PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro je da fond izlazi….kad izađe do kraja, jasno je što slijedi….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ali kakvo mrcvarenje… pa dajte stavite još na 20 kn, da vas riješimo bremena.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ajme, tako mi je zao sto vise nemam ni kune za sudjelovati u ovom prebacivanju dionica.

Plin je i dalje jeftin, bit ce vjerojatno odlican i ovaj kvartal…

ovo je nestvarno, to su naši dragi fondovi. ili vole strašiti na asku ili vole polupati bid, a kad se nudi na izvoli onda ne žele, ajmo lupaj po 20, imam još 20 000 kn spremno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

zašto fond sada ne izlazi kad ima kupnju na 20 kn?što je tim ljudima u glavama da mi je znati??

Odlučili maknuti nešto što im smeta u portfelju tj. premali udio im je u istome.
Vrijednost sadašnja ili buduća im je nebitna.

nebitna je, naravno, ali ipak bi htjeli 20 lipa više dobiti, nekih par tisuća kuna je u igri… valjda da umanje milijunske gubitke na agrokoru… sad se lipare. ZSE su pokopali ovakvi fondovi.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

umjesto da fondovi prodaju što prije da se zaboravi pušing koj su napravili na ptkm,oni se natežu za 20 lipa gore-dolje?! presmiješno

ignore: one

meni uopće ne smeta da oni prodaju, znači da možeš još bezbrižno kupovati i onda čekati “ministarsku cijenu”

ni meni ne smeta što prodaju,nego što NE prodaju kad vide da ima kupaca i interesa!svako normalan tko želi prodati bio bi happy da ima kupaca na razini na kojoj prodaje i što brže bi se riješio muke i izašao iz dionice u kojoj više ne želi biti ali oni ne-kad vide da ima interesa,onda majstori prestanu prodavati!?

ignore: one

da su stavljali po 20 kn 500 komada riješili bi se te siće koju drže u 24 transakcije.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

I? Će biti šta? Evo me na bidu još stojim.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close