PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



da nije ovaj što je kupovao sve po 20 mislio da kupnjom 5 dijonica po 20 kn i spajanjem tih 5 u 1 cijena na burzi bude uskoro 100 kn??

uopće me ne bi čudilo, glupost ne poznaje granica.

Najprostije rečeno, a i najtočnije – dionice trenutne vrijede manje više 0 kn – sve su gubici pojeli. eventualno bi s emoglo nesto na 1 kn kupiti, ali i to je čista spekulacija.
[/quote]ovim dokapom je kupljeno vrijeme, ako se pokaže da se poslovanje stabiliziralo bit će ok… a ako se ne pokaže onda dok se ne pokaže još će tu biti špekuliranja i napucavanja cijene. U bilo kojem smjeru. Ovo bi mogla biti nova igračka barem do prvih izvješća.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Imam osjećaj da će nakon dokapa izvješća biti odlična, jer su im svi troškovi smanjeni na nabavnu cijenu, pa i ispod nabavne uz državne subvencije…

Treba se pitati što je u interesu PPDu i INAi, prodaja jeftinog ili skupog plina.

@axelrod

upravo zbog tih očekivanja je sad kupljeno vrijeme… vidjet ćemo.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

http://www.zse.hr/default.aspx?id=87522

sve čestitke sretnoim držateljima – sad kad skdd kroz dan-dva izbriše 4/5 dionica, predlažem da ono što ste kupili po 5 x 20 kn oglasite na prodaju po 100 kn. Jer nema smisla trgovati s gubitkom, je li.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Evo male računice jednostavno da gledamo i krstimo

Evo, majstor ovaj čas želi kupiti 100 komada po 11 kn = 1100 kn. Mašala.

On to kupi. Ima 100 komada , uloženo 1100 kn.

Sutra ili preksutra, SKDD mu obriše 4/5 dionica – sad ima samo 20 dionica

TE DIONICE ON PRODA AJMO BITI OPTIMISTIČNI OPET PO 11 KN, NE AJMO BITI SUPER OPTIMSITIČNI – ON TO PRODA PO 15 KN JER KAO VELIKI SU DOKAPALI PO 10 KN, A MI MALI MORAMO PLATITI 50 PSOTO SKUPLJE AKO ŽELIMO SUDELOVATI U UGRANCI.

20 x 15 = 300 kn

I tako – danas imam 1100 kn
Za dva dan imat ću 300 kn.

U dva dana sam spržio tj bacio kroz prozor 800 kn. Ma kakava Petrokemija, petrokemija je mala beba, pravi mrzitelji novca su njeni dioničari

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Evo male računice jednostavno da gledamo i krstimo

Evo, majstor ovaj čas želi kupiti 100 komada po 11 kn = 1100 kn. Mašala.

On to kupi. Ima 100 komada , uloženo 1100 kn.

Sutra ili preksutra, SKDD mu obriše 4/5 dionica – sad ima samo 20 dionica

TE DIONICE ON PRODA AJMO BITI OPTIMISTIČNI OPET PO 11 KN, NE AJMO BITI SUPER OPTIMSITIČNI – ON TO PRODA PO 15 KN JER KAO VELIKI SU DOKAPALI PO 10 KN, A MI MALI MORAMO PLATITI 50 PSOTO SKUPLJE AKO ŽELIMO SUDELOVATI U UGRANCI.

20 x 15 = 300 kn

I tako – danas imam 1100 kn
Za dva dan imat ću 300 kn.

U dva dana sam spržio tj bacio kroz prozor 800 kn. Ma kakava Petrokemija, petrokemija je mala beba, pravi mrzitelji novca su njeni dioničari

ne znam, kolega, zašto se toliko trudiš ukazati na nešto oćito, ako su znali zaraditi valjda znaju i raspolagati…

možda će nakon spajanja vrijednost dionice na tk biti x5 tj cca 75 kn…a možda (prije) i da neće, ali to je prvenstveno problem imatelja, odnosno kupaca i prodavatelja.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Evo male računice jednostavno da gledamo i krstimo

Evo, majstor ovaj čas želi kupiti 100 komada po 11 kn = 1100 kn. Mašala.

On to kupi. Ima 100 komada , uloženo 1100 kn.

Sutra ili preksutra, SKDD mu obriše 4/5 dionica – sad ima samo 20 dionica

TE DIONICE ON PRODA AJMO BITI OPTIMISTIČNI OPET PO 11 KN, NE AJMO BITI SUPER OPTIMSITIČNI – ON TO PRODA PO 15 KN JER KAO VELIKI SU DOKAPALI PO 10 KN, A MI MALI MORAMO PLATITI 50 PSOTO SKUPLJE AKO ŽELIMO SUDELOVATI U UGRANCI.

20 x 15 = 300 kn

I tako – danas imam 1100 kn
Za dva dan imat ću 300 kn.

U dva dana sam spržio tj bacio kroz prozor 800 kn. Ma kakava Petrokemija, petrokemija je mala beba, pravi mrzitelji novca su njeni dioničari

ne znam, kolega, zašto se toliko trudiš ukazati na nešto oćito, ako su znali zaraditi valjda znaju i raspolagati…

možda će nakon spajanja vrijednost dionice na tk biti x5 tj cca 75 kn…a možda (prije) i da neće, ali to je prvenstveno problem imatelja, odnosno kupaca i prodavatelja.
[/quote]

Zato što želim iz prve ruke vidjeti novo dno tog takozanog neučinkovitog tržišta – mnogo puta sam bio pomislio – ma ne, tu je nešto drugo posrijedi tu je nka igra u pozdaini, a onda s euvije ispostavi – to ljudi rade ono što ljudi najviše vole raditi – spaljivati vlastiti novac.

I onda pišu kako država ne valja, kako lex agrokor ne valja itd., a sami sebi naveći neprijatelji.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ma ja mislim da se tu jednostavno radi o neupućenim ulagačima. Većinom su to i vrlo mali iznosi. Ono, ulaze u nešto ali im kujca ništa nije jasno o čemu se tu radi.

Hvala vam na razumijevanju.

Ma ja mislim da se tu jednostavno radi o neupućenim ulagačima. Većinom su to i vrlo mali iznosi. Ono, ulaze u nešto ali im kujca ništa nije jasno o čemu se tu radi.

To bih potpisao. Ali ima m jedno pitanje – kako netko može biti tako nonšalantan prema svom novcu da kupuje nešto za što poj anema koliko vrijedi. Pa svi mi ni mlijeko ne kupimo prije nego pogledam cijenu, a ovdje majstori kure peneze kao da su ugalj.

Živo me znaima sad za dan-dva kad skdd to provede , živo me zanima kako će raja uz jutarnju kavicu brojiti dionice – da li ih ima c ili 5 puta mnaj eod x

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Gospodu forumaši, savjetujte kolegu koji je nov u ovim vodama…

Naime, kupio sam prije nekog vremena 1.000 Petrokemijinih dionica (prosječna nabavna cijena je bila 12,86).

Što bi vi u ovom trenutku napravili na mojem mjestu?

Zahvaljujem

nemam pojma. ja ovo kujca ne kužim, ima tko pametniji? https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/21On2dc8a1Fadl1OFfqxGg==.pdf

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close