PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Totalna žabokrečina

Hell is Empty and all the Devils are Here

pa da barem netko kupi proda ma barem JEDNU dionicu !!!!!

kao prije neki dan !!!!! NEMA
baš ste cicije!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Ma nije kolega, sad će i Čađara pomoći Crobexu da ode ispod 0.5. Samo još malo, dok se izračunaju gubici.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Ma nije kolega, sad će i Čađara pomoći Crobexu da ode ispod 0.5. Samo još malo, dok se izračunaju gubici.

PTKM ne može dolje. Ali zasad ne može niti gore… Stišču je s obje strane

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ma nije kolega, sad će i Čađara pomoći Crobexu da ode ispod 0.5. Samo još malo, dok se izračunaju gubici.

pa dobro jel ti čitaš šta ja pišem, kakvi gubici. Trest će ti se zubi kad dođemo na 800 kuna.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Kad krenu spori paničari i 250 će biti odlična cijena za izlaz.

Naročito kad dođu rezultati 2q za kutinski Černobil.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

apoksiomen:

Ma nije kolega, sad će i Čađara pomoći Crobexu da ode ispod 0.5. Samo još malo, dok se izračunaju gubici.

pa dobro jel ti čitaš šta ja pišem, kakvi gubici. Trest će ti se zubi kad dođemo na 800 kuna.

Hehe, svaka čast. Vrhunska mika!
[smiley2][smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kad krenu spori paničari i 250 će biti odlična cijena za izlaz. Naročito kad dođu rezultati 2q za kutinski Černobil.

Ma pustite čovjeka da se ispuše, vidi se da ima problema sve dok ne ispuni kvotu provokacija i onda ide pod nož moderatorima…, nekako me čovjek podsjeća na Pančića – ima čovjek misiju i ne odustaje od nje…, a grize ko pit-bull…, ali bez zuba…., znači žvačka i slini…[smiley1]


apoksiomen: ” Ma nije kolega, sad će i Čađara pomoći Crobexu da ode ispod 0.5. Samo još malo, dok se izračunaju gubici. ” pa dobro jel ti čitaš šta ja pišem, kakvi gubici. Trest će ti se zubi kad dođemo na 800 kuna.

Pusti takve ljude neka ga moderator cenzurira jedino možemo u tome se zajedno udružiti jer ne daje nikakve podatke već stalno piše ono što mu odgovara…………. Poziv moderatoru jer apoksiomen stalno ponavlja iste stavove bez konkretnih podataka………… POzdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Vijesti iz svijeta 09.07.2007 10:56 Gazprom želi biti prva svjetska kompanija tržišne vrijednosti od 1.000 mlrd dolaraČelništvo kompanije vjeruje da ga je moguće ostvariti ovaj cilj u roku pet do sedam godina
Ruski energetski div Gazprom želi postati prva svjetska kompanija tržišne vrijednosti od tisuću milijardi dolara, kazao je zamjenik izvršnog direktora te tvrtke u jednom intervjuu. Govoreći za list Sunday Times Alexander Medvedev nije naveo planirani vremenski okvir za postizanje toga cilja no, prema pisanju toga lista, čelništvo te kompanije – koja je u gotovo 50-postotnom vlasništvu države – vjeruje da ga je moguće ostvariti u roku pet do sedam godina. Da bi to ostvario, Gazprom će morati učetverostručiti svoju trenutnu tržišnu vrijednost u visini 251 milijarde dolara (184 milijarde eura).

Ta je tvrtka trenutno osma po tržišnoj vrijednosti u svijetu, dok se na prvome mjestu nalazi američka naftna i plinska tvrtka Exxon Mobil, vrijedna 479 milijardi dolara. No, Medvedev ističe kako “nije sve u zvučnim podacima”. Prema njegovim riječima, Gazpromu bi u približavanju tome cilju moglo pomoći ukidanje kontrole cijena plina u Rusiji, revalorizacija njezinih rezervi od strane zapadnih tržišta, uvođenje kontrole troškova, te diversifikacija akvizicija.

Takve ambicije mogle bi izazvati nervozu nekih zapadnih političara zbog rasta moći te grupacije. Gazprom kontrolira oko četvrtinu svjetskih rezervi plina i ima monopol nad ruskim izvozom plina. Ta kompanija također širi svoje poslovanje na maloprodajno energetsko tržište Europe. (Hina, Bankamagazin)

ovakvoj ekipi najmanji problem je iskrcati 400-500 milja eura za petrokemiju. Dapače ako žele osigurati da postanu najjača svjetska firma moraće takve stvari odraditi.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

ovakvoj ekipi najmanji problem je iskrcati 400-500 milja eura za petrokemiju. Dapače ako žele osigurati da postanu najjača svjetska firma moraće takve stvari odraditi.

Ja zadovoljan da iskrcaju i pola od te cifre.. A njima je to ionako sića[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here


mika: ” ovakvoj ekipi najmanji problem je iskrcati 400-500 milja eura za petrokemiju. Dapače ako žele osigurati da postanu najjača svjetska firma moraće takve stvari odraditi. ” Ja zadovoljan da iskrcaju i pola od te cifre.. A njima je to ionako sića[smiley1]

nema šanse jer za 550 kuna kupio bi je i Todorić, Austrijanci, AMEROPA i mnogi drugi. Borba će biti oko malo većih cifri.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close