PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala sto me poklopio

Kupovali su je prije koji mjesec i po 50, kupovat će se i opet.

novi vlasnici platili 10 kn

gubitak u 2018 8,5 k n po dionici

OVO VRIJEDI 3 KN A I TO JE PREVIŠE

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


novi vlasnici platili 10 kn

gubitak u 2018 8,5 k n po dionici

OVO VRIJEDI 3 KN A I TO JE PREVIŠE

kratko, točno i više nego jasno!

Evo kome se žuri izaći ima 11.000 komada na kupnji po kunu… 🙂

25.000 kuna uložiti na 5 kn možda bi špekulativno bilo OK, ali pitanje je hoće li taj ostati na tih 5 kn kada prodaja dođe do njega?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ooo, bravo!
https://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/PTKM-fin2019-1Q-NotREV-N-HR.pdf
Izgleda da ovdje dolaze bolji dani.

Ignore: KressoM, delux

Opa, Petrokemija pozitivno iznenadila!

Ali ovaj što prodaje p 15 kn ne čita izvješća ili??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@nabiduasku
ti nalozi su odavno stajali na 15 kn, a FI je izašlo malo prije pa ljudi nisu stigli reagirati. meni je isto promaklo pa nisam uspio uletiti na 15 kn

Ne ne, ja sam pobrao jedan dio i više nije bilo naloga na asku do 18 kn i onda je opet 2 puta prosuo po bidu na 15.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Predsjednik Uprave:

“U skladu sa sezonskim oscilacijama, od svibnja se očekuje smanjena potražnja za gnojivima, što će imati negativan utjecaj na rezultat za sljedeća dva tromjesečja. Od rujna bi potražnja trebala postepeno rasti, što bi moglo rezultirati pozitivnim učinkom na sličnoj razini kako je zabilježeno za prvo tromjesečje 2019. godine”

Vrlo izgledno da ce se ova dobit istopiti u ovom kvartalu.

Dug je put jos pred Petrokemijom i puno potrebnih zahvata u organizaciji i poslovanju.

New Report

Close