kad od Hypa može kupiti po sve nižim i nižim cijenama
Kada Hypo prestane prodavati svoje dionice cijena petrokemije će ići rapidno prema gore a kada će to biti ??????????????
Drugi razlog enormnog rasta je moguća privatizacija, kad će to biti ????????????????
Do tada tko može neka čeka a tko ne uvijek može prodati i nema nerviranja

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ZAGREB, 14. kolovoza 2007. (Hina) – Kutinska Petrokemija u prvom je polugodištu ove godine ostvarila dobit od 1,8 milijuna kuna, dok je u istom razdoblju prošle godine poslovala s gubitkom od 23 milijuna kuna, podatci su iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.

Ostvarena je dobit, ističe Uprava u komentaru, rezultat veće proizvodnje i prodaje od plana.

Kutinski proizvođač mineralnih gnojiva u prvom je polugodištu ostvario ukupni prihod od 969,1 milijun kuna, što je 14,8 posto više od plana, odnosno 15,9 posto više nego li u istom razdoblju lani.

Prema podatcima iz izvješća, Petrokemija je od prodaje u zemlji ostvarila 453 milijuna kuna prihoda, što je 8,4 posto više nego u istom razdoblju lani, dok su prihodi od prodaje u inozemstvu povećani za čak 22,5 posto, na 477,5 milijuna kuna.

Po segmentima, najviše je, 851,2 milijuna kuna prihoda ostvareno u proizvodnji mineralnih gnojiva, 68,5 milijuna kuna u proizvodnji čađe, 25,6 milijuna u proizvodnji gline i 23,8 milijuna kuna od ostalih djelatnosti.

Ukupni rashodi Petrokemije u prvom polugodištu iznose 967,3 milijuna kuna i veći su od plana za 7,8 posto, odnosno 12,6 posto viši nego li u prvom polugodištu lani.

Materijalni troškovi i troškovi prodane robe u iznosu od 720 miljuna kuna veći su od plana za 5,4 posto, te 5,3 posto viši od prošlogodišnjeg ostvarenja, što Uprava kutinske tvrtke objašnjava povećanjem proizvodnje.

No respect

Ja sam još uvijek unutra i nisam prodao ni dionice. Ako i krene dolje, to je samo privremeno. Ovu količinu od Hypoa KD popije u tjedan dana, samo ne znam zašto se tako nisu i dogovorili nego se ovako glupiraji. KD ima do sada od početka godine rast 40% i to će trebati napumpati do kakvih 50-ak% u sljedeća 3 mjeseca, pa ovdje vidim šansu za rast PTKM, ako ne bude riječi o privatizaciji (u što sumnjam, jer su izbori)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Smiri svoje ženske hormone i nemoj pričati gluposti! Evo ti nešto pa pročitaj! Ako ne pročitaš ili
ako ti je dosadno onda se nemoj baviti dionicama nego idi heklati ili štrikati!
http://www.centar.hr/forum/forumdisplay.php?f=23


klaudija: ” pad če(će) se zaustaviti kad prodam ovo smeče(smeće) i prestasnem(prestanem) pratiti više tu glupu petrokemiju i čitati ovakve glupe forume šta mnogi pišu ” Možete to učiniti odmah sutra u 10:00 i svi sretni

Sutra je blagdan.

Trend is your friend.

Čim ti to prodaš, ja bum kupio. HI HI. Pusa

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Goran8:

klaudija: ” pad če(će) se zaustaviti kad prodam ovo smeče(smeće) i prestasnem(prestanem) pratiti više tu glupu petrokemiju i čitati ovakve glupe forume šta mnogi pišu ” Možete to učiniti odmah sutra u 10:00 i svi sretni

Sutra je blagdan.


Kolega ponekad čovjek zaboravi pojam o vremenu
Malo sam razočaran poneki članovi pišu budalaštine na ovoj temi i šire paniku kao Klaudija pa sam morao odgovoriti, napisala je nekoliko postova na ovoj temi sve crniji od crnijeg:
18.07.2007. 12:16 ovo je več stvarno banana jedino sam ja očito kupila ovu dionicu po 310 i nikada gore da bar vratim svoje
14.08.2007. 11:10 ja osobno mislim da je ova dionica dogurala za ovu godinu do kraja jer sam i ja na izmaku
14.08.2007. 11:24 ja osobno mislim da je ova dionica dogurala za ovu godinu do kraja jer sam i ja na izmaku
gdje god uđem popušim
ulaz u PTKM 311 gledaj ju sad

14.08.2007. 16:05 pad če se zaustaviti kad prodam ovo smeče i prestasnem pratiti više tu glupu petrokemiju i čitati ovakve glupe forume šta mnogi pišu

A onda super 24 traži forumaše:
nego kad smo vec na ptkm.. sta mislite nasi vrli odjednom iscezli mika i bakulaz, pa i flyer.. gdje cemo zaustaviti ovaj pad?
Što bi trebalo da ti Mika ili netko drugi reče kad će rasti pa kad će padati ?

LJUDI IMATE SVOJU GLAVU ZA RAZMIŠLJANJE FORUM VAM SLUŽI SAMO KAO IZVOR IMFORMACIJA A DALI ĆE TE UĆI U POJEDINU DIONICU TO MORATE SAMI PROCJENITI

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Važeći podaci za uredovni dan 01.08.2007 .

PETROKEMIJA D.D./REDOVNA DIONICA PTKM-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 208.022 6,23 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 89.386 2,68 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 84.409 2,53 Skrb. račun
6. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
7. HPB D.D. 54.922 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 40.921 1,22 Skrb. račun
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 39.307 1,18 Skrb. račun
Ukupno: 80,98[/quote]

Važeći podaci za uredovni dan 10.08.2007 .

PETROKEMIJA D.D./REDOVNA DIONICA PTKM-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 208.022 6,23 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 95.386 2,85 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 76.011 2,28 Skrb. račun
6. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
7. HPB D.D. 54.755 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 40.921 1,22 Skrb. račun
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 39.307 1,18 Skrb. račun
Ukupno: 80,91

PETROKEMIJA D.D./REDOVNA DIONICA PTKM-R-A 14.08.07

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 208.022 6,23 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 95.386 2,85 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 74.708 2,24 Skrb. račun
6. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
7. HPB D.D. 54.755 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 40.921 1,22 Skrb. račun
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 39.307 1,18 Skrb. račun
Ukupno: 80,87

Evo fino se vidi da se Hypo laganini iskrcava , A KD kontra od toga, ukrcava. Nadalje graf pokaziva da i dalje ronimo, a kada bi ronili u nedogled onda bi ovi veliki pokrepali, skup sa nama, dakle pred nama je izron , a to vrijedi i za Klaudiju.[smiley2][smiley1]

New Report

Close