PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kada petrokemija ima redovni remont? kolko znam,oni tada ne rade nego imaju samo troskove?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


kada petrokemija ima redovni remont? kolko znam,oni tada ne rade nego imaju samo troskove?

remont je obavljen još prošle godine, spalionica više ne radi
dobro se prognoziralo da će fond ipak nešto sačuvati za 30, evo ih

Remont se radi svake godine. U veljači.

kako smo i pretpostavili, evo suza, samo nisu sv. Lovre , nego magareće

Sve je to ok. Sad dijelom prodano po 30 možemo kupiti jeftinije jer ovo je potpis fonda, oni jedino znaju po tankom bidu prodavati… meni paše 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Remont se radi svake godine. U veljači.

Niste u pravu.

npr.lani
https://www.zse.hr/default.aspx?id=85765

Ignore: KressoM, delux

Ok, možda nije svake godine u isto vrijeme, al uglavnom je bilo zimi zbog cijene i opskrbe plinom ostale industrije i kućanstava. Redovni remont radi se svake godine.

Ne bih se složio da je ovaj rast krenuo zbog Horvata. Krenulo je s izvješćem.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

nakon masakra i dionice i dioničara zadnje dvije godine, vi ovo i dalje kupujete???

da li ste svijesni da su fondovi ulazili(spašavali) ptkm po nalogu više sile a sada kada je kombinacijom, na štetu svih sudionika, prepuštena ppdu za dio umjetno nabrijanog potraživanja a kapital 2x spajanjem dionica sveden na kikiriki, da ih više ništa ne sprječava da se otarase nametnute kontaminirane imovine i da bez obzira na eventualno pozitivno poslovanje, nema te sile koja će ih zadržati unutra a kada zadnji fond izađe odavde, a izaći će, što ćete onda, ćekati da se pavle vujanac smili i otkupi vaše dionice po nominali i to nakon još kojeg spajanja 3u1?!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


nakon masakra i dionice i dioničara zadnje dvije godine, vi ovo i dalje kupujete???

Da i pri tome bezobrazno puno zarađujemo.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Samo neka fond još prosipa, što niže to bolje…

New Report

Close