PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja osobno mislim da je ova dionica dogurala za ovu godinu do kraja jer sam i ja na izmaku
gdje god uđem popušim
ulaz u PTKM 311 gledaj ju sad
ADPL 265 gledaj ju sad
MGMA 332 gledaj ju sad
jedva skupim siču za malo zaraditi a kod mene uvijek …


ja osobno mislim da je ova dionica dogurala za ovu godinu do kraja jer sam i ja na izmaku

Ne daj se Klaudija, bit će bolje! Kod ulaganja u dionice ti je najvažnije strpljenje. Ne znam da li su se neka istraživanja radila ali sam uvjeren da bi pokazala da je 90% ljudi koji su popušili na burzi popušilo zbog brzopletosti i nestrpljivosti.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

klaudija:

ja osobno mislim da je ova dionica dogurala za ovu godinu do kraja jer sam i ja na izmaku

Ne daj se Klaudija, bit će bolje! Kod ulaganja u dionice ti je najvažnije strpljenje. Ne znam da li su se neka istraživanja radila ali sam uvjeren da bi pokazala da je 90% ljudi koji su popušili na burzi popušilo zbog brzopletosti i nestrpljivosti.

Mnogi su popušili čitajući tuđe postove a neki i brzopletim ulaganjem u regiju u krivo vrijeme
IMHO

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

ma nema nista do poslije izbora, ako i onda bude rijeci o privatizaciji, hrvatski agrar je na koljenima….pa sta vi mislite da bi drzava pored ovih poskupljenja izdrzala i poskupljenja u svim drugim poljoprivrednim proizvodima..

ovaj slucaj sa PTKM je neizravna subvenicija proizvodjacima…a na kraju i potrosacima…ljudima koji vise nemaju novaca da kupe ni osnovno…
eno paprika u konzumu 7 kuna….pa kako ce ljudi zivjeti ako i hrana ode gore, a studije govore da Hrvati izdvajaju preko 30% svoga dohotka za hranu dok je u EU to 10%, narocito u SAD (dobro, znam da ej sheet food, ali papaju oni to…)

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


” Mnogi su popušili čitajući tuđe postove a neki i brzopletim ulaganjem u regiju u krivo vrijeme IMHO

Definitvno je greška oslanjati se na postove… Njihov utjecaj bi trebao više biti informativnog karaktera a ne odlučujući faktor pri odabiru dionice…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


ma nema nista do poslije izbora, ako i onda bude rijeci o privatizaciji, hrvatski agrar je na koljenima….pa sta vi mislite da bi drzava pored ovih poskupljenja izdrzala i poskupljenja u svim drugim poljoprivrednim proizvodima..

ovaj slucaj sa PTKM je neizravna subvenicija proizvodjacima…a na kraju i potrosacima…ljudima koji vise nemaju novaca da kupe ni osnovno…
eno paprika u konzumu 7 kuna….pa kako ce ljudi zivjeti ako i hrana ode gore, a studije govore da Hrvati izdvajaju preko 30% svoga dohotka za hranu dok je u EU to 10%, narocito u SAD (dobro, znam da ej sheet food, ali papaju oni to…)

to nije zato jer je hrana skupa nego zato sto imamo male place…

a kolko izdvajamo za svete krave na 4 kotaca? tko god ima auto a prica da mu je hrana skupa, sere..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ja osobno mislim da je ova dionica dogurala za ovu godinu do kraja jer sam i ja na izmaku
gdje god uđem popušim
ulaz u PTKM 311 gledaj ju sad
ADPL 265 gledaj ju sad
MGMA 332 gledaj ju sad
jedva skupim siču za malo zaraditi a kod mene uvijek …


nightrider:

” Mnogi su popušili čitajući tuđe postove a neki i brzopletim ulaganjem u regiju u krivo vrijeme IMHO

Definitvno je greška oslanjati se na postove… Njihov utjecaj bi trebao više biti informativnog karaktera a ne odlučujući faktor pri odabiru dionice…

