PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ina, Prvo plinarsko društvo (PPD), HEP i Janaf zajedno s mirovinskim fondovima, poljski Azoty, češki Agrofert, austrijski Borealis, EBRD……I ti bi izabrao PPD???

@sava
a što s dugovima prema PPD i ostalima? pa samo PPD-u duguju preko 300 mil.kuna

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/skXZQBJcde5YvJw4Vcp5vQ==.pdf

Ovo ipak nije natječaj za kupovinu plina.



@sava

a što s dugovima prema PPD i ostalima? pa samo PPD-u duguju preko 300 mil.kuna

Da je država htjela vjerovnike u vlasničkoj strukturi išli bi na PSN?

PPD ima najvise interesa…Ne vjerujem da ce drugi dat ozbiljne ponude… PPD ulaskom u vlasnistvo rjesava svoja potrazivanja..Svi drugi ulaskom u vlasnistvo moraju vracat “tudje” dugove.
A sta je drzava htjela..sta radi..sta hoce ili nece..o tome bolje ne lamentirat..
Zasto vam kolega Sava ne odgovara moj pogled na “buducnost ” ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex




@sava

a što s dugovima prema PPD i ostalima? pa samo PPD-u duguju preko 300 mil.kuna

Da je država htjela vjerovnike u vlasničkoj strukturi išli bi na PSN?
[/quote]

da država zna što radi prodala bi PTKM prije 20 godina (ili je stjerala u stečaj pa radnicima isplaćivala plaće da leže doma- manje bi nas koštalo)…. nego kako ti vidiš rješenje 300 milja kuna duga prema PPD-u? ili misliš da će to zaboraviti jer su u PPD dobri ljudi?!?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....





@sava

a što s dugovima prema PPD i ostalima? pa samo PPD-u duguju preko 300 mil.kuna

Da je država htjela vjerovnike u vlasničkoj strukturi išli bi na PSN?
[/quote]

da država zna što radi prodala bi PTKM prije 20 godina (ili je stjerala u stečaj pa radnicima isplaćivala plaće da leže doma- manje bi nas koštalo)…. nego kako ti vidiš rješenje 300 milja kuna duga prema PPD-u? ili misliš da će to zaboraviti jer su u PPD dobri ljudi?!?
[/quote]

Tko da najbolju ponudu postojećim dioničarima dobiti će Petrokemiju!






@sava

a što s dugovima prema PPD i ostalima? pa samo PPD-u duguju preko 300 mil.kuna

Da je država htjela vjerovnike u vlasničkoj strukturi išli bi na PSN?
[/quote]

da država zna što radi prodala bi PTKM prije 20 godina (ili je stjerala u stečaj pa radnicima isplaćivala plaće da leže doma- manje bi nas koštalo)…. nego kako ti vidiš rješenje 300 milja kuna duga prema PPD-u? ili misliš da će to zaboraviti jer su u PPD dobri ljudi?!?
[/quote]

Tko da najbolju ponudu postojećim dioničarima dobiti će Petrokemiju!
[/quote]

jel se praviš nevješt ili što?
pitam te što će biti sa 300 mil.kuna duga petrokemije prema PPD-u! tko će to i kako platiti?
obzirom na dug, koliko su realne šanse da itko drugi preuzme PTKM!? jer PPD lako svoj dug pretvori u dionice, ali bilo tko drugi da kupi PTKM preuzima i obvezu isplate 300 milja kuna prema PPD-u! je li ti sada jasno kolike su šanse da bilo tko osim PPD-a preuzme PTKM ili ćeš još malo pisati bajke kao svojevevremeno na DIOKIu?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Tko da najbolju ponudu postojećim dioničarima dobiti će Petrokemiju!

– ja sam spremna tu dati kunu dvije i kako bi onda išla ta procedura ???
– bi li imala nekakvu prednost ako bi im mogla osigurati najnižu cijenu plina ???

– I love this game.
Pozdrav !

“Tko da najbolju ponudu postojećim dioničarima dobiti će Petrokemiju!”

Ovo je skoro na tragu Grunfovih izreka…Kolega pitam vas koja su vasa predvidjanja ..koliki vi ocekujete dokap..po kojoj cijeni..premije..raspetljavanje duga..itd.
Ja sam vam s 4 mat operacije dao ponudu koja moze svih zadooljit..Imate li vi neku ideju ili samo trazite druge da nadju rjesenje ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/skXZQBJcde5YvJw4Vcp5vQ==.pdf

Procedura je jasna a što će PPD ili bilo trko drugi učiniti s svojim potraživanjima to nije definitivno moj problem.
Možda ih otpiše u cjelosti ili djelomično pa bude najpovoljniji pa će dioničari izglasati PPD ponudu najboljom?
A možda ne bude najpovoljniji pa izgubi na natječaju i ne samo to nego izgubi i najvećeg kupca!
Šta će onda s plinom – možda prodati nekome u pol cijene??


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/skXZQBJcde5YvJw4Vcp5vQ==.pdf

Procedura je jasna a što će PPD ili bilo trko drugi učiniti s svojim potraživanjima to nije definitivno moj problem.
Možda ih otpiše u cjelosti ili djelomično pa bude najpovoljniji pa će dioničari izglasati PPD ponudu najboljom?
A možda ne bude najpovoljniji pa izgubi na natječaju i ne samo to nego izgubi i najvećeg kupca!
Šta će onda s plinom – možda prodati nekome u pol cijene??

zašto bi PPD išta otpisivao? pa nije to PSN! ako netko drugi postane većinski u PTKM, PPD im fino sjedne na račun i pobere lovu od dokapa i tako se naplati do zadnje lipe….problem je jedino što to znaju i svi ovi tobože zainteresirani, a ostati bez parsto milijuna kuna kroz ovrhu je vrlo nezgodna stvar

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close