PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novi suvlasnici su ocijeili fer vrijednost dionice ptkm na 10 kn. A majstori burze procjenjuju fer vrijednost dionice na 4 ili 5 puta više. Sjedi 5.

Fradusoje, zašto ste uopće bili u ovoj dionice kad veće mjesecima znate da ćete izgubiti jako puno. Jedino ako ste tu još od davnih vremena, ali ako ste kupovali znajući da slijedi spajanje, aj ne razumijem računicu. Možda sam konzervativan i kratkovidan, ali aj dosita ne vidm računicu tu ni šepkualciju koja bi mogla izaći na dobro.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Novi suvlasnici su ocijeili fer vrijednost dionice ptkm na 10 kn. A majstori burze procjenjuju fer vrijednost dionice na 4 ili 5 puta više. Sjedi 5.

Fradusoje, zašto ste uopće bili u ovoj dionice kad veće mjesecima znate da ćete izgubiti jako puno. Jedino ako ste tu još od davnih vremena, ali ako ste kupovali znajući da slijedi spajanje, aj ne razumijem računicu. Možda sam konzervativan i kratkovidan, ali aj dosita ne vidm računicu tu ni šepkualciju koja bi mogla izaći na dobro.


u ptkm sam od pocetka, prezivio sam sve i svašta, prihvatio znatan gubitak, cak spekulativno zaradio kad je rasla sa 10kn na 20kn, prije ovih cjepkanja, i cekao rasplet. ima jos nade za ptkm, drzava vise nije vecinski, dugovi su nulirani, zato i jest cijena ×7, jer nitko živ, kom su iscjepkali 15x dionice, ovo prodati neće po 2kn iz principa, pustit ce radije nek propadne sve, a po 13,14kn ili sad po 65kn se tu i tamo nađe netko, iako ovdje ima vrlo malo živih dioničara. jer prezivjeti ptkm, prihvatiti gubitke, ostati normalan i krenuti dalje, to je neprocjenjiva škola života.

Ako bilo koji od dokapitalizatora odluči 1 posto svojih dionica unovčiti po 60 kn, a kupo ih je po 10, cijena će roknuti na 15 kn u roku odmah.

Ovo mora ići natrag na 10 jer 40 000 000 dionica je kupljeno po 10 kn i svaka prodaja iznad tim držateljima je zarada. Ne kažem da će na veliko ići prodavati, ali pomalo mogu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Prelo Agram brokera jos se ne mogu kupovat dionice Petrokemije.

vid'la žaba...

Pratim komediju na ovoj palionici novca, smijeh. Načelno, ova trgovina s po jednom dionicom (cijena x 10) je protuzakonita. Ali svačeg smo se mi tu već nagledali…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Imam 3 dionice PTKM I šta če biti sada ?

Pa ovo je stvarno zvijezda na Zse!
Dokap po 10 a cijena evo došla već do 100.

Poštovanje,

Nisam dugo ulazio na portfelj i danas vidim da mi se u posljednjih godinu dana broj dionica Petrokemije smanjio skoro 20 puta.
Možete li mi ukratko napisati čemu se ovdje radi?
Radilo se nekakvo spajanje? Po kojoj računici?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Poštovanje,

Nisam dugo ulazio na portfelj i danas vidim da mi se u posljednjih godinu dana broj dionica Petrokemije smanjio skoro 20 puta.
Možete li mi ukratko napisati čemu se ovdje radi?
Radilo se nekakvo spajanje? Po kojoj računici?

Vaš link …

Vaš link …

Pod radnim naslovom: “Kako legalno oduzeti dionice malih dioničarima”

by Petrokemija & RH

“Bio je zato oštar prema mirovinskim fondovima koji tvrde da ih Vlada onemogućava da budu u nadzornim odborima tvrtki u njihovom vlasništvu.

“Mi bismo iz Vlade mogli uputiti kritiku prema njima. Ne samo kritiku, nego relevatnu činjenicu. Bili su pozvani da dokapitaliziraju Petrokemiju kad je cijena dionice bila 10 kuna, ako su pogledali što se dogodilo u zadnjih mjesec dana, dionica je skočila na 50 kuna, propustili su priliku za lijepu zaradu”, rekao je Horvat. ”

http://hr.n1info.com/Vijesti/a353340/Horvat-ostro-po-mirovinskim-fondovima-Propustili-su-priliku-za-lijepu-zaradu.html

Jeli ovaj covjek normalan ?..Izjava ministra gospodarstva !!!..I taj radi na spasavanju Uljanika ili koga sve vec ne :(..Pa zar nema nikog od novinara..mir fondova da mu odgovori na ovakvu glupost ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex


"Bio je zato oštar prema mirovinskim fondovima koji tvrde da ih Vlada onemogućava da budu u nadzornim odborima tvrtki u njihovom vlasništvu.

"Mi bismo iz Vlade mogli uputiti kritiku prema njima. Ne samo kritiku, nego relevatnu činjenicu. Bili su pozvani da dokapitaliziraju Petrokemiju kad je cijena dionice bila 10 kuna, ako su pogledali što se dogodilo u zadnjih mjesec dana, dionica je skočila na 50 kuna, propustili su priliku za lijepu zaradu", rekao je Horvat. "

http://hr.n1info.com/Vijesti/a353340/Horvat-ostro-po-mirovinskim-fondovima-Propustili-su-priliku-za-lijepu-zaradu.html

Jeli ovaj covjek normalan ?..Izjava ministra gospodarstva !!!..I taj radi na spasavanju Uljanika ili koga sve vec ne :(..Pa zar nema nikog od novinara..mir fondova da mu odgovori na ovakvu glupost ?

Pozdrav

Nije. Očito.

New Report

Close