PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/skXZQBJcde5YvJw4Vcp5vQ==.pdf

Procedura je jasna a što će PPD ili bilo trko drugi učiniti s svojim potraživanjima to nije definitivno moj problem.
Možda ih otpiše u cjelosti ili djelomično pa bude najpovoljniji pa će dioničari izglasati PPD ponudu najboljom?
A možda ne bude najpovoljniji pa izgubi na natječaju i ne samo to nego izgubi i najvećeg kupca!
Šta će onda s plinom – možda prodati nekome u pol cijene??

zašto bi PPD išta otpisivao? pa nije to PSN! ako netko drugi postane većinski u PTKM, PPD im fino sjedne na račun i pobere lovu od dokapa i tako se naplati do zadnje lipe….problem je jedino što to znaju i svi ovi tobože zainteresirani, a ostati bez parsto milijuna kuna kroz ovrhu je vrlo nezgodna stvar
[/quote]

A jesi neki površni mudrijaš – zašto su se uopće prijavljivali na poziv?

prijave se, pogledaju tehnologiju, poslovanje i na kraju kad vide kako stvari stoje-zbrisat će glavom bez obzira, osim možda PPD-a koji će vjerojatno morati ući u PTKM da prebije velika potraživanja s sa stejcanjem udjelima u firmi jer bi inače sve izgubili

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


prijave se, pogledaju tehnologiju, poslovanje i na kraju kad vide kako stvari stoje-zbrisat će glavom bez obzira, osim možda PPD-a koji će vjerojatno morati ući u PTKM da prebije velika potraživanja s sa stejcanjem udjelima u firmi jer bi inače sve izgubili

Dane su obvezujuće ponude!
Piše na Poslovnom.

Petrokemija zaprimila nekoliko obvezujućih ponuda za dokapitalizaciju
Poslovni.hr/Hina 25.9.2017 11:18

Da je PPD za stvarno bio zainteresiran za Petrokemiju dao bi i prije neku ponudu dioničarima?
Ovako bit će- ako želi uspjeh – veliko rezanje potraživanja a preostalo u kapital.

Ja osobno mislim da su HEP, JANAF i Mirovinci favoriti.


prijave se, pogledaju tehnologiju, poslovanje i na kraju kad vide kako stvari stoje-zbrisat će glavom bez obzira, osim možda PPD-a koji će vjerojatno morati ući u PTKM da prebije velika potraživanja s sa stejcanjem udjelima u firmi jer bi inače sve izgubili

8 Kompanija koj su zainteresirane za ulazak _ preuzimanje Petrokemije su napravile dubinsko snimanje.

Jedna je odustala, Fata..
Dakle Vi kolega kažete da će zbrisati nakon što su već napravili snimak!
Moram Vas demantirati.

Šteta što je Klaus i ekipa doveli najvećeg izvoznika u RH u bankrot, ali napominjem ima tu itekakvog potencijala.
Vidjet ćete ako dođe u privatne ruke…
Nećemo dugo čekati…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Dakle tko je danas imao npr. 300 kom sutra će mu na brokerskom računu osvanuti samo 100 kom.
200 ih je otišlo u dim.
Tko nije htio slušati i kupovao je ove stare sve do danas po 10, 11 kn što reći na to, izgubiti će preko noći čak 70% uloga.
Ali tako to valjda mora biti, učimo dok smo živi.



prijave se, pogledaju tehnologiju, poslovanje i na kraju kad vide kako stvari stoje-zbrisat će glavom bez obzira, osim možda PPD-a koji će vjerojatno morati ući u PTKM da prebije velika potraživanja s sa stejcanjem udjelima u firmi jer bi inače sve izgubili

Dane su obvezujuće ponude!
Piše na Poslovnom.

Petrokemija zaprimila nekoliko obvezujućih ponuda za dokapitalizaciju
Poslovni.hr/Hina 25.9.2017 11:18

Da je PPD za stvarno bio zainteresiran za Petrokemiju dao bi i prije neku ponudu dioničarima?
Ovako bit će- ako želi uspjeh – veliko rezanje potraživanja a preostalo u kapital.

Ja osobno mislim da su HEP, JANAF i Mirovinci favoriti.

[/quote]

Vrlo vjerojatno da su oni favoriti, ali mislim da neki renomirani evropski igrači neće tek tako propustiti priliku za PTKM … uostalom vrlo brzo ćemo vidjeti rješenje

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo, kao zadnja cijena od jučer stoji 28,80 kn.
Pa tko voli neka kupi po toliko.

Šta se ovdje dešava? Nema prodaje?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nisu se dogovorili još koja je cijena nakon spajanja dionica

Nikoga na prodaji… Osjećam se glupo cijelo jutro lipariti u prazno 🙂 I još mi se čini da nešto ne valja sa sustavom. Mislim da je ona dražba na 15 trebala trajati 10 minuta, a ne 15.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

I ovaj koji kupuje po 14 ne znam da li je to pametno.
Sve iznad 10 je sad kocka jer je već u par mj.vrijednost smanjena ispod 10 za novi gubitak koji su ostvarili.

Ja ne mogu zadat nalog za kupnju, Agram, jel se mora čekat tri dana?

vid'la žaba...

New Report

Close