Slažem se kolega……..disciplina i čekanje……

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

nightrider:

” Mnogi su popušili čitajući tuđe postove a neki i brzopletim ulaganjem u regiju u krivo vrijeme IMHO

Definitvno je greška oslanjati se na postove… Njihov utjecaj bi trebao više biti informativnog karaktera a ne odlučujući faktor pri odabiru dionice…


Istina je da forum nabrijava ljude na brzu zaradu, zato i ljudi gube novce izlazeći iz dobrih dionica i ulazeći u neke malo manje dobre…..razmisli klaudija malo…..

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

to nije zato jer je hrana skupa nego zato sto imamo male place…

a kolko izdvajamo za svete krave na 4 kotaca? tko god ima auto a prica da mu je hrana skupa, sere..
[/quote]

da, tocno….ali onda pitam ja sve vas, koji je to politicar koji ce dopustiti da cijena gnojiva ode gore a time i hrane a place ostanu mizerne kakve jesu? Mozda socijaldemokrat? ili mozda HDZ? HDZ ce najvjerojatnije izgubiti izbore, a taj socijaldemokrat nece dopustiti rast cijene hrane…

ova prica o povecanju cijene kruha je bez presedana…cijena psenice ostala ista kao i prosle godine, a oni digli cijene kruha pravdajuci se da su cijene na svjetskim trzistima porasle….i nitko nista…

to moze samo blesavi narod poput hrvatskog dopustiti…u hrvatskoj vladaju monoplisti, kapitalisti i rentijeri…nije ni cudo kad im narod to dopusta…moramo dovesti jednoga novoga Marxa da poduci taj puk inace cemo svi postati kmetovi

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

OK, neka meni netko objasni zasto ce ova dionica ici gore ili stagnirati? Sa ovakvom prodajom i ovakvim kolicinama, to je nemoguce…
Govorite da mali prodaju, ove kolicine nisu mali, to su prije bih rekao fondovi….

otvoren sam za raspravu,
pozdrav

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

da, tocno….ali onda pitam ja sve vas, koji je to politicar koji ce dopustiti da cijena gnojiva ode gore a time i hrane a place ostanu mizerne kakve jesu? Mozda socijaldemokrat? ili mozda HDZ? HDZ ce najvjerojatnije izgubiti izbore, a taj socijaldemokrat nece dopustiti rast cijene hrane…

ova prica o povecanju cijene kruha je bez presedana…cijena psenice ostala ista kao i prosle godine, a oni digli cijene kruha pravdajuci se da su cijene na svjetskim trzistima porasle….i nitko nista…

to moze samo blesavi narod poput hrvatskog dopustiti…u hrvatskoj vladaju monoplisti, kapitalisti i rentijeri…nije ni cudo kad im narod to dopusta…moramo dovesti jednoga novoga Marxa da poduci taj puk inace cemo svi postati kmetovi

kakve veze ima drzava s time? to ti je trzisna ekonomija..
moze eventualno neku kaznu opalit.. jedino ne znam po kojoj osnovi..

a za kapitalizam ste glasali, pa evo vam ga sad..

a kmetovi jesmo i ostati cemo..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kakve veze ima drzava s time? to ti je trzisna ekonomija..
moze eventualno neku kaznu opalit.. jedino ne znam po kojoj osnovi..

pa tu nema trzisne ekonomije…kako neko moze uracunavati vecu cijenu psenice ako je placa isto? zasto bi trebali povecati cijenu? To je stvar Agrokora koji je sa time krenuo i sa argumentacijom da su cijene na svjetskim trzistima porasle..a oni su otkupili pola psenice koje je RH proizvela po istoj i idu povisiti cijenu kruha…

to nije trzisna ekonomija, to je izvlacenje extra profita uz dozvolu onih na vlasti…

P.S. nadam se da me nece iskljuciti zbog ovakvih “ispada”
pozdrav

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

New Report

Close