PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Niske cijene plina su se nastavile i u 7. mjesecu, dapace jos su znacajno pale.

CEGH (Central European Gas Hub – trziste za koje je vezana Petrokemijina cijena plina – navedeno u njihovom izvjescu) prosjek je bio oko 11.34 EUR/MWh u 7. mjesecu dok je u 2. kvartalu prosjek bio: 15.50 Eur/MWh

Mozete pratiti ovdje:

https://www.cegh.at/en/exchange-market/market-data/

Opet blamaža ministra gospodarstva oko cijene dionice i to u glavnom dnevniku. Sramoti ne samo sebe nego i vladu pa i državu. Ne kužim kako to ne primjećuju i trpe Plenković ili Marić. Uza sve nedostatke oni ipak nisu takvi gl..ni.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


Opet blamaža ministra gospodarstva oko cijene dionice i to u glavnom dnevniku. Sramoti ne samo sebe nego i vladu pa i državu. Ne kužim kako to ne primjećuju i trpe Plenković ili Marić. Uza sve nedostatke oni ipak nisu takvi gl..ni.

I ja ga slušao i ne vjerujem. Kaže majstor da je dokaz kako Petrokemija dobro posluje i njena cijena na burzi od 60 kn.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



Opet blamaža ministra gospodarstva oko cijene dionice i to u glavnom dnevniku. Sramoti ne samo sebe nego i vladu pa i državu. Ne kužim kako to ne primjećuju i trpe Plenković ili Marić. Uza sve nedostatke oni ipak nisu takvi gl..ni.

I ja ga slušao i ne vjerujem. Kaže majstor da je dokaz kako Petrokemija dobro posluje i njena cijena na burzi od 60 kn.
[/quote]

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/ministar-horvat-ozbiljno-pobrkao-loncice-s-cijenom-dionice-petrokemije-foto-20190807

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Mogao bi ministar u zatvor.

Za ovako nešto MUSK je platio itekako veliku kaznu zbog navlaćenja cijene dionice.
Baš me zanima da li će se Hanfa javiti i kazniti dotičnog?

Ili smo i dalje gori od afričkih burzi?

jedno mi nije jasno – je li on eoista tsako neuk pa vjeruje u to ili tako bezobrazan pa laže jer dobro zvuči

čovjek ima diplomu fera a spušta se bnac ovajkve razine

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Pa u opisu njegovog posla je profesionalno laganje.

MIF polako izlazi i dalje. Očito on prosipa ove količine ovih dana.

Izjave ministra bolje da ne komentiram. Neka radije napiše koliko naše love su MIFovi spržili u dokapitalizacijama Petrokemije. I sad izlaze, doduše stotine uloženih milijuna sada im vrijede par stotina tisuća kuna pa mi ima smisla.

MIF je mogao sav izaći neki dan ali su prestali iz nekog razloga s jačom prodajom, inače bi im još taj dan sve uzeli… ovako mrvcare…ali neka, jeftinije ćemo kupiti to od njih.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mozda ulaze u bolje pozicije🙄

Fond je opet počeo stavljati naloge na prodaju. Nek riješe to više pa da dionica prodiše, za 2 mjeseca ide novi izvještaj, biti će interesantno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Interesa na 20 ne fali, ako je ovo do sad većinom prodao fond, imaju još 6000-7000 kom…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close