PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

FI za 3Q je 31.10. (manje od 2 tjedna):

https://petrokemija.hr/Investitori/Kalendar-dogadanja

Dugo nisam sa zanimanjem iscekivao jedan FI kao ovaj. 🙂

Ja sam danas jos uzeo i to po najvisoj cijeni danas, mislim da ce izvjesce biti fantasticno, pa ne zelim da ga docekam nespreman


Upravo Plenkovic prica kako je spasio Petrokemiju??????
A zasto ne kaze da je tim spasavanjem dionicarima koji su imali dionice ostao kikiriki kada su ih razvodnili.
Lako je citati s govornice ono sto netko napise a pojma nemas sto citas

Od 98 do danas spalili preko 2 mlrd kapitala, iliti oki 300 mil dolara, petrokemija je spalila 4 nova gripena, tj. trećinu eskadrile. Hvala im na takvom “spašavanju” i brizi za hrvatsko nebo…


Ja sam danas jos uzeo i to po najvisoj cijeni danas, mislim da ce izvjesce biti fantasticno, pa ne zelim da ga docekam nespreman

problem bi mogao biti u tome što je to fantastično izvješće koje svi očekujete već uračunato u ovaj rast od 20 na 50 kn (+150%)



Ja sam danas jos uzeo i to po najvisoj cijeni danas, mislim da ce izvjesce biti fantasticno, pa ne zelim da ga docekam nespreman

problem bi mogao biti u tome što je to fantastično izvješće koje svi očekujete već uračunato u ovaj rast od 20 na 50 kn (+150%)
[/quote]
Da mislim da je bilo i na OPTE kada je sa 1.8 skocilo na 3, pa na 3.5 itd…

nema više fonda, odmah smjer jasno prema gore, kako smo i očekivali.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Ja sam danas jos uzeo i to po najvisoj cijeni danas, mislim da ce izvjesce biti fantasticno, pa ne zelim da ga docekam nespreman

DA, mislim da ce ovo izvjesce otvoriti oci i onima koji jos sumnjaju u preokret u PTKM. Prema svemo sto se događa oko tvrtke, radi se o nekoj novoj Petrokemiji i novoj eri za ovu firmu.

Poslusajte retoriku predsjednika Uprave (dobit i povrat na investiciju nasim dionicarima je najbitnija), pogledajte sto se radi (napokon restrukturiranje radne snage i optimizacija procesa).

Plus naravno, znacajno pojeftinjenje sirovine na koju PTKM trosi preko milijardu kuna veliki je vjetar u leđa ovim procesima. Prema rijecima predsjednika Uprave, prodaja je isla dobro i u ljetnim mjesecima i ocekujem da se to vidi u FI.

Zaboravite staru Petrokemiju, ovo je PTKM 2.0



Manje od 3000 kom, oko 2000 preciznije… do kraja tjedna su potpuno vani. Najkasnije.

i što će se onda dogoditi? do koliko mislite napucavati cijenu? ta nije vam ovo Apple.. prije WeWork he he
[/quote]
evo događa se.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



Ja sam danas jos uzeo i to po najvisoj cijeni danas, mislim da ce izvjesce biti fantasticno, pa ne zelim da ga docekam nespreman

DA, mislim da ce ovo izvjesce otvoriti oci i onima koji jos sumnjaju u preokret u PTKM. Prema svemo sto se događa oko tvrtke, radi se o nekoj novoj Petrokemiji i novoj eri za ovu firmu.

Poslusajte retoriku predsjednika Uprave (dobit i povrat na investiciju nasim dionicarima je najbitnija), pogledajte sto se radi (napokon restrukturiranje radne snage i optimizacija procesa).

Plus naravno, znacajno pojeftinjenje sirovine na koju PTKM trosi preko milijardu kuna veliki je vjetar u leđa ovim procesima. Prema rijecima predsjednika Uprave, prodaja je isla dobro i u ljetnim mjesecima i ocekujem da se to vidi u FI.

Zaboravite staru Petrokemiju, ovo je PTKM 2.0
[/quote]
Slazem se, nekad bi se daytradelo, vise ne, neka je ona meni u skrabici

Raste na sada jasnoj cinjenici da ce FI za 3 tromjesecje biti jako dobro, ali ulazi vec u neke cijene kad bi trzisna kapitalizacija, po ovim cijenama dionice, bila ogromna (napokon prava valurizacija same tvornice, trzisna). Pitanje samo dokle? Mislim da je moguce do kojih 75 kuna (metoda:odokativna)




Manje od 3000 kom, oko 2000 preciznije… do kraja tjedna su potpuno vani. Najkasnije.

i što će se onda dogoditi? do koliko mislite napucavati cijenu? ta nije vam ovo Apple.. prije WeWork he he
[/quote]
evo događa se.
[/quote]
da, događa se, jučerašnja zaključna 60 kn
danas smo trenutno u crvenom -5,83%
pa ja sam mislio da se ovo lako ‘napumpa’ do 100-tke 😉

Pa ja sam već odavno iznad stotke… samo moraš trejdat 😉

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close