PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoce li CERP takodjer prodavati dionice PTKM preko burze?jerbo imaju ih skoro 10 milijuna komada

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Onakva uzasna izvjesca kao prosle godine mozete zaboraviti, toga vise nece biti.

Cijena plina pada i dalje, tako da ce vjerojatno biti OK i ovaj kvartal (koji standarno i nije najbolji kvartal za PTKM), no 4. kvartal bi mogao biti stvarno dobar, kao i cijela ova godina kada se uzme u cijelosti.

Naravo da tu jos ima problema, ali stvari su sada dijametralno suprotne u vođenju firm od stanja proslih godina i to se i vidi na rezultatima.


kolega purco, nakon nakon, sve ste to lijepo nabrojali, ali pogodite gdje će cijena nakon što AZ izađe s ovom mizerijom još što drži i ako PTKM koja je konačno privatna firma i idućeg kvartala iznenadi sa pozamašnom dobiti… ja kažem da će cijena up i to značajno.

ma imam ja dionica, samo ne mogu nikako više izračunati što to vriedi, i to imam sve “friške” i sada ne znam da li da još kupujem, ako je sindikat aktivan, bojim se opet štrajkova


hoce li CERP takodjer prodavati dionice PTKM preko burze?jerbo imaju ih skoro 10 milijuna komada

Zasto mislite da ce CERP uopce prodavati?



kolega purco, nakon nakon, sve ste to lijepo nabrojali, ali pogodite gdje će cijena nakon što AZ izađe s ovom mizerijom još što drži i ako PTKM koja je konačno privatna firma i idućeg kvartala iznenadi sa pozamašnom dobiti… ja kažem da će cijena up i to značajno.

ma imam ja dionica, samo ne mogu nikako više izračunati što to vriedi, i to imam sve "friške" i sada ne znam da li da još kupujem, ako je sindikat aktivan, bojim se opet štrajkova
[/quote]

Sindikat je dogovorio sa Upravom program otpremnina. Mislim da tu vise nece biti problema obzirom da su novi vlasnici spasili tvornicu da ljudi uopce imaju posao, a ocito dobro rade…

@LeoNT

ne misli on ništa, da misli kupio bi.. ovako samo lupeta. Mašta da kupi po 16… neće ići.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


hoce li CERP takodjer prodavati dionice PTKM preko burze?jerbo imaju ih skoro 10 milijuna komada

Hoće li učenik (amadeo) nadmašit učitelja (zorangutana)?

Rastimo zajedno...



hoce li CERP takodjer prodavati dionice PTKM preko burze?jerbo imaju ih skoro 10 milijuna komada

Zasto mislite da ce CERP uopce prodavati?
[/quote]

jer je drzava rekla da ce prodati sve udjele gdje nema vecinsko vlasnistvo i koje nisu strateske. u slucaju ptkm niti je drzvava vecinski niti je firma strateska.
sto mislite, zasto AZ fond prodaje po ovim cijenama? znaju oni prije drugih da ce drzava krenut u prodaju dionica i da ce se o ovako visokim cijenama samo sanjati, prije ce to biti oko 10 kn

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

U pitanju su firme gdje drzava ima manje od 25% udjela, a ne vecinski dio. Drzava u PTKM jos uvijek ima vise od 25%


U pitanju su firme gdje drzava ima manje od 25% udjela, a ne vecinski dio. Drzava u PTKM jos uvijek ima vise od 25%

kako drzava ima vise od 25% u PTKM?? fond za razgradnju NEK nisu drzavne dionice!
drzava ima 17,90% i to je otvoreno za prodaju pa i preko burze

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Jel’ ovdje izašao FI ? Ako nije, spremite ronilačka odjela i boce s kisikom za jedan pošteni zaron.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Nije izašao. Ali je izašlo financijsko izvješće.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close