PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do sada protrgovano 2715 kom po 16,00 kn. Čini mi se da je ERSTE PLAVI OMF gotov s rasprodajom, za par dana će se vidjeti da li sam bio u pravu…

Biti ili ne biti, tko će uzeti tih 219 komada, do 18 kn.


Biti ili ne biti, tko će uzeti tih 219 komada, do 18 kn.

Mozda bude rasta na dionici posto je fond prodao sto je imo, ako se ne pojavi neko novi na prodaji da stopa cijenu


Biti ili ne biti, tko će uzeti tih 219 komada, do 18 kn.

i onda je, misliš, gotovo?…vidi se da si tek od nedavno na burzi….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

MISLOM DA JE ZRELO VRJEME ZA DOKAP SVI SU IZGLEDI DOBRI

Petrokemija objavila odlično izvješće!

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/PTKM-fin2019-2Q-NotREV-K-HR.pdf

Dobri su, evo kako se moze dobro poslovati kada dobivaju plin po nabavnoj veleprodajnoj cijeni.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Stvarno dobro, nema se što prigovoriti, rast prihoda, dobit 7 mil., prošle godine gubitak 100 mil.

Totalni zaokret u poslovanju. Još je u ovom odličnom rezultatu ukalkulirano i 50mil kn za otpremnine.

Prodaje AZ OMF, OSTALO IM JE JOŠ OKO 20000 kom, super, volio bi da svojim osiguranicima pošalju izvješće o zaradi na ulaganju koje su proveli za svoje osiguranike, izvješće bi bilo slično kao i s mnogim drugim ulaganjima naših mirovinskih fondova….

I netko prodaje ispod 20??


Prodaje AZ OMF, OSTALO IM JE JOŠ OKO 20000 kom,

lako za njih….ali ako država krene prodavati, bit će kuku lele jer imaju 9,8 milijuna komada + fond za financiranje razgradnje NEK ima još 7 milijuna komada…..

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close